8 Şubat 2019 Cuma Günü Magazin Haberleri

8 Şubat 2019 Cuma Günü Magazin Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ezgi Mola'nın Sevgilisi Kerimcan Durmaz ile Hamamda Keyif Yaptı! Ezgi Mola'nın sevgilisi Mustafa Aksallı'nın sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile hamamda çekilen videosu sosyal medyada ç..
Gökhan Tepe'den Beklenen Klip Geldi: 'Kal Biraz Daha' Yayında Gökhan Tepe'nin geçen yıl yayınladığı olduğu albümünün 3'üncü video klibi, bugün itibariyle tüm müzik platformlarında müzikseverl..
Göksel'in Yeni Şarkısı: 'Bu da Geçecek' Çıktı Göksel, sıcak melodisi ve umut veren sözleriyle dikkat çeken 'Bu da Geçecek' isimli yeni şarkısını hayranlarıyla buluşturdu.
Kubilay Aka ve Sevgilisi Miray Daner Milas'ta Fenomen Türk dizisi Çukur'un "Celasun'u" Kubilay Aka ve sevgilisi Miray Daner, Milas'a geldi.
Sevilen İsimler Red Bull Pac-Man Partisi'ndeydi Sadece bu yıla özel olarak üretilen Red Bull Pac-Man ürününün tanıtıldığı retro gaming partisi Bomontiada'da gerçekleşti.
Şampiyonun İlk Konserinde Yer Yerinden Oynadı O Ses Türkiye yarışma programının şampiyonu Ferat Üngür, Türkiye'de ilk konserini Diyarbakır Ceylan Karavil Park AVM'de verdi.
Oyuncu Necmi Yapıcı ve Eşi, Evlilik Yıl Dönümünü Baltayla Dondurma Keserek Kutladı
Oyuncu Necmi Yapıcı ve Eşi, Evlilik Yıl Dönümünü Baltayla Dondurma Keserek Kutladı
KAHRAMANMARAŞ'a bir tiyatro gösterisi için gelen ünlü oyuncular Necmi Yapıcı ile eşi Nihan Durukan Yapıcı evliliklerinin 7'nci yıl dönümünü baltayla Maraş Dondurması keserek kutladı.
Uludağ'da İkinci Berkay Kasırgası Tiktok ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Whitefest'de müzik ve eğlence hız kesmeden devam ediyor.
Taylor Swift'in Sapığına Hapis Cezası
Ünlü şarkıcı Taylor Swift'in evine giren adamın cezası belli oldu.