7 Şubat 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

7 Şubat 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hamas Lideri Heniyye Ezher Şeyhi ile Görüştü Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ve beraberindeki heyet Ezher Şeyhi Ahmed et-Tayyib ile Mısır'ın başkenti Kahire'de bir araya geldi.
Erbil ile Bağdat Arasında Görüşme Trafiği Sürüyor Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani, sürpriz ziyaretle Bağdat'a gelerek, Başbakan Adil Abdulmehdi ile görüştü.
Kanadalı Müslümanlardan Kadın Bakanına Başörtüsü Tepkisi Kanada'da Quebec Eyaleti Kadının Statüsü Bakanı Isabelle Charest'in başörtüsü hakkındaki açıklamaları tepki çekti.
Soylu: Fetö Konusunda KKTC ile Süreci İyi Yönettik İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ile Türkiye arasında güven, huzur ve asayişi temin etmek için ciddi çal..
Fransa, İtalya'daki Büyükelçisini Geri Çağırdı - Fransa Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Çirkin deklarasyonlar ve daha önce hiç görülmemiş, temeli olmayan sözlü saldırılar üzerine..
Brezilya'da Fırtına ve Sel 5 Cana Mal Oldu Brezilya'nın en büyük ikinci şehri olan Rio de Janeiro'da etkili olan fırtına ve yağış sonrası en az 5 kişi hayatını kaybetti.
Brexit Anlaşmasını Müzakereye Açmadan Çözüm Bulunabilir" Almanya Başbakanı Angela Merkel, İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden (AB) ayrılmasına (Brexit) yönelik Avrupa Komisyonu ile yaptığı anla..
Soylu: Fetö Konusunda KKTC ile Süreci İyi Yönettik
Soylu: Fetö Konusunda KKTC ile Süreci İyi Yönettik
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ile Türkiye arasında güven, huzur ve asayişi temin etmek için ciddi çalışmalar yaptıklarını belirtti.
Ukrayna'da NATO ve AB Üyelik Hedefi, Anayasal Zorunluluk Oldu Ukrayna Parlamentosu, NATO ve AB üyeliğini 'ülkenin milli hedefi' olarak anayasaya eklemeye yönelik yasa tasarısını kabul etti.
İngiltere Başbakanı May, AByle Brexit Anlaşmasında Değişiklik İstemek İçin Brükselde
İngiltere Başbakanı May, AB'yle Brexit Anlaşmasında Değişiklik İstemek İçin Brüksel'de
Theresa May, İngiltere'nin Kuzey İrlanda ve İrlanda Cumhuriyeti arasındaki "backstop" düzenlemesine "mahkum kalmayacağı" konusunda ısrarcı olacak.
İçişleri Bakanı Soylu, Denktaş Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
İçişleri Bakanı Soylu, Denktaş Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş ve eşi Aydın Denktaş'ın kabirlerini ziyaret etti.
Ukrayna'da NATO ve AB Üyelik Hedefi, Anayasal Zorunluluk Oldu - Ukrayna Parlamentosu, NATO ve AB üyeliğini 'ülkenin milli hedefi' olarak anayasaya eklemeye yönelik yasa tasarısını kabul etti.
Dünyadaki İntihar Oranı 1990 Yılından Beri Yüzde 37 Azaldı Araştırmalar, dünya genelindeki intihar vakalarının 1990 yılından bu yana üçte bir azaldığını ortaya koydu.
Fransadan İtalya Başbakan Yardımcısı Di Laioya Uyarı: İçişlerimize Karışma
Fransa'dan İtalya Başbakan Yardımcısı Di Laio'ya Uyarı: İçişlerimize Karışma
Fransa, Sarı Yelekliler hareketinin liderleriyle buluşan İtalyan Başbakan Yardımcısı Luigi Di Laio'ya ülkenin içişlerine karışmama uyarısında bulundu.
San Francisco'da Doğalgaz Boru Hattı Patladı, Bir Çok Bina Alevler İçinde Kaldı Özel bir inşaat şirketi çalışanlarının doğalgaz boru hattına zarar vermesi sonucu çıkan yangında, boru hattı ya..
Amerikalı Teknoloji Uzmanı Firstenberg: 5g Kanser Yapabilir Amerikalı teknoloji uzmanı, yazar ve aktivist Arthur Robert Firstenberg, bu yıl devreye alınması planlanan 5G teknolojisinin doğal ..
Polis, Operasyona Değil 'Kartopu Savaşı'na Gitti ABD'de polisler, bir parkta kartopu oynayan çocuklara sürpriz yaparak, operasyona gider gibi oyun alanına gitti.
Çin, ABD Donanmasını Yakalamak İçin Atağa Geçti Çin, 2035 yılına kadar en az dört adet nükleer güçlü uçak gemisine sahip olmayı planlıyor.
Trafik Cezasına Kızdı, Motosikletini Parçaladı – Endonezya'da, trafikte kask giymeden motor süren bir çift, kuralları ihlal ettikleri gerekçesiyle trafik cezası alınca, motosikletin sahibi ol..
Angelina Jolie'nin Bangladeş'te Arakanlı Mültecilerin Bulunduğu Kampı Ziyaretinin Görüntüleri Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği İyi Niyet Elçisi olarak da görev yapan ünlü oyu..
» 1 2