6 Şubat 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

6 Şubat 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ukrayna'nın Tatbikatı Azak Denizi'nde Suları Isıttı Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko'nun geçtiğimiz günlerde Ukrayna'nın Kerç Boğazı'na yeniden gemi göndereceklerini açıklamasının ardın..
Kuşadası İyi Parti'de İstifa Yağmuru İYİ Parti genel merkezinin "Kuşadası'nda ittifak yok" kararının aksine yerelde CHP ile yapılan işbirliğine tepki gösteren 80 İYİ Parti üyesi ilçe yönetimi..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, KKTC'ye Geliyor İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yarın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) temaslarda bulunacak.
Ab, Rusya'ya Uyguladığı Yaptırımları Uzatma Kararı Aldı Avrupa Konseyi, Rusya'ya uygulanan yaptırımların 6 ay daha uzatılarak yaptırım paketinin geçerliliğinin 31 Temmuz'a kadar devam edeceği..
Başkan Adayı Yıldırım: "Yüzde 70 Oy Desteğine Ulaşırsak Ümraniye'yi Uçururuz" Başkan Adayı Yıldırım: "Yüzde 70 oy desteğine ulaşırsak Ümraniye'yi uçururuz" Yıldırım: "Bizim Ümraniye'de en az ..
AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem Gençlerle Bowling Turnuvasına Katıldı AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem gençlerle bowling turnuvasına katıldı Sancaktep..
İtalya Başbakanı, Bağdat'tan Sonra Erbil'de Irak'ın başkenti Bağdat'taki temaslarını tamamlayan İtalya Başbakanı Giuseppe Conte, bu akşam Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin başkenti Erbil'e geld..
AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem Gençlerle Bowling Turnuvasına Katıldı Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, gençlerle bowli..
Özhaseki: Taksicilerin Önünde Set Olmaya Devam Edeceğim (2) NİĞDELİLERLE BULUŞTUAK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Niğde Dernekler Federasyonu üyeleriyle Gençli..
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul Projesi İhale Tarihine İlişkin, "Çed... IHAAW221701-SIY/06-02-2019- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul projesi i..
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Bakanlık Yatırımlarını Değerlendirerek, "Yatırımlarımızda... IHAAW220342-SIY/06-02-2019- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, bakanlık yatırımla..
Yıldırım: "Yüzde 70 Oy Desteğine Ulaşırsak Ümraniye'yi Uçururuz" AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, Ümraniye'de yüzde 70 oy alabilecek potansiyellerinin olduğunu ifade ed..
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara Marşandiz İstasyonu'nda Meydana Gelen Yht Kazasına... IHAAW215831-SIY/06-02-2019- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara Marşandiz İ..
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Avrasya Tüneli Zammına İlişkin, "Yılda İki Defa... IHAAW215135-SIY/06-02-2019- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Avrasya Tüneli zammına ilişk..
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara Marşandiz İstasyonu'nda Meydana Gelen Yht Kazasına... IHAAW215544-SIY/06-02-2019- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara Marşandiz İ..
Özhaseki Niğdelilerle Buluştu
Özhaseki Niğdelilerle Buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Adaylar yerli ve milli olsun istiyoruz.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara Marşandiz İstasyonu'nda Meydana Gelen Yht Kazasına... IHAAW214709-SIY/06-02-2019- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara Marşandiz İ..
Pakdemirli Tireli Üreticiyle Bir Araya Geldi Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İzmir'in Tire ilçesinde tarım üreticisini dinledi.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, İstanbul Havalimanı'nın Taşınma Sürecine İlişkin,... IHAAW214043-SIY/06-02-2019- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, İstanbul Havalimanı'nın ta..
Ukrayna-Rusya Sınırında Örülen Güvenlik Duvarının Yüzde 30'u Tamamlandı Ukrayna-Rusya sınır hattında örülen güvenlik duvarının yarısına yakını tamamlandıDönemin Ukrayna Devlet Sınır Servisi B..
Ekrem İmamoğlu ile Vatandaş Arasında Hdp Diyaloğu Ekrem İmamoğlu ile vatandaş arasında HDP diyaloğuİSTANBUL - Çekmeköy'deki Güngören pazarında alkışlarla karşılanan CHP'nin İstanbul Büyükşehi..
Binali Yıldırım Aleksis Çipras ile Dolmabahçe Sarayı'nı Gezdi Binali Yıldırım Aleksis Çipras ile Dolmabahçe Sarayı'nı gezdi.
Emine Erdoğan ABD Delegasyonunu Kabul Etti
Emine Erdoğan ABD Delegasyonu'nu Kabul Etti
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Amerikan Türk Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı James Jones ve ABD Ticaret Odası Türkiye ve Orta Doğu'dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Khush Choksy'in...
ABD'nin Suriye ve Afganistan'dan Çekilmesine Karşı Çıkan Yasa Senatodan Geçti NEW ABD Senatosu, ABD Başkanı Donald Trump'ın Suriye ve Afganistan'daki askerleri hızlıca çekmesine karşı çıkan m..
Rusya, Resmi Pasaportlar ile Tır Sürücülerine Yönelik Vizeleri Kaldırdı Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "Rusya'nın resmi pasaportlar ile tır sürücülerine yönelik vizeleri kaldırması m..
AK Parti'den Macron'un Kararına Kınama AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un, 1915 yılında Osmanlı Devleti'nde yaşanan olaylar hakkında tarihi ve hukuki dayanaklardan y..
İspanya, Venezuela'nın Fonlarını Bloke Etti İspanyol Senatosu, ülkede Venezuela'ya ait fonların engellenmesi kararı aldı.
Çipras, Binali Yıldırım ile Görüştü
Çipras, Binali Yıldırım ile Görüştü
Yunanistan Başbakan'ı Aleksis Çipras, TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile biraraya geldi.
Çavuşoğlu, Brezilyalı Mevkidaşı Araujo ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Brezilyalı mevkidaşı Ernesto Araujo ile görüştü.
Çavuşoğlu, "Suriye ve Irak: Deaş'tan Kurtarma Toplantısı"Na Katıldı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Suriye ve Irak: DEAŞ'tan Kurtarma Toplantısı" başlıklı birinci ana oturumuna iştirak et..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Macron'un, 1915 Yılında Osmanlı Devleti'nde Yaşanan Olaylar Hakkındaki... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Macron'un, 1915 yılında Osmanlı Devleti'nde yaşanan olaylar hakkınd..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Siyasi Çıkar Lobilerini Memnun Etmek Adına Macron'un Attığı Bu Adım,... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Siyasi çıkar lobilerini memnun etmek adına Macron'un attığı bu adım, ..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Tarihle Yüzleşme İddiasındaki Fransa'nın Öncelikle Benin, Burkina Faso,... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Tarihle yüzleşme iddiasındaki Fransa'nın öncelikle Benin, Burkina ..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Macron Tarihle Yüzleşmeyi Siyaset Konusu Yapmak İstiyorsa, Kendi Ülkesinin... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Macron tarihle yüzleşmeyi siyaset konusu yapmak istiyorsa, kend..
İstanbul- Çipras, Binali Yıldırım ile Görüştü Yunanistan Başbakan'ı Aleksis Çipras, TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile biraraya geldi.
CHP'li Karabağ'dan Başka Partiden Aday Olacağı İddialarına Açıklama Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bayraklı'da aday gösterilmemesi durumunda başka bir partiden aday olacağı iddialar..
Venezuela, ABD'nin Yardımını Engellemek İstiyor Venezuela ordusu, ABD ve müttefikleri tarafından hazırlanan insani yardımın ülkeye girmesini önlemek için Kolombiya ile arasındaki sınır köprüs..
Erdoğan: Teknolojiye Hakim Olmadan Bağımsızlığımızı Sürdüremeyiz (2) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Veri üretiminden güvenliğine, savunma, sağlık, eğitim, bilişim teknolojilerinden yapa..
Yerel Seçimlere Doğru
Yerel Seçimlere Doğru
Antalya'da, AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç, kendine, ekibine ve projelerine güvendiğini, belediye başkanlığını kazanacaklarını söyledi.
Erdoğan: Teknolojiye Hakim Olmadan Bağımsızlığımızı Sürdüremeyiz (3) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Veri üretiminden güvenliğine, savunma, sağlık, eğitim, bilişim teknolojilerinden yapa..
Erdoğan: Teknolojiye Hakim Olmadan Bağımsızlığımızı Sürdüremeyiz (1) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Veri üretiminden güvenliğine, savunma, sağlık, eğitim, bilişim teknolojilerinden yapa..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Talimatlarıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre ve... IHAAW181607-SIY/06-02-2019- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla İçişleri Ba..
Başkan Pekyatırmacı Esnafları Ziyaret Etti
Başkan Pekyatırmacı Esnafları Ziyaret Etti
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ilçedeki tuhafiyeciler ve manifaturacılar esnafını ziyaret etti.
Göztepe Taraftarlarından Belediye Başkan Adaylarına Çağrı Göztepe taraftarları, 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesinde belediye başkan adaylarının Göztepe Kulübü ile i..
Çerçioğlu ve Tuncel Sökelilerle Bir Araya Geldi Söke'de vatandaşlarla buluşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, önümüzdeki dönemde de Büyükşehir Belediyesi'nin Söke'ye yatırı..
Şükrü Sözen: "Antalya'daki Dayımız, Muhittin Böcek" Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Çakış Mahallesi'nde "Halkla Buluşma" toplantısı gerçekleştirdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Aksekide
Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Akseki'de
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akseki ilçesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Toplandı Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Yunus Kılıç, yerli tohuma en büyük desteğin AK Parti iktidarlarında verildiğini belirterek, yılda 1 mi..
» 1 2 3 4 5