6 Şubat 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

6 Şubat 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Turhan: "Ankara-Sincan Arasındaki Sinyalizasyon Çalışmalarımız Şubat Sonunda, Tamamlanacak" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara'da tren kazasının olduğu hattaki sinyalizasy..
Maden Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Genel Kurulda TBMM Genel Kurulunda Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamede (KHK) Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin birin..
Bakan Turhan, Soruları Yanıtladı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara'da tren kazasının olduğu hattaki sinyalizasyon çalışmalarının ne zaman tamamlanacağı sorusuna, "Ankara-Sincan..
Son 4 yılda sıcaklık rekoru kırıldı Dünya Meteoroloji Örgütü, son dört yılın, meteorolojik kayıtlarının tutulmaya başlanmasından bu yana üst üste en sıcak yıllar olarak kayıtlara geçtiğini bi..
Şans Topu'nu 4 kişi bildi Bu haftaki çekilişte 5 artı 1 bilen 4 kişi, 165 bin 656 lira 75 kuruş ikramiye kazandı.
Trump'tan kritik Suriye açıklaması ABD Başkanı Donald Trump, gelecek hafta Suriye'de DEAŞ'ın yüzde 100'ünü temizlediklerini resmen açıklayabileceklerini söyledi.
Sayısal Loto çekildi Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen 1 kişi 797 bin 729 lira ikramiye kazandı.
Galatasaray avantaj yakaladı Sarı-kırmızılı ekip, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Hatayspor'u 2-0 yendi.
Bakan Turhan: "Sinyalizasyon Ay Sonu Tamamlanıyor" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara Marşandiz İstasyonu'nda meydana gelen YHT kazasına ilişkin, "Ankara Sincan arasında sinyali..
Çavuşoğlu: DEAŞ'ın temizlenmesi ve ABD'nin çekilmesi koordineli olmalı Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Suriye'deki DEAŞ kalıntılarını temizleme ve ABD'nin Suriye'den çekilme süreci sistemli ve k..
Çipras Rum toplumunun temsilcileriyle görüştü Yunanistan Başbakanı Çipras, İstanbul'da yaşayan Rum toplumunun temsilcileriyle görüştü.
21 Basit Hayat Hilesi Kevin MacLeod tarafından verilen Lachaim, Creative Commons Attribution lisansı altında lisanslıdır (https: //creativecommons.org/licenses/...)Kaynak: http://incompetech...
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara-Sincan Arası Demir Yolu Sinyalizasyon... Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Ankara-Sincan arası demir yolu sinyalizasyon çalışmalarının..
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Siber Saldırılara İlişkin, "Kaynağının İzlenmesi Oldukça... IHAAW214427-EKO/06-02-2019- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan siber saldırılara ili..
Kanal İstanbulun Etüt Proje İşlerini Tamamladık'
Kanal İstanbul'un Etüt Proje İşlerini Tamamladık"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul'un etüt proje işlerini tamamladıklarını belirterek, "ÇED Raporu'nun onaylanmasını bekliyoruz.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli'nin Projelendirme... Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli'nin projelendirme faaliyet..
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul'un Etüt Proje İşlerini Tamamladıklarını... Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul'un etüt proje işlerini tamamladıkl..
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul'un Çed Rapor Onayını Beklediklerini, Çed... Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Kanal İstanbul'un ÇED rapor onayını bekledikleri..
Maden Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Genel Kurulda İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Maden Kanunu'nda değişiklik öngören kanun teklifinin kabul edilmesi halinde, maden ve benzeri iş..
3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli'nin projelendirme faaliyetleri tamamlandı Bakan Turhan, 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli'nin projelendirme faaliyetlerini tamamladıklarını söyledi.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesinin, Projelendirme... IHAAW211047-EKO/06-02-2019- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "3 katlı Büyük İsta..
Meteorolojiden yağış uyarısı Edirne, Iğdır ve Hakkari haricindeki tüm yurtta yağış bekleniyor.
ABD'nin Suriye ve Afganistan'dan çekilmesine karşı çıkan yasa Senatodan geçti ABD Senatosu, ABD Başkanı Donald Trump'ın Suriye ve Afganistan'daki askerleri hızlıca çekmesine karşı çıkan bir m..
Teb'in Kredileri Toplam Aktiflerinin Yüzde 66'sını Oluşturdu Türk Ekonomi Bankası'nın (TEB) toplam kredileri 2018 yılında 63.9 milyar liraya ulaşarak, 96.9 milyar liraya yükselen toplam aktif..
ABD İsrail'den Demir Kubbe satın alacak Kara Kuvvetleri Sözcüsü Albay Patrick R. Seiber, "ABD Kara Kuvvetleri, geçici Dolaylı Atışa Karşı Koruma Kabiliyeti için kısa dönemli ihtiyaçları karşı..
Tank Palet Fabrikası'nın Özelleştirilmesi Kararı Türk Harb-İş Sendikası, Tank Palet Fabrikası'nın özelleştirilmesi kararına tepki gösterdi.
Tcmb'nin "Iı. Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sergisi" Açıldı Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının (TCMB) düzenlediği "Ekonomi ve Zanaat" temalı II. Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sergisi aç..
Gülle'den Rusya'nın vize kararıyla ilgili değerlendirme TİM Başkanı İsmail Gülle, "Rusya, Türkiye'nin en önemli ticari partnerlerinden birisi. Vize serbestisi iki ülke arasındaki ticareti olu..
TEB'den 1 milyar TL'lik net kar TEB geçen yıl 1 milyar TL net kar elde etti.
Teb'den 1 Milyar TL'lik Net Kar Türk Ekonomi Bankası (TEB) geçen yıl 1 milyar TL net kar elde etti.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Hisseler ..
AB Brexit Anlaşmasını Yeniden Müzakere Etmeyecek Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, "Brexit sadece İngiltere ve İrlanda'nın değil tüm Avrupa'nın konusudur.
Rusya'nın Bazı Türk Vatandaşlarına Yönelik Vizeyi Kaldırması Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Rusya'nın, Türkiye'nin en önemli ticari partnerlerinden birisi olduğunu b..
Rusya'nın Ankara Büyükelçiliğinden vize açıklaması Rusya'nın Büyükelçiliği tarafından, "Rus ve Türk taraflarının tüm ilgili kurum ve şahıslarının kararname maddelerinin yürürlüğe girmesi hakk..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Hisseler ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 877 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,13 değer kazancıyla 102.584,26 puandan tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 135,84 puan artışla 102.584,26 puandan kapandı.
Batmanda Fıstık Üretim Alanları Arttı
Batman'da Fıstık Üretim Alanları Arttı
Batman Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nurettin Kıyas, "Çiftçimize verdiğimiz desteklerle Batman'da son 3 yılda fıstık alanı 17 bin dekardan 60 bin dekara ulaştı.
Kardemir Genel Müdürü Soykan'dan İlk Açıklama Önceki gün KARDEMİR AŞ. Genel Müdürlüğü görevine getirilen Dr. Hüseyin Soykan, fabrikanın yeni yatırımlar sonrası yıllık 3.5 milyon ton seviyesin..
Borsa günü yükselişle tamamladı BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 135,84 puan ve yüzde 0,13 artarak 102.584,26 puana çıktı.
» 1 2 3 4 5 6 7