5 Şubat 2019 Salı Günü Magazin Haberleri

5 Şubat 2019 Salı Günü Magazin Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Oscar 2019'u Dev İsimler Sunacak
24 Şubat günü Hollywood'taki Dolby Theatre'da gerçekleşecek olan Oscar törenini sunacak ve heykellerini sahiplerine verecek ünlü yıldızlar açıklandı.
Hülya Koçyiğit Yeniden Ekranlara Dönüyor Yeşilçam'ın efsane ismi Hülya Koçyiğit, Dünya Kanser Günü nedeniyle düzenlenen söyleşide yaşadığı tedavi sürecini ve kanseri nasıl yendiğini anlattı.
Hande Yener: Biz Alkış Bağımlısı Zavallılarız KIŞ turizminin merkezi Uludağ'da düzenlenen 'TikTok Whitefest'te sahne alan Hande Yener, binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.
Uludağ'da Hande Yener Rüzgarı Uludağ'da dün başlayan Türkiye'nin en büyük gençlik festivali Whitefest, ikinci gününü de bol müzik ve çeşitli aktivitelerle geride bıraktı.
Hande Yener: Biz Alkış Bağımlısı Zavallılarız
Hande Yener: Biz Alkış Bağımlısı Zavallılarız
KIŞ turizminin merkezi Uludağ'da düzenlenen 'TikTok Whitefest'te sahne alan Hande Yener, binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.
Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Fatma Girik, Hastaneye Kaldırıldı
Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik, dengesini kaybetmesi sonucu düşerek hafif yaralandı. Hastaneye kaldırılan Girik'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Tesettüre Giren Oyuncu Gamze Özçelik, Afrika'da 11 Su Kuyusu Açtırdı
Geçtiğimiz günlerde tesettüre giren ve dernek kurup yardım faaliyetlerini artıran oyuncu Gamze Özçelik, gittiği Afrika'da 11 su kuyusu açtırdı.
Erciyes Kayak Merkezi'ndeki Trafik İstanbul Trafiğini Aratmadı Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden biri olan Erciyes Kayak Merkezi'ndeki yoğunluk, İstanbul trafiğini aratmadı.