5 Şubat 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

5 Şubat 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çiprasdan Erdoğana: Darbecileri Ağırlamaktan Hoşnut Değiliz, Yunan Yargısına Saygı Duymak...
Çipras'dan Erdoğan'a: Darbecileri Ağırlamaktan Hoşnut Değiliz, Yunan Yargısına Saygı Duymak...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras Ankara'da ortak basın toplantısı düzenledi.
Gazze'de İsrail Ablukası Protestosu Filistinliler, İsrail ablukasının kaldırılması talebiyle Gazze sahilinde gösteri düzenledi.
Angelina Jolie Bangladeş'te Kampları Ziyaret Etti Oscar ödüllü oyuncu ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Bangladeş'te Arakanlı Müslü..
Eski Vekil, İslam Karşıtı Kitap Yazarken, Müslüman Oldu
Eski Vekil, İslam Karşıtı Kitap Yazarken, 'Müslüman' Oldu
– Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin (PVV) eski milletvekili Joram Van Klaveren, İslam'ı eleştiren bir kitap yazarken, Müslüman olduğunu duyurdu.
Gazze'de Lpg Tankı Patladı, Alevler Birçok Noktadan Görüldü Gazze'nin güneyindeki Han Yunus kasabasında bir akaryakıt istasyonunda LPG tankı patladı.
Malezya: Dört Aylık Bebeklerini Havaya Atıp Tutarak Gösteri Yapan Rus Çift Gözaltında Kuala Lumpur'da bebeklerini ayaklarından sallayarak ve havada atıp tutarak sokak gösterisi yapan bir Rus ..
Park Etmesine Yardım Ettiği Sürücü Tarafından Ezildi ? Hindistan'da bir adam, otomobilini park etmesine yardım ettiği acemi sürücünün gaza basması sonucu aracın altında kaldı.
Türk Askerinden, Kosova'nın Şampiyon Basketbol Takımına Malzeme Desteği Kosova'da 1999 yılından bu yana görev yapan Türk askeri, 3 kez Kosova şampiyonu olan 'New Basket' takımına malzeme yard..
Çin'in ABD'ye Karşı Yeni Silahı: Elektromanyetik Darbe Çin'in geliştirdiği elektromanyetik (EMP) bombaların, ABD için 'bekleyen bir tehdit' olarak yorumlanıyor.
Rusya: Uzun Menzilli Füze Kompleksini Oluşturmamız Gerek – ABD'nin Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması'ndan (INF) çekildiğini duyurmasının ardından Rusya da çekildiğini açıklamıştı.
Türk Askerinden, Kosovanın Şampiyon Basketbol Takımına Malzeme Desteği
Türk Askerinden, Kosova'nın Şampiyon Basketbol Takımına Malzeme Desteği
Kosova'da 1999 yılından bu yana görev yapan Türk askeri, 3 kez Kosova şampiyonu olan 'New Basket' takımına malzeme yardımında bulundu.
Eğitim Uçağı Park Halindeki Aracın Üzerine Böyle Düştü – Peru Hava Kuvvetleri'ne (FAP) ait bir eğitim uçağı, cadde üzerinde park etmiş bir aracın üzerine düştü.
Kuyumcuyu Soydular, Kaçarken Kaza Yapıp Yakalandılar ? Rusya'da 3 silahlı soyguncu, bir kuyumcuyu soyduktan sonra kaçarken kaza yaptı.
Paris'in Merkezinde Dev Yangın: 8 Kişi Hayatını Kaybetti Fransa'nın başkenti Paris'te bir binada çıkan yangında ilk belirlemelere göre en az 7 kişi hayatını kaybetti.
Paris'te Bir Binada Çıkan Yangında 7 Kişi Hayatını Kaybetti ? Paris'te 16. bölgede yer alan Erlanger caddesinde bulunan bir binada yangın çıktı.
Aleksis Çipras Kimdir? Yunanistanı Dönüştürmeye Çalışan Başbakan
Aleksis Çipras Kimdir? Yunanistan'ı Dönüştürmeye Çalışan Başbakan
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Salı günü Ankara'yı, Çarşamba günü de İstanbul'u ziyaret edecek.
Avustralya'da Sel Hayatı Felç Etti – Avustralya'nın Queensland eyaletinde şiddetli yağışlarının etkisiyle oluşan sel sebebiyle 500'ün üzerinde ev sular altında kaldı, binlerce eve de elektrik..
Nasrallah'tan "Hizbullah Hükümeti" Açıklamalarına Yanıt Hizbullah Genel Sekreteri Hasan Nasrallah, hükümetin siyasi güçlerden oluştuğunu, Hizbullah'ın da bu oluşumun bir parçası olduğunu söyl..