4 Şubat 2019 Pazartesi Günü Yaşam Haberleri

4 Şubat 2019 Pazartesi Günü Yaşam Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Meteorolojiden Fotoğraf Yarışması Meteoroloji Genel Müdürlüğünce "23 Mart Dünya Meteoroloji Günü" dolayısıyla fotoğraf yarışması yapılacak.
Öksüz, 'Çocuk Evleri'nde Kalan Çocuklarla Bir Araya Geldi Kars Valisi Türker Öksüz'ün eşi Meral Öksüz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı 'Çocuk Evleri'nde kalan çocuklar ..
Emitt 2019 Fuarında Kilis Standına "En Etkin Tanıtım" Ödülü Kilis EMİTT 2019 fuarında kilis standına "en etkin tanıtım" ödülüne layık görüldü.
Vali Şentürk, Eski Devlet Bakanı Şeker'le Bir Araya Geldi Bilecik Valisi Bilal Şentürk, iadeyi ziyaretlerinin yanı sıra ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor.
Başkan Ataç Bilecikliler ile Buluştu Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir'de yaşayan Bilecikliler ile buluştu.
Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Kilis Belediye Meclisi Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.
Eskişehirliler Sokak Hayvanlarını Unutmuyor Eskişehirli vatandaşlar soğuk havalarda yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını unutmuyor.
Başkan Can, Birim Müdürleriyle Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, yardımcıları ve birim müdürleri ile gerçekleştirdiği toplantıda, şehrin birçok noktasında devam eden çalışma..
Başkan Kurt Oto Galericilerle Bir Araya Geldi Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir Oto Galericileri Yardımlaşma Derneği (ESGAD) üyeleri ile bir araya geldi.
Musul Üniversitesi Yeniden İnşa Ediliyor, Öğrenciler Öğrenmeye Hevesli Musul Üniversitesi'nin yeniden inşasına devam edilirken, üniversitede eğitim gören öğrenciler öğrenmeye hevesli bir şeki..
Başkan Tandoğan'dan Vanlı Arıcılara Ziyaret Van Arıcılar Birliği Başkanı Halil Tandoğan kışlatma için Akdeniz Bölgesine giden Vanlı arıcıları ziyaret etti.
İl Genel Meclisinin Şubat Ayı Toplantısı Yapıldı Kilis İl Genel Meclisi Mehmet Metin Karakuş Başkanlığında Şubat ayı ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Kilis Valiliğinden Dolandırıcılara Karşı Uyarı Kilis Valiliği dolandırıcılara karşı dikkatli olmalarını hiçbir kamu kurum ve kuruluşunun kimseden para istemeyeceğini bildirdi.
Bilecikspor Zorlu Müsabakayı Kazanması Bildi Bilecikspo,r yeni hocası ve eksiklerine rağmen kendi saha ve seyircisi önünde kazanmasını bildi.
Başkan Can, İstasyon ve Soğuksu Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, İstasyon ve Soğuksu Mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
Kocaeli'nde Yöneticiler Vatandaşlarla Bir Arada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Vatandaş Buluşmaları" projesi tüm hızıyla devam ediyor.
Kaymakam Abbasoğlu: Dünyadaki Bir Çok Ülke Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına Yönelmiştir Kütahya'nın Dumlupınar ilçesinde protokol üyeleri ilçede kurulan Rüzgar Enerjisi Santrali'ni ziyaret e..
14 Bin Çocuk Ücretsiz Sinema ve Tiyatro ile Buluştu Bilecik Belediyesi, yarıyıl tatiline giren 14 bin çocuğu ücretsiz sinema ve tiyatro ile buluşturdu.
Emet Belediyesi 3 Yıldır Örnek Uygulamasını Sürdürüyor Kütahya'nın Emet Belediyesi'nin sosyal projelerinden birisi olan ve 3 yıl önce başlatılan 'Bir ses bir nefes' projesi kapsamında, ilçede..
Haydi Çocuklar Camiye" Projesinde Ödüller Verildi Ülke genelinde Server Gençlik Derneği tarafından başlatılan "Haydi Çocuklar Camiye" projesinin ödül töreni gerçekleştirildi.
Okul Çevrelerinde Polis Denetimi Yeniden Başladı Eskişehir polisi, 2018-2019 eğitim öğretim yılının ikinci döneminin başlaması nedeniyle okul çevrelerinde denetim faaliyetlerine yeniden başla..
Fabrikalarının Bahçesini Nostaljik Traktör Müzesine Çevirdiler Tokat'ın Artova ilçesinde onlarca nostaljik traktörü restore eden Bıçakçı Ailesi, yeniden hayata getirdikleri eserlerini iş yerl..
Türk ve Suriyeli Öğrencileri Gaziantep'i Gezdi Kilis Belediyesi Asmalı Konak Kadın Meslek Zenginleştirme Merkezi tarafından Türk ve Suriyeli öğrenciler ile aileleri Gaziantep'e turistik bir g..
Erzurum'u Fotoğraflayanlar Şehirder'de Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) Erzurum Şubesi ve ŞEHİRDER'in ortaklaşa düzenlediği programda Erzurum'u fotoğraflayanlar konuştu.
Nazife Nineye Yardım Eli Uzandı Kars'ta derme çatma gecekondu evinde yalnız yaşayan Nazife Tepe'ye yardım eli uzandı.
Kars'ta Yarıyıl Tatili Bitti Kars'ta 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının ikinci dönemi için ilk ders zili bugün çaldı.
Sokakların Yeni Yüzü Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda gitar çalıp şarkı söyleyen down sendromlu Ergün Yazar, ailesine yük olmamak ve albüm çıkarmak için sokaklarda gitar çalıp şarkı söylüyor.
Doğuştan Kalça Çıkığı Olan Genç Kızın Yardım Çığlığı Adana'da doğuştan kalça çıkığı rahatsızlığı olduğu için bir ayağını yeterince kullanamayan, 3 kardeşi de zihinsel engelli olan genç kız, "..