4 Şubat 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

4 Şubat 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Yolumuz Uzun Ama İlk Adımı İhracat ve Yerli Üretimden Geçmektedir. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Yolumuz uzun ama ilk adımı ihracat ve yerli üretimden geçmekte..
Nihat Zeybekci'den İzmir'e Ferhat ile Şirin Benzetmesi Nihat Zeybekci'den İzmir'e Ferhat ile Şirin benzetmesi "Ferhat dağları dele dele geliyor ya Türkiye'nin mega projeleriyle.
Mustafa Sarıgül: "Chp Genel Merkezinde CHP'nin İktidar Olmasını İstemeyenler Var" - Mustafa Sarıgül: "CHP Genel merkezinde CHP'nin iktidar olmasını istemeyenler var" DSP Şişli Belediye Başkan..
Kula'da Cumhur İttifakı Kurmayları Bir Araya Geldi MANİSA (İHA) – Manisa'nın Kula ilçesinde AK Parti ve MHP teşkilatlarından oluşan Cumhur İttifakı kurmayları, AK Parti İlçe Başkanlığında bir..
BM'den Venezuela Açıklaması: "Bm, Hiçbir Grubun Yanında Yer Almayacak" Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Venezuela'da yaşanan siyasi kriz konusunda BM'nin hiçbir grub..
Rum Lider Anastasiadis'dan "Görüşmelere Hazırım" Mesajı Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis, BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs sorunu için görevlendirdiği Geçici Özel Danışman Ja..
DSPnin İzmir Büyükşehir Adayı Karakülçe Oldu
DSP'nin İzmir Büyükşehir Adayı Karakülçe Oldu
DEMOKRAT Sol Parti'nin (DSP) İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Karakülçe oldu.
Guaido'dan AB'ye "Maduro İçin Yaptırımları Sertleştirin" Çağrısı Venezuela'da kendisini Devlet Başkanı ilan eden Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido, Avrupa Birliği'nin Nicolas Maduro'ya yöneli..
Kalın: IMF Yılları Türkiye İçin Geride Kalmıştır (2)
Kalın: IMF Yılları Türkiye İçin Geride Kalmıştır (2)
'GEREK AMERİKALILARLA GEREK RUSLARLA MÜZAKERELERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ'Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, güvenli bölgenin terör örgütlerine kalkan olmasına Türkiye'nin asla müsaade etmeyeceğini söyledi.
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "ABD ve Rusya'nın orta menzilli nükleer kuvvetler anlaşması 'INF' diye bilinen anlaşmadan çekilmesi bizim için endiş..
Van'da AK Parti'den Birlik Mesajı Van'da, AK Parti'nin eski ve yeni teşkilat üyeleri bir araya gelerek birlik mesajı verdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Keyfi Olarak Kimse İçeriye Atılmıyor" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Darbeden bu kadar zaman sonra hala FETÖ terör örgütüne mensup kişilerin ortaya ..
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ve BM Özel Danışmanı Lute 2 Saat Görüştü KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri'nin Kıbrıs için görevlendirdiği geçici Özel Danışmanı..
Lima Grubu, Maduro'nun Ülkeyi Terk Etmesi İçin Toplandı Latin Amerika ülkelerinden oluşan Lima Grubu, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun ülkeyi terk etmesini görüşmek üzere toplandı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Imf Yılları Türkiye İçin Geride Kaldı" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye'nin seçimlerden sonra IMF'ye gideceği yönündeki söylentilere ilişkin, "..
Ak Partili Vekilden MHP'li Başkana Ziyaret AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Salihli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın MHP'li Salihli Belediye Başkan adayı Zeki Kayda'yı ziyare..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay KKTC'de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC temasları kapsamında Surlariçi bölgesinde esnafı ziyaretinde bulundu.
Kalın: IMF Yılları Türkiye İçin Geride Kalmıştır (3) CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, "Türkiye'nin IMF ile hiçbir şekilde ne seçimden önce ne de seçimden sonra bir teması, ilişkisi, ye..
Kalın: IMF Yılları Türkiye İçin Geride Kalmıştır (2) CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, "Türkiye'nin IMF ile hiçbir şekilde ne seçimden önce ne de seçimden sonra bir teması, ilişkisi, ye..
Kalın: IMF Yılları Türkiye İçin Geride Kalmıştır (1) CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, "Türkiye'nin IMF ile hiçbir şekilde ne seçimden önce ne de seçimden sonra bir teması, ilişkisi, ye..
Kalın: "İstihbarat Birimlerimiz Türkiye'nin Güvenliği Çerçevesinde ve Suriye Sahasındaki... Kalın: "İstihbarat birimlerimiz Türkiye'nin güvenliği çerçevesinde ve Suriye sahasındaki yürüttükle..
Ukrayna: "Juan Guaido'yu Venezuela Devlet Başkanı Olarak Tanıyoruz" Ukrayna Dışişleri Bakanlığı, Juan Guaido'yu Venezuela'nın geçici Devlet Başkanı olarak tanıdığını duyurdu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Bize Göre Esed Rejimi, Meşruiyetini Yitirmiş ve Geleceği... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Bize göre Esed rejimi, meşruiyetini yitirmiş ve geleceği vadetmek..
Kalın: "Biz, Suriye'nin Toprak Bütünlüğü Çerçevesinde Güven ve İstikrarını Sağlayacak Adımların... Kalın: "Biz, Suriye'nin toprak bütünlüğü çerçevesinde güven ve istikrarını sağlayacak adımla..
Kalın: IMF Yılları Türkiye İçin Geride Kalmıştır CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, "Türkiye'nin IMF ile hiçbir şekilde ne seçimden önce ne de seçimden sonra bir teması, ilişkisi, yeni b..
İşadamı Yaşar Baş, Köşk'te DP'den Aday Oldu Aydın'ın Köşk ilçesinde seçimlere 2 aydan daha az bir zaman kala siyasi dengeler değişmeye başladı.
Kalın: "(Münbiç Yol Haritası) Amerikalılarla Konuştuğumuz Şekilde Yol Haritasının Hayata... Kalın: "(Münbiç yol haritası) Amerikalılarla konuştuğumuz şekilde yol haritasının hayata geçirilmes..
Kalın: IMF Yılları Türkiye İçin Geride Kalmıştır (1) CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, "Türkiye'nin IMF ile hiçbir şekilde ne seçimden önce ne de seçimden sonra bir teması, ilişkisi, ye..
Kalın: "Abd ve Rusya'nın Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması 'Inf' Diye Bilinen Anlaşmadan... Kalın: "ABD ve Rusya'nın orta menzilli nükleer kuvvetler anlaşması 'INF' diye bilinen anlaş..
Kalın, ABD ile "Güvenli Bölge" Konusunda Anlaşma Olduğu Yönündeki Haberlerin Gerçeği Yansıtmadığını... Kalın, ABD ile "güvenli bölge" konusunda anlaşma olduğu yönündeki haberlerin gerçeği yan..
TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın Kabulü TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Amerikan Türk Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı James Jones ve ABD Ticaret Odası Türkiye ve Orta Doğu'dan Sorumlu Kıdemli Baş..
TBMM Başkanı Binali Yıldırım Açıklaması Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, AK Parti belediye başkan adaylarının Ankara ziyaretlerinde konaklamalarının TBMM bütçesinden karş..
TBMM Başkanı Yıldırım, James Jones ve Khush Choksy'i Kabul Etti TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Amerikan Türk Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı James Jones ve ABD Ticaret Odası Türkiye ve Ortadoğu..
MHP'de 32 Belediye Başkan Adayı Daha Açıklandı MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, partisinin 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için kesinleşen 32 belediye başkan adayını daha kam..
Kalın: "(Akdeniz'de Doğalgaz Arama Çalışmaları) Türkiye'yi Antalya Körfezine Hapsetmeye Çalışan... Kalın: "(Akdeniz'de doğalgaz arama çalışmaları) Türkiye'yi Antalya körfezine hapsetmeye çalı..
MHP'de 14 İlçe Adayı Daha Belli Oldu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 8 ilin toplam 14 ilçesi ve 18 beldesinin daha belli olan belediye başkan adaylarını..
Mhp, 32 Belediye Başkan Adayını Daha Açıkladı MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, partisinin 14'ü ilçe, 18'i belde toplam 32 belediye başkan adayını daha açıkladı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Ocak Ayı İtibariyle Ticaret Hacmimiz Yüzde 6,3'lük Bir Artış... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Ocak ayı itibariyle ticaret hacmimiz yüzde 6,3'lük bir artış ..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(Imf İddiası) Bunlar Tamamen Türk Ekonomisiyle İlgili Algıyı... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(IMF iddiası) Bunlar tamamen Türk ekonomisiyle ilgili algıyı ..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay KKTC'de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, annesini kaybeden KKTC Maliye Bakanı Serdar Denktaş'ı ziyaret etti.
» 1 2 3 4