4 Şubat 2019 Pazartesi Günü Magazin Haberleri

4 Şubat 2019 Pazartesi Günü Magazin Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Uludağ'da, Berkay Binlerce Kişiyi Coşturdu TÜRKİYE'nin en büyük gençlik festivallerinden Whitefest, kış turizminin merkezi Uludağ'da önceki gün başladı.
Avrupalı Kral Kraliçe
Avrupalı Kral Kraliçe
Ünlü oyuncular Salih Güney ve Tamer Karadağlı'nın da aralarında bulunduğu "Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması"nın jürisi, sinema ve dizi sektörü için genç yetenekleri keşfetmek üzere Almanya'da hafta sonu seçim...
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin 124. Bölümü Yayınlandı mı?
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 123. bölümü yine izleyenleri ekrana kilitledi. İzleyenleri merakta bırakan 123. bölüm sonrası 124. bölüm heyecan ile bekleniyor. Peki, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 124....
Seyahatini Beş Gün Uzatan Ünlü Rus Manken, İstanbul'u Keşfedecek Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria's Secret mankenlerinden Kate Grigorieva, İstanbul seyahatini beş gün uzatma kararı aldı..
Kerem Görsev'le Caz Şöleni Nilüfer Belediyesi'nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Nilüfer Caz Tatili, caz müziğin önemli isimlerini Bursalılar ile buluşturmaya devam ediyor.
Sanatçı Berkant Sertel'in Yeni Klibini 1 Milyondan Fazla Kişi İzledi Şarkıcılık kariyerine Almanya'da başladıktan sonra son parçasına Türkiye'de bir klip çeken Berkant Sertel izlenme rakamlar..
Ünlü Oyuncu Naz Elmas, Öğretmen Oldu
Uzun süredir hiçbir projede yer almayan Naz Elmas'tan sürpriz bir hamle geldi. Güzel oyuncu bir üniversitede hocalık yapmaya başlayacak.
Jennifer Hudson Oscar Töreninde Sahne Alacak
Jennifer Hudson, 24 Şubat günü Los Angeles'ta gerçekleştirilecek olan Oscar Ödülleri töreninde performans sergileyecek.