4 Şubat 2019 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

4 Şubat 2019 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İdob Şubatta 3 Konser Verecek İstanbul Devlet Opera ve Balesi (İDOB) şubat ayında 3 konserle sanatseverlerle buluşacak.
On Numara Çekildi (2) On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 3 kişi, 238 bin 526 lira 95'er kuruş ikramiye kazandı.
Organize İşler: Sazan Sarmalı"Na Seyircilerden Yoğun İlgi Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği, "Organize İşler Sazan Sarmalı" filmine sinemaseverler yoğun ilgi gösterdi.
Modal Jazz Quartet' Crrde Sahne Aldı
Modal Jazz Quartet" Crr'de Sahne Aldı
Modal Caz Quartet, CRR Caz Şubatı kapsamında, Cemal Reşit Konser Salonu'nda sahne aldı.
Salt Araştırma'nın "Archives.saltresearch.org" Sitesi Yenilendi SALT Araştırma'nın dijitalleştirdiği yazılı ve görsel arşiv belgelerini içeren "archives.saltresearch.org" yeni bir yazılım ve ..
Uzun Saçlı Olmanın Zorluklarını Anlatan 11 Komik Karikatür Uzun saçlı olmak dışardan bakınca çok güzel bir görüntü.
5. Üsküdar Kitap Fuarı" 9 Şubat'ta Açılacak Üsküdar Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen "Üsküdar Kitap Fuarı" 9 Şubat'ta okurlarla buluşacak.
Kadınların Erkeklere Göre Daha Çok Uyuması Gerekiyor Bireylerin iş dünyası ve ev içindeki hayatlarında kadın ve erkeklerin kendilerine özgü yaptıkları işler vardır.
Datçada Köpeklerin Yaraladığı Çocuğun Tedavisi Bodrumda Sürüyor
Datça'da Köpeklerin Yaraladığı Çocuğun Tedavisi Bodrum'da Sürüyor
Muğla'nın Datça ilçesinde sokak köpeklerinin yaraladığı 12 yaşındaki Ahmet Kürşat Ağa'nın tedavisi, deniz ambulansıyla getirildiği Bodrum'da sürüyor.
Birbirine Dublör Olacak Kadar Benzeyen 8 Ünlü Ünlülerin kendi yerlerine dublörlerini ateşe attığını biliyoruz.
Kerem Görsev, Bursada Caz Rüzgarı Estirdi
Kerem Görsev, Bursa'da Caz Rüzgarı Estirdi
BURSA'da, Nilüfer Belediyesi'nce düzenlenen 'Nilüfer Caz Tatili' kapsamında, cazın önde gelen isimlerinden Kerem Görsev, müzikseverlerle buluştu.
Germanicia Antik Kentinin 2 Alanı Daha Ziyaretçilere Açılıyor - - Kahramanmaraş'ta bir bölümü geçen yıl Ağustos ayında ziyarete açılan Germanicia Antik Kenti'nin yeni ortaya çıkarılan 2 mozai..
Sabır' Arayanlar Osmanlı Yadigarı Handa Buluşuyor
Sabır" Arayanlar Osmanlı Yadigarı Handa Buluşuyor
Tarihi ve kültürel yapısıyla dikkat çeken kentlerden Şanlıurfa'da, Osmanlı Padişahlarından Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaptırılan ve günümüzde de canlılığını koruyan tarihi "Gümrük Hanı", tespih meraklıları ve...
Bozuk Aküler İlkokul Mezunu Mucidin Gelir Kapısı Oldu Batman'da, ilkokul mezunu Muhammed Karataş, bitki ve temizlik ürünlerinden elde ettiği karışımla ömrünü yitirmiş aküleri yeniden çalıştır..
Midyat Ziraat Odasında Gümüş Dönemi MARDİN (AA) – Midyat Ziraat Odası başkanlığına Abdulhalim Gümüş seçildi.
Germanicia Antik Kentin 2 Alanı Daha Ziyaretçilere Açılıyor
Germanicia Antik Kentin 2 Alanı Daha Ziyaretçilere Açılıyor
KAHRAMANMARAŞ'ta bir bölümü geçen yıl Ağustos ayında ziyarete açılan Germanicia Antik Kenti'nin yeni ortaya çıkarılan 2 mozaikli alanı daha turizme kazandırıldı.
Alzheimer Hastası Olduktan Sonra Hatırladığı Kadarıyla Kendi Yüzünü Çizen Ressamın Çarpıcı Eserleri Alzheimer genelde yaşın ilerlemesiyle birlikte kişinin hafızasındaki silinmeler ve hatırlam..
Yediği Haltı Sosyal Medyada Paylaşıp Kovulan 5 Dangalak Sosyal medya hayatlarımızın içine girdiği gibi içine de ediyor elbette.
Yüze Bakarak Cinsel Tercih ve Kişilik Anlaşılır Mı? Dış görünüş ve kişiliğe etkileriyle ilgili hayatımızda okuduğumuz en ilginç yazılardan birisi bize ulaştı.