4 Şubat 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

4 Şubat 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yunanistan'da 6 Muhalif Vekilden Hükumete 'Destek' Açıklaması Yunanistan'da SYRİZA üyesi olmayan 6 milletvekili bundan sonra hükumeti destekleyeceklerini açıkladılar.
Rum Lider Anastasiadisdan 'Görüşmelere Hazırım' Mesajı
Rum Lider Anastasiadis'dan "Görüşmelere Hazırım" Mesajı
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis, BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs sorunu için görevlendirdiği Geçici Özel Danışman Jane Holle Lute ile görüşmesinde Türk tarafı ile görüşmelere hazır olduğunu söyledi.
Venezuela'ya Her Türlü Dış Müdahaleden Kaçınılmalı" Yunanistan Dışişleri Bakan Vekili Yorgos Katrougalos, Venezuela'ya her türlü dış müdahaleden kaçınılması gerektiği uyarısında bulundu.
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, BM Temsilcisi Lute ile Görüştü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres'in Kıbrı..
Alparslan Türkeş'in Evi Müzeye Dönüşüyor MİLLİYETÇİ Hareket Partisi'nin (MHP) kurucusu ve merhum genel başkanı Alparslan Türkeş'in, doğduğu ve 8 yaşına kadar yaşadığı Lefkoşa'daki evi müze ha..
Moskova'daki Yangında Ölenlerin Sayısı 7'ye Yükseldi - Ek Bilgi ve Görüntü Moskova'da şehir merkezinde bulunan Nikitsky Bulvarı'nda yer alan tarihi bir binada çıkan yangında hayatını kaybeden..
Alparslan Türkeşin Evi Müzeye Dönüşüyor
Alparslan Türkeş'in Evi Müzeye Dönüşüyor
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi'nin (MHP) kurucusu ve merhum genel başkanı Alparslan Türkeş'in, doğduğu ve 8 yaşına kadar yaşadığı Lefkoşa'daki evi müze haline getirilecek.
Aydın Denktaş Toprağa Verildi
Aydın Denktaş Toprağa Verildi
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Kurucu Cumhurbaşkanı merhum Raif Rauf Denktaş'ın eşi Aydın Denktaş (86) son yolculuğuna uğurlandı.
Aydın Denktaş Son Yolculuğuna Uğurlandı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş'ın eşi Aydın Denktaş, son yolculuğuna uğurlandı.
Barzani'den "Sincar Vilayet Olsun" Çağrısı Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani, çoğunlukla Ezidilerin yaşadığı Musul'a bağlı Sincar ilçesinin vilayete dönüştürülmesi..
Avustralya'da Sel Suları, Timsah ve Yılanları Evlerin Önüne Sürükledi Queensland eyaletinde aşırı sıcakların ardından başlayan şiddetli yağışların yol açtığı sellerde sokaklarda timsah ve yıl..
Erol Mütercimler: Maduro Suikastla Öldürülebilir Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu bekleyen üç son olduğunu ifade eden Haliç Üniversitesi Dr. Öğr. Üy. Erol Mütercimler, "Birincisi ül..
Erol Mütercimler: Maduro Suikastla Öldürülebilir
Erol Mütercimler: Maduro Suikastla Öldürülebilir
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu bekleyen üç son olduğunu ifade eden Haliç Üniversitesi Dr. Öğr. Üy. Erol Mütercimler, "Birincisi ülkeyi terk ederek başka bir ülkeye siyasi mülteci olarak gidişi kabul edilecek.
Moskova'da Tarihi Binadaki Yangında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 6'ya Yükseldi – Moskova'da şehir merkezinde bulunan Nikitsky Bulvarı'nda yer alan tarihi bir binada çıkan yangında hayatını k..
Fotoğraflarla: Hindistanın Kutsal Gününde Ganj Nehrine Giren Milyonlarca Hacı
Fotoğraflarla: Hindistan'ın Kutsal Gününde Ganj Nehri'ne Giren Milyonlarca Hacı
Hindistan'ın Kumbh Mela isimli kutsal gününde milyonlarca insan 6 gün sürecek yıkanma ritüeli için Ganj Nehri kıyılarına geldi.
AB Suriye'de "Siyasi Çözüme" İşaret Etti Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, Esed rejimiyle ilişkileri normalleştirmek için ön şartl..
Mogadişu'da Bombalı Saldırı: 2 Ölü – Somali'nin başkenti Mogadişu'da bir alışveriş merkezinin önünde, bomba yüklü araçla bir saldırı düzenlendi.
ABD'de Uçak Yerleşim Bölgesine Düştü 5 Ölü (Ek) ABD'de bir uçak yerleşim alanına Cessna 414 tipi çift motorlu bir uçak düştü.
Moskova'da Tarihi Binada Çıkan Yangında 4 Kişi Hayatını Kaybetti ? Moskova'da şehir merkezinde bulunan Nikitsky Bulvarı'nda yer alan tarihi bir binada yangın çıktı.
California'da Uçak Evin Üzerine Düştü: 5 Ölü ABD'nin California eyaletinde, çift motorlu küçük bir uçağın bir evin üzerine düşmesi sonucu beş kişi öldü, iki kişi de yaralandı.
Moskovada Tarihi Binada Çıkan Yangında 4 Kişi Hayatını Kaybetti
Moskova'da Tarihi Binada Çıkan Yangında 4 Kişi Hayatını Kaybetti
– Moskova'da şehir merkezinde bulunan Nikitsky Bulvarı'nda yer alan tarihi bir binada yangın çıktı.
ABD'de Uçak Yerleşim Bölgesine Düştü 5 Ölü ABD'de bir uçak yerleşim alanına Cessna 414 tipi çift motorlu bir uçak düştü.
Humire:  Çin ve Rusya, Venezuela Üzerinden ABD'ye Meydan Okuyor ABD'deki bağımsız araştırma grubu Güvenli ve Özgür Toplum Merkezi (SFS) direktörü Joseph Humire, televizyon kuruluşu Fox News'e..
Pentagon'dan Meksika Sınırına İlave 3 Bin 750 Asker ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), yasa dışı göçmenlerin ülkeye girişini engellemek için Meksika sınırına 3 bin 750 asker daha göndereceğini..