3 Şubat 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

3 Şubat 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trump-Kim Zirvesinin İkincisi İçin Görüşmeler Başlıyor ABD Kuzey Kore Özel Temsilcisi Stephen Biegun, ABD Başkanı Donald Trump ve Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong-un arasında gerçekleştiril..
Fransa'da Referandum Hazırlığı Fransa'da aylardır süren Sarı Yelek eylemlerine son noktayı koymayı hedefleyen Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un emriyle henüz içeriği belli olmayan referandum i..
Özhaseki: Kılıçdaroğlu'ndan Kazandığım Para ile Ankara Döneri Dağıtacağım (3) ARABAŞI PROGRAMINA KATILDIAK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Özhaseki, Kahramankazan'da Yoz..
Fransa'da First Lady'nin Pahalı Ayakkabısı Ödünç Çıktı Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Mısır ziyaretinde eşi Brigitte Macron'un 725 euro değerindeki spor ayakkabısı vatandaşlar tarafı..
Şehirlerimizde Yerli ve Milli İnsanlar İş Başında Olsun'
Şehirlerimizde Yerli ve Milli İnsanlar İş Başında Olsun"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki, "Cumhur İttifakı görüşmelerinde yaptığımız tek şey şuydu; şehirlerimizde yerli ve milli insanlar iş başında olsun, PKK'ya...
Dha Ankara - Özhaseki: Kılıçdaroğlu'ndan Kazandığım Para ile Ankara Döneri Dağıtacağım (Ek) ARABAŞI PROGRAMINA KATILDIAK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Özhaseki, Kahram..
Cumhur İttifakı 31 Marttan Sonra da Devam Edecek'
Cumhur İttifakı 31 Mart'tan Sonra da Devam Edecek"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Cumhur İttifakı'nın yerel seçim sürecinden sonra da devam ettirileceğini belirtti.
Oktay'dan Milli Sporcu Çakmak'a Taziye Telefonu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, annesi vefat eden Ampute Futbol Milli Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak'ı telefonla aradı.
Yıldırım: Diğer İttifak İçinde Maskeli Adaylar Var TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Millet İttifakı'nı eleştirerek, "Yolları böldük hayatları birleştirdik.
Vatandaşım Ağlayacağına Uyuşturucu Baronları Ağlasın" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uyuşturucuyla etkin mücadele ettiklerini belirterek, "Benim vatandaşım ağlayacağına uyuşturucu baronları ..
Bakan Soylu'dan 15 Temmuz Şehidi Özel Harekat Polisi Sancar'ın Ailesine Ziyaret İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında şehit ..
Kurtulmuş, Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Bu seçimin önemini kabullenmek, bilmek ve gereğini yerine getirmek durumundayız.
Erdoğan: "(Kaşıkçı Cinayeti) Belki Bu 22 Kişinin İçinden Hayatta Olmayanlar da Olabilir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin, "Belki bu 22 kişinin içinden hay..
Hdp'li Temelli: Seçimde Çok Büyük Başarı Elde Edeceğiz HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "İnanıyorum ki hep birlikte 31 Mart'ta sandıklara giderek, irademizi sandıklara yansıtarak, seçimde ..
31 Mart Akşamına İlişkin Bir Endişemiz Yok" Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Adaylarımızın 31 Mart akşamı ipi göğüsleyeceklerine ilişkin bir endişemiz yok ancak arzumuz bu ipi en üst nok..
Erdoğan: "Hdp Eşittir Pkk, Eşittir Ypg/pyd, Hiç Sağa Sola Bunu Saptırmanın Anlamı Yok" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, HDP, PKK ve YPG/PYD'nin aynı olduğuna vurgu yaparak, "HDP eşittir PK..
Fransa'dan Maduro'ya 'Pazar Gecesi' Uyarısı Fransa'dan, Venezuela Devlet Başkanı Maduro'ya seçim duyurusu yapmaması halinde, muhalefet lideri Juan Guiado'yu "Devlet Başkanı" olarak tanınacağı..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye Sınırlarından Büyük" Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Türkiye nasıl sınırlarından büyükse, Yozgat da sınırlarından büyük. Hemşehrilerimiz arasınd..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cemal Kaşıkçı Cinayetini Suudi Arabistan'ın Çözmek Zorunda Olduğunu Söyledi. IHAAW205643-SIY/03-02-2019- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cemal Kaşıkçı cinayetini Suudi Arabistan..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Suriye Halkının Dağılıp Parçalanmasından Yana Değiliz" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin kuzey Suriye politikasının Suriye'nin toprak bütünlüğünü ve bu noktada si..
Suriye Halkının Dağılıp Parçalanmasından Yana Değiliz'
Suriye Halkının Dağılıp Parçalanmasından Yana Değiliz"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin kuzey Suriye politikasının Suriye'nin toprak bütünlüğünü ve bu noktada siyasi birliğini esas aldığını belirterek "Yani biz Suriye halkının dağılıp parçalanmasından yana değiliz." dedi.
Yıldırım: Diğer İttifak İçinde Maskeli Adaylar Var
Yıldırım: Diğer İttifak İçinde Maskeli Adaylar Var
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Millet İttifakı'nı eleştirerek, "Yolları böldük hayatları birleştirdik.
Cumhur İttifakı'nda Gizli Pazarlık Yok" Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Cumhur İttifakı'nda gizli pazarlık yok. PKK, DEAŞ ve FETÖ dahil her türlü terör örgütüne karşı içeride ve dışarıd..
Her Seferinde Milletimizin Duasıyla Bu İşlerin Üstesinden Geldik'
Her Seferinde Milletimizin Duasıyla Bu İşlerin Üstesinden Geldik"
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "İnşallah önümüzdeki birkaç ay içerisinde ekonomiyle ilgili bulutlar dağılacak ve ülkemiz aydınlık yarınlara kararlı bir şekilde gidecek.
Samsun Bağımsız Adayı Usta: Buraya Bedel Ödeyerek Geliyorum SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na bağımsız adaylığını açıklayan Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta, "Bedel ödemekten ko..
Sarıgül: Bülent Ecevit'in Siyasi Nezaketi ve Siyasi Zarafetinden Geliyoruz CUMHURİYET Halk Partisi(CHP)'nden istifa ederek Demokratik Sol Parti(DSP)'ye geçen Mustafa Sarıgül, ilk mitingini Ku..
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Çok Güçlü Avantajları Olacak'
'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin Çok Güçlü Avantajları Olacak"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "Türkiye ile ilgili çok güçlü hayallerimiz, ulaşmak istediğimiz hedeflerimiz var. Bu bağlamda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin çok güçlü avantajları olacak.
AK Parti Proje Tanıtım Toplantısı AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından proje tanıtım toplantısı yapıldı.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Kahramankazanlılarla Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kahramankazan'da hitap ederek, "Burada sadece Cumhur İttifakı'nı görmüyorsunuz. Burad..
Çocuklarımızı Hayata En Güzel Şekilde Hazırlamak İçin Gayret Ediyoruz" TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Çocuklarımızı ve gençlerimizi hayata en güzel şekilde hazırlamak için bütün imkanlarımızl..
Trump: "Venezuela'ya Askeri Müdahale Seçenekler Arasında" ABD Başkanı Donald Trump basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Venezuela'ya asker göndermenin bir seçenek olduğunu kaydetti.
» 1 2 3