28 Şubat 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

28 Şubat 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Somali'de Bomba Yüklü Araç Patladı: 5 Ölü Somali'nin başkenti Mogadişu'da bomba yüklü araç patladı, 5 kişi hayatını kaybetti.
Almanya'da Karnaval 'Kadınlar Gecesi' Etkinlikleri ile Sürüyor Almanya'da 11 Eylül'de başlayan '5. Mevsim' adlı karnaval sezonu, bugün 'Kadınlar Gecesi' etkinlikleri ile sürüyor.
Almanyada Karnaval Kadınlar Gecesi Etkinlikleri ile Sürüyor
Almanya'da Karnaval 'Kadınlar Gecesi' Etkinlikleri ile Sürüyor
Almanya'da 11 Eylül'de başlayan '5. Mevsim' adlı karnaval sezonu, bugün 'Kadınlar Gecesi' etkinlikleri ile sürüyor.
Türkiye ve KKTC Yatırım ve İş Birliği Konferansı Başladı TÜRKİYE İş Kadınları Derneği (TİKAD) ile Doğu Akdeniz Politika Derneği'nin (DAPD) düzenlediği 'Türkiye ve KKTC Yatırım ve İş Birliği K..
Dha Dış - Türkiye ve KKTC Yatırım ve İş Birliği Konferansı Başladı TÜRKİYE İş Kadınları Derneği (TİKAD) ile Doğu Akdeniz Politika Derneği'nin (DAPD) düzenlediği 'Türkiye ve KKTC Yatırım ve İş..
Türkiye ve KKTC Yatırım ve İş Birliği Konferansı Başladı
Türkiye ve KKTC Yatırım ve İş Birliği Konferansı Başladı
TÜRKİYE İş Kadınları Derneği (TİKAD) ile Doğu Akdeniz Politika Derneği'nin (DAPD) düzenlediği 'Türkiye ve KKTC Yatırım ve İş Birliği Konferansı' Girne'de başladı.
Brezilya'da Trenler Çarpıştı: Makinist Öldü, 8 Kişi Yaralandı Rio de Janeiro'da 2 banliyö treninin çarpışması sonucu bir makinist öldü, 8 kişi de yaralandı.
Pakistan: Barış Göstergesi Olarak Pilotu Yarın Teslim Edebiliriz –Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi, gözaltında bulunan Hint pilotun 'barış göstergesi olarak' yarın Hindistan'a tes..
Trump: Bir Şeyleri İmzalamak İçin İyi Bir Zaman Olmadığını Düşündük ABD Başkanı Donald Trump ve Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un ile görüşmesine dair yaptığı açıklamada "İstediklerimizi yapmadık..
Pakistan Dışişleri Bakanı Kureyşi: Gerilimi Azaltacaksa Pilotu Teslim Edebiliriz
Pakistan Dışişleri Bakanı Kureyşi: Gerilimi Azaltacaksa Pilotu Teslim Edebiliriz
– Pakistan'da yayın yapan GEO TV'ye konuşan Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi, Hindistan ile gerilimi düşürmeye yardımcı olacaksa, gözaltına alınan pilotu teslim edebileceklerini söyledi.
Araştırma: İngiltere'de 27 Bin Çocuğun Çetelerle Bağı Var İngiltere'de binlerce çocuğun çete üyesi olduğu ancak çok az bir kısmının yetkili birimlerce takip edildiği ortaya çıktı.
9 Yaşındaki Çocuk Kurusıkı Silahla Kuyumcu Soymaya Çalıştı – Arjantin'de 9 yaşındaki bir çocuk kurusıkı silahla kuyumcu soymaya çalıştı.
Apple Kurucularından Wozniak:  Zuckerberg'e Güvenmiyorum Apple'ın kurucularından Steve Wozniak, Facebook ve CEO'su Mark Zuckerberg ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Pakistan: Hint Pilot Askeri Etik Kurallara Göre Muamele Görüyor Dün, Hindistan ve Pakistan arasında paylaşılamayan Keşmir bölgesinde Hint savaş uçağının düşmesinin iki ülkeden ardından açıkla..
Trump: Bir Şeyleri İmzalamak İçin İyi Bir Zaman Olmadığını Düşündük
Trump: Bir Şeyleri İmzalamak İçin İyi Bir Zaman Olmadığını Düşündük
ABD Başkanı Donald Trump ve Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un ile görüşmesine dair yaptığı açıklamada "İstediklerimizi yapmadıkları için anlaşma sağlanmadı.
İran ve Ermenistan Ekonomik İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile görüştü.
Rusya'da Bir Uçak, Buz Tutan Pistte Dönerek Dışarı Savruldu – Rusya'da havalimanına iniş yapan bir jet buz tutan pistte kaydı.