27 Şubat 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

27 Şubat 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mustafa Savaş: 'Çerçioğlu Aydını, İnciri, Zeytini, Kestaneyi Değil, Kendisini Markalaştırma...
Mustafa Savaş: "Çerçioğlu Aydın'ı, İnciri, Zeytini, Kestaneyi Değil, Kendisini Markalaştırma...
Cumhur İttifakının Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu Aydın'a katma değer sağlayamadığı gerekçesiyle eleştirdi.
Türkiye Üreten Bir Ülke Olmalı'
Türkiye Üreten Bir Ülke Olmalı"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Türkiye'nin üreten bir ülke olması gerektiğini belirterek, "Türkiye tarımında, sanayisinde, teknolojisinde mutlaka üretmeli. İstihdamını büyütmeli. Bunun için elimizde her türlü...
Bursa Milletveili Özen: 'Nilüferin Kaybolan 20 Yılını Geri Kazandıracağız'
Bursa Milletveili Özen: "Nilüfer'in Kaybolan 20 Yılını Geri Kazandıracağız"
AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Nilüfer ilçesinin kaybolan 20 yılını geri kazandıracak projelere imza atacaklarını söyledi.
Mahir Ünal: 'Millet İttifakı İsmini Hak Etmiyorlar'
Mahir Ünal: "Millet İttifakı İsmini Hak Etmiyorlar"
DÜZCE (İHA) – CHP ve İYİ Parti ittifakının adını eleştiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Millet İttifakı ismini hak etmiyorlar" dedi.
Trump-Kim Jong Zirvesi Akşam Yemeği ile Başlıyor
Trump-Kim Jong Zirvesi Akşam Yemeği ile Başlıyor
ABD Başkanı Donald Trump ve Kuzey Kore Lideri Kim Jong-Un arasında Vietnam'da gerçekleşecek zirvenin, tarafların katılacağı akşam yemeği sonrası başlayacağı aktarıldı.
Bahtiyar Seçim Çalışmalarına Bozkurtta Devam Etti
Bahtiyar Seçim Çalışmalarına Bozkurt'ta Devam Etti
Millet İttifakı'nın İYİ Parti'li Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, seçim çalışmaları kapsamında Bozkurt ilçesini ziyaret etti.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "(Pakistan-Hindistan Gerginliği) Bu Gerginliğe Yol Açan Keşmir... IHAAW131952-SIY/27-02-2019- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "(Pakistan-Hindistan gergin..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Pakistan Hindistan Arasındaki Gerginlik Afganistan Sürecine de... IHAAW132025-SIY/27-02-2019- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Pakistan Hindistan arasın..
Dısişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Afganistan Zaten Birçok Zorluk Çekiyor, İki Komşu Arasındaki... IHAAW132039-SIY/27-02-2019- Dısişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Afganistan zaten birçok zor..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Hindistan Tarafından Herhangi Bir Bilgilendirme Olmadı. IHAAW132051-SIY/27-02-2019- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Hindistan tarafından herhangi bir b..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Pakistan-Hindistan Gerilimine İlişkin, "Kesmir'de Artan... IHAAW131725-SIY/27-02-2019- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Pakistan-Hindistan gerilimine iliş..
CHPli Başkan Adayı Arslan 'Laf-I Güzaf Konuşmak Kolay. Biz Gönül İnsanıyız, Hizmet İnsanıyız!'
CHP'li Başkan Adayı Arslan "Laf-I Güzaf Konuşmak Kolay. Biz Gönül İnsanıyız, Hizmet İnsanıyız!"
Balıkesir'in Edremit ilçesinde CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, İyi Parti Edremit İlçe Başkanı Mehmet Emin Karabulut, CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı ile Telefon Görüşmesi Yaptı. IHAAW131552-SIY/27-02-2019- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı ile tele..
Adalet Bakanı Gül: Şiddet ve İstismara Uğramış Kişi Kendisini Yalnız Hissetmeyecek ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, suç işlendiği andan itibaren devlet olarak mağdurun yanında olmak için hazırla..
Erdoğan'dan "Bugün Türkiye'de İki İttifak Karşı Karşıyadır" Değerlendirmesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugün Türkiye'de iki ittifak karşı karşıyadır.
AB Vatandaşlarının Çoğu Brexit'in Birliği Etkilemeyeceğini Düşünüyor Alman Bertelsmann Vakfı tarafından yapılan kamuoyu araştırması, Avrupa Birliği'ne (AB) üye olan ülke vatandaşlarının çoğun..
Bakan Kurum: Birinci Derece Sit Alanlarında İmar Barışına Müsaade Etmeyeceğiz ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Birinci derece arkeolojik sit alanında bulunan binaların imar barışından..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir: 'Türkiyenin Her Yerinde Olduğu Gibi Zonguldakta da Çok...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir: "Türkiye'nin Her Yerinde Olduğu Gibi Zonguldak'ta da Çok...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaparak, "Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Zonguldak'ta da çok iddialıyız. Fakat burada hususen çok hassas bir çalışma yürütüyoruz"...
Hdp, Batman Belediye Başkan Adayını Değiştirdi
Hdp, Batman Belediye Başkan Adayını Değiştirdi
HDP, Batman'da hakkında hapis cezaları bulunması nedeniyle belediye başkan adaylığı seçim kurulunca reddedilen Sabri Özdemir'in yerine göz doktoru Mehmet Demir'i aday gösterdi.
Önder Aksakal: Ana Muhalefeti DSP Üstlenecek
Önder Aksakal: Ana Muhalefeti DSP Üstlenecek
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, 31 Mart yerel seçimlerinden 2023'e kadar Türkiye'nin ana muhalefet partisi görevini DSP'nin üstleneceğini belirterek, "2023 seçimlerinde de iktidarı yeniden alacağız" dedi.
Ana Muhalefet Partisi Görevini DSP Üstlenecek'
Ana Muhalefet Partisi Görevini DSP Üstlenecek"
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, "31 Mart'tan sonraki süreçte 2023 seçimlerine kadar Türkiye'nin ana muhalefet partisi görevini Demokratik Sol Parti üstlenecektir.
Bakan Çavuşoğlu, Birleşik Krallık'a Gidiyor Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşik Krallık'ı ziyaret edecek.
Türkyılmaz'dan Mudanyalılara 'Çat Kapı' Ev Ziyareti Bursa Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Siteler, Yalı, Mütareke ve Yalı Mahallesi Atatürk Caddesi'nde vatandaşlarla bir araya geld..
Başkan Zihni Şahin: 'Çalışanların Gönlü Rahat Olsun'
Başkan Zihni Şahin: "Çalışanların Gönlü Rahat Olsun"
Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Atakum Belediyesi ziyaretinde, "Belediyedeki işçimizin, emekçimizin bizden yana gönlü rahat olsun" dedi.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak: Çok Güçlü Bir İstanbul Seçimi Vereceğiz 31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak,..
Mansur Yavaş: Öğrenciye, Su Faturasında İndirim Yapacağız 'MİLLET İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı adayı Mansur Yavaş, "Avrupa'da bir öğrenci, öğrenci evinde kalıyorsa bildir..
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Gürcistan Cumhurbaşkanı Zurabishvili ile Bir Araya Geldi Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Gürcistan Cumhurbaşkanı Salome Zurabishvili ile bir araya geld..
AK Partili Baybatur: 'Bu İş Pazara Kadar Değil, Mezara Kadar Devam Edecek'
AK Parti'li Baybatur: "Bu İş Pazara Kadar Değil, Mezara Kadar Devam Edecek"
AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Cumhur İttifakı ile ilgili olarak, "Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, ülkemizin, devletimizin, bayrağımızın bekası için ezanlarımızın rahat bir şekilde okunması...
Rusya ve Suriye: "Abd Suriye Topraklarından Ayrılmalı" Rusya ve Suriye tarafından yapılan ortak açıklamada, ABD askerlerinin Suriye'den ayrılması istendi.
Btp Adayı Özkar, Kesobu Ziyaret Etti
Btp Adayı Özkar, Kesob'u Ziyaret Etti
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Belediye Başkanı Alaiddin Özkar, Kilis Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şevket Memiler'i ziyaret etti.
Necmettin Erbakan Belçikada Anıldı
Necmettin Erbakan Belçika'da Anıldı
Türkiye Cumhuriyeti'nin 54'üncü Başbakanı Necmettin Erbakan, vefatının 8'inci yıl dönümünde Belçika'da düzenlenen programla anıldı.
Hindistan ile Pakistan İlişkileri Diplomasiyle Çözülmeli" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Hindistan ile Pakistan arasındaki ilişkilerin mutlaka diplomasi yoluyla çözümünün takip..
Abdurrahman Dursun: Herkese Eşit ve Adaletli Hizmet Sağlayacağız AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun 'Genç Hanımlarla Buluşma' programına katıldı.
Btp Başkan Adayı Selim Kotil: İstanbulun Altyapısı Çürüdü
Btp Başkan Adayı Selim Kotil: İstanbul'un Altyapısı Çürüdü
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Selim Kotil, İstanbul'un altyapısının çürüdüğünü söyleyerek "Her yıl iki Terkos Gölü su, borulardan sızarak toprağa karışıyor" dedi.
Başkan Saygılı: 'Milletimizin Hizmetkarıyız'
Başkan Saygılı: "Milletimizin Hizmetkarıyız"
Kırıkkale Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Mehmet Saygılı, 31 Mart'ta yapılacak seçim çalışmaları kapsamında kurumlar, esnaf ve ev ziyaretlerini sürdürüyor.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak: Çok Güçlü Bir İstanbul Seçimi Vereceğiz
AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak: Çok Güçlü Bir İstanbul Seçimi Vereceğiz
31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Seçim Koordinasyon Merkezlerini (SKM) ziyaret etti.
Narlıderede MHPli Süleyman Kocabıyık Rüzgarı
Narlıdere'de MHP'li Süleyman Kocabıyık Rüzgarı
Cumhur İttifakı'nın Narlıdere Belediye Başkan Adayı MHP'li Süleyman Kocabıyık, gece gündüz demeden vatandaşları ziyaret ederek projelerini anlatıyor.
Abdurrahman Dursun: Herkese Eşit ve Adaletli Hizmet Sağlayacağız
Abdurrahman Dursun: Herkese Eşit ve Adaletli Hizmet Sağlayacağız
AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun 'Genç Hanımlarla Buluşma' programına katıldı.
Ataş Develide Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Ataş Develi'de Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
İYİ Parti Kayseri Milletvekili ve aynı zamanda Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Makam Odasını Engellilerimizin Hizmetine Sunacağız'
Makam Odasını Engellilerimizin Hizmetine Sunacağız"
Cumhur İttifakı'nın Tepebaşı Belediye Başkan adayı Hasan Tuç, "Seçimi kazandıktan sonra ilk işim 300-400 metrekarelik makam odasını terk etmek olacak.
Binlerce Tepeköylü Başkan Uçakı Bağrına Bastı
Binlerce Tepeköylü Başkan Uçak'ı Bağrına Bastı
Cumhur İttifakının Alaşehir Belediye Başkan adayı ve mevcut başkan Ali Uçak geleneksel hale getirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında Tepeköy Mahallesini ziyaret etti.
Mustafa Bozbey 31 Mart'ta Herkes Şaşıracak CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey Cumhur İttifakı AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin'i makamında kabul etti..
Tellioğlu; 'Halkımın Menfaatleri İçin Çalışacağım'
Tellioğlu; "Halkımın Menfaatleri İçin Çalışacağım"
Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi Karesi Belediye Başkan Adayı Levent Tellioğlu, seçim çalışmaları kapsamında Halkapınar, Karacaören ve İbirler kırsal mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
TBMM Başkanı Şentop, İlk Ziyaretini Memleketine Yapacak
TBMM Başkanı Şentop, İlk Ziyaretini Memleketine Yapacak
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, ilk ziyaretini memleketi Tekirdağ'a gerçekleştirecek.
Başkan Ergünden Mesoba Ziyaret
Başkan Ergün'den Mesob'a Ziyaret
Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti.
« » 1 2 3 4 5