27 Şubat 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

27 Şubat 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Soylu, Gençlik Programında Konuştu (Dgs İçin, Tamam Ftp'de) İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, "Bu seçimde ne CHP'nin, ne Saadet'in, ne İYİ Parti'nin, ne de bunların çimentosu HDP'nin bele..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çad Cumhurbaşkanı Deby ile Ortak Basın Toplantısı Yaptı (1) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "FETÖ ile mücadeledeki desteğiyle Çad, ülkemizle bu alanda örnek bir dos..
Venezuela Dışişleri Bakanı Arreaza: "Rusya ile İşbirliği Üst Düzeyde" Venezuella Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza, Rusya ile askeri birlikteliğin en üst seviyede olduğunu ve bundan memnun olduk..
Trumpın Eski Avukatı Kongreye İfade Verdi
Trump'ın Eski Avukatı Kongreye İfade Verdi
ABD Başkanı Donald Trump'ın 10 yıl boyunca avukatlığını yapan Michael Cohen, kongre karşısında ifadesi sona erdi.
Motosiklet Tutkunları Tosuna Tam Destek
Motosiklet Tutkunları Tosun'a Tam Destek
Bodrum'da faaliyet gösteren motosiklet kulüplerinin temsilcileri ve üyeleri ile motosiklet tutkunları, İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun ile bir araya gelerek taleplerini iletti.
Yatağan Kocadonu Bağrına Bastı
Yatağan Kocadon'u Bağrına Bastı
Demokrat Parti Yatağan Seçim Ofisi açılışı miting havasında gerçekleşti.
AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy: 'Şu Sokaklar, Şu Mahalleler Makam Olacak'
AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy: "Şu Sokaklar, Şu Mahalleler Makam Olacak"
Avcılar'da Tahtakale Mahallesi Bizim Evler Sitesi sakinleriyle bir araya gelen AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy, seçimi kazanması halinde sokaklarda yine vatandaşlarla bir araya geleceğini ifade...
Erdoğan: Fetö ile Mücadelede Çad Örnek Bir Dostluk Sergiliyor
Erdoğan: Fetö ile Mücadelede Çad Örnek Bir Dostluk Sergiliyor
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "FETÖ ile mücadeledeki desteğiyle Çad, ülkemizle bu alanda örnek bir dostluk sergiliyor.
Rusya ile İsrail Arasındaki Kriz Çözüldü
Rusya ile İsrail Arasındaki Kriz Çözüldü
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İsrail Başbakanı Binyamin Netenyahu ile bir araya geldi.
İçişleri Bakanı Soylu, Gençlerle Buluştu ANKARA (İHA) – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ankara'nın Altındağ ilçesinde bulunan Şair Baki Kültür Merkezi'nde gençlerle buluştu.
Erdoğan-Itno Ortak Basın Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kıta (Afrika) ülkelerine yönelik sergilenen kibirli, mücadeleci tavırları asla tasvip etmiyoruz.
Türkiye'de Her Şey Değişti" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye, bütün sorunları çöze çöze yolculuğuna devam ediyor.
Erdoğan-Deby Ortak Basın Toplantısı
Erdoğan-Deby Ortak Basın Toplantısı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şu an ticaret hacmimiz 60 milyon dolar civarında.
Kılıçdaroğlu: 'Birlikte Yaşayacaksak Huzur İçinde Stratejik Dönüşüm Sağlamak Zorundayız'
Kılıçdaroğlu: "Birlikte Yaşayacaksak Huzur İçinde Stratejik Dönüşüm Sağlamak Zorundayız"
Cumhuriyet Halk Partsi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim üstünde durduğumuz temel nokta, eğer bu ülkede birlikte yaşayacaksak huzur içinde stratejik dönüşüm sağlamak zorundayız. Parlamento da bunu sağlamak...
Kılıçdaroğlu, Batman'da Kanaat Önderleriyle Buluştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Şimdi eğer kendimizi sorgulamazsak Türkiye'yi düze çıkaramayız. Bu noktaya nasıl geldik, buna hiç gi..
Macron ve Merkelden İngiltereye Net Brexit Mesajı
Macron ve Merkel'den İngiltere'ye Net Brexit Mesajı
Fransa Cumhurbaşkanı Macron, açık bir amaç olmadan İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılmasının uzatılmayacağını ve İngiltere'nin karar vermesi gerektiğini söyledi.
Cumhur İttifakı Ezbere Bir İttifak Değil'
Cumhur İttifakı Ezbere Bir İttifak Değil"
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Cumhur İttifakı ezbere bir ittifak değil, bu rastgele bir iş değil. Alın ikisini beraber, Erdoğan ayrıldı, Bahçeli ayrıldı farz edin, kapatın iki partiyi. Kim var ortada?
Her Yıl 300 Bin Konutu Dönüştüreceğiz'
Her Yıl 300 Bin Konutu Dönüştüreceğiz"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, halkın can ve mal güvenliği için kentsel dönüşümün şart olduğunu vurgulayarak, "Bunun için 81 ile genelge gönderdik, 3 ay içinde riskli binaların tespitinin yapılmasını istedik.
CHPli Gökçeden Esnaf Ziyaretleri
CHP'li Gökçe'den Esnaf Ziyaretleri
Seçim gezileri kapsamında esnaf ziyaretinde bulunan CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, şehri ortak akılla yöneteceklerini vurguladı.
Necmettin Erbakan'ın Vefatının 8. Yılı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Türkiye'ye ve milletimize birçok bakımdan hizmette bulunmuş müstesna bir şahsiyet, öncü bir s..
DSPli Kılıça Arguvanda İlgi Büyük
DSP'li Kılıç'a Arguvan'da İlgi Büyük
DSP Arguvan Belediye Başkan Adayı Ergün Kılıç, seçim öncesi köy köy, mahalle mahalle gezerek vatandaşların desteğini istiyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çad Cumhurbaşkanını Resmi Tören ile Karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çad Cumhurbaşkanını Resmi Tören ile Karşıladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çad Cumhurbaşkanı Idriss Deby'i resmi tören ile karşıladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Şentopu Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Şentop'u Kabul Etti
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Bakan Kurum: Birinci Derece Sit Alanlarında İmar Barışına Müsaade Etmeyeceğiz (2) ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDUBakan Kurum daha sonra Sivas Belediyesi'ni ziyaret etti.
Batman Kılıçdaroğlu: Kavgadan Uzak Duracağız STK TEMSİLCİLERİ VE KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTUCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sason ilçesindeki mitingin ardından Batman'da bir otelde sivi..
Mansur Yavaş Bundan Sonra Öğrenciye Su Faturasında İndirim Yapacağız (2) ELMADAĞ'DA SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇTIMillet İttifakı'nın CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş..
AK Partili Baybatur: 'Cumhur İttifakını Zafere Taşıyacağız'
AK Parti'li Baybatur: "Cumhur İttifakı'nı Zafere Taşıyacağız"
Manisa'nın Salihli ilçesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın MHP'li başkan adayı Zeki Kayda'yı ziyaret eden AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile 17 ilçede...
Kılıçdaroğlu: Kavgadan Uzak Duracağız (2)
Kılıçdaroğlu: Kavgadan Uzak Duracağız (2)
STK TEMSİLCİLERİ VE KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTUCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sason ilçesindeki mitingin ardından Batman'da bir otelde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi.
MİT Başkanı Fidan: Türkiye Tehditlere Karşı Hazırlıklı Olmak Durumundadır
MİT Başkanı Fidan: Türkiye Tehditlere Karşı Hazırlıklı Olmak Durumundadır
MİLLİ İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanı Hakan Fidan, "Hareketli bir coğrafyada bulunan Türkiye, içe içe geçen siyasi, güvenlik, ekonomik, siber tehditlere karşı bilinçli ve hazırlıklı olmak durumdadır.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Biz 17 yıldan beri bu milletin bütün sorununu, derdini, sıkıntısını çözmüşüz, çözmeye devam ediyoruz.
CHPli Özel: Memnun Olmadığın Başkan Varsa Göstereceğin Kırmızı Karttır
CHP'li Özel: Memnun Olmadığın Başkan Varsa Göstereceğin Kırmızı Karttır
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, yerel seçimlerin, seçmenin cebinde iki kart tuttuğu dönem olduğunu ifade ederek, "Bu kartlardan bir tanesi, memnun olmadığın belediye başkanı varsa ona göstereceğin kırmızı karttır.
Yavaştan Hafif Raylı Sistem Sözü
Yavaş'tan Hafif Raylı Sistem Sözü
CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, "İlk yapacağımız işlerden birisi hafif raylı sistemin bir ucunun Yenikent'e, diğer ucunun Elmadağ'a kadar getirilmesi olacaktır.
Milletvekili Tutdere Katı Atık Tesisini Sordu
Milletvekili Tutdere Katı Atık Tesisini Sordu
CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, katı atık tesisinin yapılmamasıyla ilgili konuyu meclise taşıdı.
Yüksek Seçim Kurulu (Ysk) Mersin İl Seçim Kurulu'nun Burhanettin Kocamaz'ın Demokrat Partiden Aday... IHAAW181349-SIY/27-02-2019- Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Mersin İl Seçim Kurulu'nun Burhanet..
Mansur Yavaş: Öğrenciye, Su Faturasında İndirim Yapacağız (2)
Mansur Yavaş: Öğrenciye, Su Faturasında İndirim Yapacağız (2)
ELMADAĞ'DA SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇTIMillet İttifakı'nın CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Elmadağ ilçesi Hasanoğlan beldesinde çimento fabrikasını ziyaret etti, bölgedeki sanayici ve iş...
Ak Partili Kadınlar Şahini Başkan Yapmaya Söz Verdi
Ak Partili Kadınlar Şahin'i Başkan Yapmaya Söz Verdi
AK Partili Kadın Meclis Üyesi adayları ile erkek meclis üyelerinin eşleri Belediye Başkan Adayı Erol Şahin'in eşi Feyzan Şahin ve kadın kolları yöneticileriyle bir araya gelerek Erol Şahin'i 31 Mart'ta belediye başkanı...
Şahin Hastalara Moral Verdi
Şahin Hastalara Moral Verdi
AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin hastaları ziyaret etti.
Yazıcı, Esnaf Ziyareti Yaptı
Yazıcı, Esnaf Ziyareti Yaptı
Cumhur İttifakı'nın Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
CHP Bodrum İlçe Başkanlığı'ndan Saruhan İçin Ysk'ya İtiraz CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Bodrum İlçe Başkanlığı, Muğla İl Seçim Kurulu tarafından partilerinin Bodrum Belediye Başkan adayı Mus..
Özhaseki: Ankara'ya Adaysanız Projelerinizle Geleceksiniz (2) SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ'NİN AÇILIŞINA KATILDIAK Parti'li Mehmet Özhaseki, partisinin Beypazarı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin ..
Bakan Yardımcısı Yerlikaya: Devlet En Güçlü Sponsordur
Bakan Yardımcısı Yerlikaya: Devlet En Güçlü Sponsordur
GENÇLİK ve Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya, "Sporcularımız ne kadar başarılı olursa o kadar da devletimiz teşvikini artıracaktır.
Trump-Kim Zirvesi Akşam Yemeğiyle Başladı
Trump-Kim Zirvesi Akşam Yemeğiyle Başladı
ABD Başkanı Donald Trump ile Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un'un Vietnam'daki zirvesi akşam yemeği ile başladı.
DP İl Başkanı Kadızade: "Akşener de Bundan Sorumlu" MERSİN (İHA) – Demokrat Parti (DP) Mersin İl Başkanı Tural Kadızade, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın, İYİ Parti a..
» 1 2 3 4 5