27 Şubat 2019 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

27 Şubat 2019 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bir Yıldız Doğuyor" Yeniden Vizyona Girecek Bradley Cooper'ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu ve başrolünde yer aldığı "Bir Yıldız Doğuyor" adlı film, Türkiye sinemalarında yeniden vizyon..
Uluslararası Sanat Sempozyumu ve Ustalık Eğitimi' Sona Erdi
Uluslararası Sanat Sempozyumu ve Ustalık Eğitimi" Sona Erdi
İstanbul'da 11 ülkeden 36 sanatçının katılımıyla gerçekleştirilen "Uluslararası Sanat Sempozyumu ve Ustalık Eğitimi" sona erdi.
Fazıl Say'dan Moskova'da Piyano Resitali MOSKOVA (AA) – Dünyaca ünlü Türk piyanist Fazıl Say, Moskova'da 13 yılın ardından müzikseverlerle buluştu.
Vicdani'nin İçinde Bir Hissikablelvuku" İzleyiciyle Buluştu Haldun Taner'in "Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım" adlı eserinden yola çıkarak hazırlanan "Vicdani'nin İçinde Bir Hissikablelvuku..
Istanbul Night Flight Konserleri Mayıs'ta Başlıyor Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek "Turkcell Platinum İstanbul Night Flight" konserleri 25 Mayıs'ta başlayacak.
Doktor Acil Servisten Esinlenerek Roman Yazdı Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde çalışan doktor Çağdaş Can, yaklaşık 5 yıldır görev yaptığı servise gelen vakalardan esinle..
Öğrenciler Türk, Afgan ve Irak Kültürünü Tanıdı
Öğrenciler Türk, Afgan ve Irak Kültürünü Tanıdı
Giresun'da Irak ve Afganistanlı öğrencilerin de öğrenim gördüğü 23 Nisan İlkokulu'nda, çocukların birbirlerinin kültürünü tanıması için etkinlik yapıldı.
Bir Tebessüme' Gönüllü Hizmet
Bir Tebessüme" Gönüllü Hizmet
Elazığ'da, Kan Arıyorum Yardımlaşma ve Eğitim Derneği (KAYED) tarafından açılan, ihtiyaç sahiplerinin ücretsiz yararlandığı mağazanın çalışanları da gönüllü hizmet sunuyor.
Batmanlı Aile 3 Kuşaktır Demir İşliyor Batman'ın Gercüş ilçesinde yaşayan 63 yaşındaki demirci ustası Ahmet Sayış, babasından öğrendiği mesleği oğlu ile sürdürüyor.
Otel Odaları Fotoğraf Galerisi Oldu Fotoğraf sanatı, felsefesi ve projeleri konusunda çalışmalar yürüten Fotokolektif Atölyesi üyeleri, Ulus'ta bir otelin 23 odasını, 23 sanatçı için fotoğraf..
Okul Koridorlarında 'Dürüstlük Manavı'
Okul Koridorlarında "Dürüstlük Manavı"
Rize'de Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenlerince, Doğu Türkistan halkına destek sağlamak amacıyla "Dürüstlük Manavı" açıldı.
Dünya Göçebe Oyunları"Na Karda Hazırlanıyorlar Van'ın Erciş ilçesinde yaşayan Kırgız Türkleri, oluşturdukları "kökbörü" takımıyla 4. Dünya Göçebe Oyunlarında Türkiye'yi temsil etmek için karl..
3. Uluslararası 12. Ulusal İleri Yaş Sempozyumu
3. Uluslararası 12. Ulusal İleri Yaş Sempozyumu
İzmir'de Ege Geriatri Derneği tarafından düzenlenen "3. Uluslararası 12. Ulusal İleri Yaş Sempozyumu" Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi'nde yapıldı.
İşe Alınacak 15 Kişi Kura ile Belirlendi Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılacak 15 TYP personeli kura ile belirlendi.