26 Şubat 2019 Salı Günü Politika Haberleri

26 Şubat 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Ap Raporu) Bir Defa Şunu Çok Açık, Net Söyleyeyim Avrupa Parlamentosu'nun... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(AP raporu) Bir defa şunu çok açık, net söyleyeyim Avrupa Parlame..
Erdoğan: "(Ab ile Müzakere Süreci) Bu Bizi Nereye Götürebilir? Erdoğan: "(AB ile müzakere süreci) Bu bizi nereye götürebilir?
Cumhurbaşkanı Erdoğan Canlı Yayında Soruları Yanıtladı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ben en büyük zevki meydanlarda alıyorum ve halkımın da bu noktadaki inancını, yaklaşımını, ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sandıklarda Demokratik İrademizi, Milli İradeyle Bütünleştirerek Ortaya... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sandıklarda demokratik irademizi, milli iradeyle bütünleştirerek ort..
Tahir Ateş; 'Cumhurbaşkanımıza Vereceğimiz En Büyük Hediye Bodrum Belediyesini Kazanmak Olacak'
Tahir Ateş; "Cumhurbaşkanımıza Vereceğimiz En Büyük Hediye Bodrum Belediyesi'ni Kazanmak Olacak"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 65. yaş günü dolayısıyla Konacık Mahallesinde bulunan Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezinde bir program düzenlendi.
Bozbey: 'Proje ve Hizmet Yarışı Olmalı'
Bozbey: "Proje ve Hizmet Yarışı Olmalı"
Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, seçim atmosferinde söylemlere dikkat edilmesi gerektiğini belirterek "İnsanları rencide edecek, üstelik de karşılaştığında yüzünü...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şu Anda Bütün Hedefimiz, Pyd, Ypg Terör Örgütleri, Münbiç'ten Tamamen... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şu anda bütün hedefimiz, PYD, YPG terör örgütleri, Münbiç'ten tamamen ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye Halkı Bize Çok Güvendiği İçindir Ki Aşiretler Sürekli Olarak... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye halkı bize çok güvendiği içindir ki aşiretler sürekli olarak 'Mün..
Erdoğan: "Hedef Yıl Sonuna Kadar 2,5 Milyonluk İstihdamı; Bütün Oda, Borsa Bunlarla Beraber... Erdoğan: "Hedef yıl sonuna kadar 2,5 milyonluk istihdamı; bütün oda, borsa bunlarla beraber daya..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ayrılanlar Oldu, İsim Vermeye Filan Gerek Yok. Bir Daha Onlarla Beraber Yol... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ayrılanlar oldu, isim vermeye filan gerek yok. Bir daha onlarla ..
AK Parti Sancaktepe Adayı Döğücüden Engelli ve Genç Sporculara Destek Vurgusu
AK Parti Sancaktepe Adayı Döğücü'den Engelli ve Genç Sporculara Destek Vurgusu
AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, Sancaktepe'de ikamet eden ampute futbolcularla buluştu.
Özhaseki: Bir Proje Dahi Şu Ana Kadar Söyleyemediler (3)
Özhaseki: Bir Proje Dahi Şu Ana Kadar Söyleyemediler (3)
ÖZHASEKİ VE SANATÇILAR, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İÇİN TÜRKÜ SÖYLEDİCumhur İttifakı'nın AK Partili Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki, Hanımca Derneği'nin Gençlik Parkı'nda düzenlediği orotoryo...
Soruları Beğenmeyen Maduro'nun Gazetecileri Gözaltına Aldırdığı İddiası ABD merkezli bir televizyon kanalı, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun sordukları soruları beğenmediği gerekçe..
Hocalı Katliamı'nın 27. Yılı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Azerbaycan'ın sorunu Türkiye'nin sorunudur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Hdp Eş Genel Başkanı Temelli'nin Sözleri) Kürdistan'dan Bahseden Bu Adama... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(HDP Eş Genel Başkanı Temelli'nin sözleri) Kürdistan'dan bahseden..
İslam İşbirliği Teşkilatı Hindistan'ı Kınadı İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT), Pakistan hava sahasını ihlal ettiği gerekçesiyle Hindistan'ı kınadı.
Erdoğan: "Meydanlar Benim İçin En Büyük Anket Şu Anda, Bu Şekilde Yola Devam Ediyorum. Erdoğan: "Meydanlar benim için en büyük anket şu anda, bu şekilde yola devam ediyorum.
Bakan Çavuşoğlu: Çekilme Sürecini Nasıl Koordine Edeceğimizi Konuşuyoruz (3) 'HİZMET EDEN KİMSE ONA OY VERMEK LAZIM' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Dikmen'de kanaat önderleri ve halkla bi..
Vergili, 'Karabükü Kemal Sunal Filmleri ile Komediye Çevirme'
Vergili, "Karabük'ü Kemal Sunal Filmleri ile Komediye Çevirme"
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Burhanettin Uysal'ın sosyal medya üzerinden iftiralarda bulunduğunu iddia ederek, "4-5 tane yüksek lisans belgesi olan bir kişi...
Dünya Vatandaşlarından Erdoğan'a Doğum Günü Sürprizi Dünyadaki pek çok ülkenin vatandaşı, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününü kutladı.
Hizmet Eden Kimse, Ona Oy Vermek Lazım" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ankara'nın Türkiye'nin vitrini olduğunu değerlendirmesinde bulunarak, "Hizmet eden kimse, ona oy vermek lazım." dedi..
Bakan Çavuşoğlu: Çekilme Sürecini Nasıl Koordine Edeceğimizi Konuşuyoruz (3)
Bakan Çavuşoğlu: Çekilme Sürecini Nasıl Koordine Edeceğimizi Konuşuyoruz (3)
'HİZMET EDEN KİMSE ONA OY VERMEK LAZIM' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Dikmen'de kanaat önderleri ve halkla bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Uluslararası Doğum Günü Kutlaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 65. yaş günü Türkiye'de farklı şekillerde kutlanırken, bir kutlama da farklı ülkelerden videolu..
Bakan Dönmez: 'Yedi Düvel Bir Araya Gelse Eğilmeyeceğiz'
Bakan Dönmez: "Yedi Düvel Bir Araya Gelse Eğilmeyeceğiz"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Sizler Cumhurbaşkanımızın arkasında dik durduğunuz sürece, biz yedi düvel bir araya gelse eğilmeyeceğiz, dik durmaya devam edeceğiz ama dikleşmeyeceğiz" dedi.
Bodrumda Cumhurbaşkanı Erdoğanın Doğum Günü Kutlandı
Bodrum'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Doğum Günü Kutlandı
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum günü kutlandı.
Dışişleri Bakanlığı: "Filipinler'in Güneyindeki Özerk Bölgesi'ne Yapılan Atama Memnuniyet Verici" Dışişleri Bakanlığı, Filipinler'in güneyinde Müslüman Mindanao'da Bangsamoro Özerk Bölgesi'ne..
Bakan Çavuşoğlu: "Çankaya Değişime Tabi Tutulacak" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugüne kadar Çankaya'yı yöneten zihniyet 'nasıl olsa Çankayalılar bize oy vermek zorundadır, hizmet etme..
Ekrem İmamoğlu: Biz Samimi Siyaset Yapacağız İdris TİFTİKCİ / İstanbul DHA CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Üsküdar'daki seçim çalışmaları kapsamında Yavuztürk..
Erdoğan: Avrupa Birliği Samimi Değil (2) 'ERZİNCAN MAYASI İLE SAĞLAM BİR ŞEHİRDİR'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Giresun mitingi sonrası Erzincan'a geldi.
Şahine Esnaflardan Sıcak İlgi
Şahin'e Esnaflardan Sıcak İlgi
AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin kötü hava koşullarına rağmen seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
AK Parti'nin Erzincan Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu sabah DHKP-C'nin 7 teröristini İstanbul'da polislerimiz yakaladı, şu anda elimizdeler.
Antalya 'Atatürk Öldü, Cumhuriyet Bitti Mi' DSP Lideri Aksakal: Ben bildim bileli Atatürk'ü istismar ediyorlar (3)'ATATÜRK ÖLDÜ, CUMHURİYET BİTTİ Mİ?'Antalya'da seçim çalışmalarını yürüten DS..
CHP'li Altay'dan,cumhur İttifakı İçin 'Dumur' ve 'Kambur' Benzetmesi CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Cumhur İttifakı'nı eleştirerek, "Sayın Bahçeli 50 yıllık davasını bir kenara koymuş Tay..
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Açıklaması
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Açıklaması
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, CHP'li bir milletvekilinin Akdeniz'de niye doğalgaz arandığına dair önerge verdiğini ve Rum gazetelerin de bunu manşet yaptığını söyleyerek, "Buna milletimiz 31 Mart'ta bu...
İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Kasımi: "Dışişleri Bakanına Ait Olduğu İddia Edilen İstifa Mektubu... İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif'e ait olduğu iddia edilen istifa mektubuna ilişkin kon..
AK Partinin Erzincan Mitingi
AK Parti'nin Erzincan Mitingi
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemize nice devlet adamı, ilim, sanat, kültür insanı yetiştiren Erzincan, tarih boyunca olduğu gibi bugün de Türkiye'nin kilit taşıdır.
Akşener: Burhanettin Kocamaz ile Görüşeceğim, Seçenekler Kendisine Ait (2) Yeniden PAZARCI ESNAFINA ZİYARET Düzce'de bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hamidiye Mahallesi'ndeki se..
DSP Lideri Aksakal: Ben Bildim Bileli Atatürkü İstismar Ediyorlar (3)
DSP Lideri Aksakal: Ben Bildim Bileli Atatürk'ü İstismar Ediyorlar (3)
'ATATÜRK ÖLDÜ, CUMHURİYET BİTTİ Mİ?'Antalya'da seçim çalışmalarını yürüten DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Aksu ilçesinde partisinin ilçe binasının açılışını yaptı.
Bu Millet Size Oy Vermeyecek'
Bu Millet Size Oy Vermeyecek"
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, "Sen çalışma, 27 senedir yat. Her girdiğin seçimde yenil. Yenildikçe 'Başardık' de ondan sonra milleti saf yerine koy, halk oy verecek diye bekle. Bu millet size oy vermeyecek, DSP...
Erdoğan: "Bu Toprakları Parçalamak İsteyenleri Nasıl Cudi'de, Gabar'da, Tendürek'te, Kandil'de... Erdoğan: "Bu toprakları parçalamak isteyenleri nasıl Cudi'de, Gabar'da, Tendürek'te, Kandil'd..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Terör Örgütleriyle İş Tutmak, Yılanla Aynı Çuvala Girmek Gibidir. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Terör örgütleriyle iş tutmak, yılanla aynı çuvala girmek gibidir.
Fuat Akdoğan Caferliyi Ziyaret Etti
Fuat Akdoğan Caferli'yi Ziyaret Etti
Cumhur ittifakı Kuşadası Belediye Başkan adayı Fuat Akdoğan, Kuşadası'nın doğa harikası bölgesi Caferli'yi ziyaret etti.
Enerji Bakanı Dönmez, Dadayda Seçim Bürosunun Açılışını Yaptı
Enerji Bakanı Dönmez, Daday'da Seçim Bürosunun Açılışını Yaptı
KASTAMONU (İHA) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Kastamonu'nun Daday ilçesinde AK Parti Seçim İrtibat Bürosunun açılışını yaptı.
Bozbey: 'Kamyoncularımızın da Yüzünü Güldüreceğiz'
Bozbey: "Kamyoncularımızın da Yüzünü Güldüreceğiz"
Kamyon Tır Garajı ve Nakliyeciler Sitesi ile Otosansit'i ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, "Kamyon ve tır garajı Bursa'ya yakışmıyor.
» 1 2 3 4 5 6