26 Şubat 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

26 Şubat 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yolcu Uçağının Sert Rüzgârla Mücadelesi Kamerada Cebelitarık bölgesi üzerinden geçen British Airways'e ait bir yolcu uçağı, şiddetli rüzgar nedeniyle iniş yapamayınca, Malaga'ya iniş yapmak z..
Kıbrısta Gsm Ve Elektrikte Birleşme Adımı
Kıbrıs'ta 'Gsm Ve Elektrik'te Birleşme Adımı
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile Rum Yönetimi Lideri Nikos Anastasiadis, Kıbrıs'taki Birleşmiş Milletler Barış Gücü Misyon Şefi Elizabeth Spehar'ın ara bölgedeki konutunda 3 saat...
Büyükelçi Güldere: Türkiye, Ukraynalı Denizcilerin Kurtarılmasına Yardımcı Olacak Türkiye'nin Kiev Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere, Türkiye'nin, Rusya tarafından geçen Kasım ayında alıkonula..
Ukrayna'da Eski Başbakan'dan, Poroşenko'ya 'Vatan Hainliği' Suçlaması - Ukrayna'da yaklaşan devlet başkanlığı seçimleri öncesi siyaset sahnesinde sular ısınıyor.
Yunanistan'ı 'Okeanis' Soğuk Hava Sistemi Vurdu – Son günlerde Yunanistan'ı etkisi altına alan 'Okeanis' soğuk hava sistemi, sele, köprülerin çökmesine, toprak kaymalarına neden oldu.
Mustafa Akıncı, Rum Lider Anastasiadis Bir Araya Geldi
Mustafa Akıncı, Rum Lider Anastasiadis Bir Araya Geldi
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis ile bir araya geldi.
Marketi Soydu, Hiçbir Şey Olmamış Gibi Çıktı; Böyle Yakalandı – Rusya'da alkollü bir adam, soymak için girdiği markette bir kadın müşterinin kafasına şişeyle vurup, ortalığı dağıttı.
Marketi Soydu, Hiçbir Şey Olmamış Gibi Çıktı; Böyle Yakalandı
Marketi Soydu, Hiçbir Şey Olmamış Gibi Çıktı; Böyle Yakalandı
– Rusya'da alkollü bir adam, soymak için girdiği markette bir kadın müşterinin kafasına şişeyle vurup, ortalığı dağıttı.
İnsanlık Hafızasının Kopyasını Ay'a Gönderdiler" İsrailli özel bir girişimin Ay'a gönderdiği insansız uzay aracında, 'insanlık hafızasının bir kopyası'nın olduğu belirtildi.
Emiliano Sala'yı Taşıyan Uçağın Enkazından Yeni Fotoğraflar Yayınlandı – Arjantinli futbolcu Emiliano Sala'nın 21 Ocak'ta Birleşik Krallık'a giderken Manş Denizi'ne düşen uçağı ile ilgili yap..
Hindistan: 'Kampları Vurduk'; Pakistan: 'Kaçarken Boş Alanı Vurdular'
Hindistan: "Kampları Vurduk"; Pakistan: "Kaçarken Boş Alanı Vurdular"
Hindistan Dışişleri Bakanı Sushma Swaraj, hava kuvvetlerine ait jetlerin sınırı geçerek, Pakistan'daki 'terör kamplarına' hava operasyonu düzenlediğini; saldırıda çok sayıda miltanın öldürüldüğünü söyledi.
Polis Memuru Risk Alıp, Buz Tutan Kanalda Mahsur Kalan Köpeği Kurtardı ABD'de bir polis memuru, buz tutan kanala düşen köpeği canını riske atarak kurtardı.
Kadın Polis, Durdurduğu Sürücünün Eşi ile Saç Baş Birbirine Girdi – Çin'de motosikletli bir çift, trafik polisiyle tartışınca, motosikletin arkasında oturan kadın ve kadın polis memuru ile sa..
Rusya'da Yeşil Kar Paniğe Neden Oldu
Rusya'da siyah karın ardından şimdi de yeşil kar yağdı. Bir krom fabrikasından sızan kimyasal atık nedeniyle yağdığı belirlenen yeşil kar, halkı tedirgin etti. Kar örtüsünün zehirli olduğunu düşünen insanlar, maske...
Bilgisayar Oyunum Hiç Olmadı. Dışardayken Hep Mutluydum' Sam Bennett, İngiltere'nin Devon bölgesinde, çakıl taşları ve dalgalarla kıyıya taşınan odun parçalarını kullanarak doğal heykeller ya..
» 1 2