25 Şubat 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

25 Şubat 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Junkeri Konuşma Yaparken Eşi Aradı
Junker'i Konuşma Yaparken Eşi Aradı
AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker'i konuşma yaptığı sırada eşi aradı.
Konya Büyükşehir Belediyesi "Benim Şehrim" Programı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Yeni dönemde Sağlık Bakanlığı olarak vizyonumuzu tüm toplum olarak, sağlıklı hayat tarzının benimsendiği, sa..
İran Dışişleri Bakanı Zarif İstifa Etti
İran Dışişleri Bakanı Zarif İstifa Etti
İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Mehmet Ali Çalkayanın Beklediği Karar İl Seçim Kurulundan Çıktı
Mehmet Ali Çalkaya'nın Beklediği Karar İl Seçim Kurulundan Çıktı
İzmir'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan ve 11 ay 20 gün hapis cezası aldığı gerekçesiyle adaylığı İlçe Seçim Kurulu tarafından düşürülen Balçova Belediye Başkanı ve CHP'nin...
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Köken: 'Engellilere Asansörlü Minibüs Hizmete Sunacağız'
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Köken: "Engellilere Asansörlü Minibüs Hizmete Sunacağız"
AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, modern engelli rehabilitasyon merkezleri yapacaklarını ve engellilere asansörlü minibüs hizmete sunacaklarının müjdesini verdi.
Atık Kerestelerden Yaptıkları Başkan Adayını Şaşkına Çevirdi
Atık Kerestelerden Yaptıkları Başkan Adayını Şaşkına Çevirdi
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, atölyeye çevirdiği bodrum katında atık kerestelerden çeşit çeşit oyuncaklar yapan emekli öğretmene sürpriz ziyarette bulundu.
Özhaseki Kuaförlerle Buluştu
Özhaseki Kuaförlerle Buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Kuaförler ve Güzellik Salonları esnafıyla bir araya geldi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Elvan Mersinde
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Elvan Mersin'de
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, Kanal 33'ün 25. yıl kutlama etkinliğine katıldı.
İl Seçim Kurulundan Çalkaya Kararı
İl Seçim Kurulu'ndan Çalkaya Kararı
İZMİR'de adaylığı ilçe seçim kurulu tarafından düşürülen Balçova Belediye Başkanı ve CHP'nin belediye başkan adayı Mehmet Ali Çalkaya'nın beklediği karar, İl Seçim Kurulu'nca verildi.
Çalkaya'nın Adaylığı Konusundaki Hukuki Süreç İzmir İl Seçim Kurulu, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya'nın yerel seçimlerde yeniden aday olabilmesi için ek belge sunması yönündeki İ..
Bakan Varank: Antarktika'da Bayrağımızı Dalgalandırmak Gurur Verici (3) 'BÜTÜN DERDİMİZ TÜRKİYE'Yİ KALKINDIRMAK'Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Bolu İl Başkanlığı'nda açık..
Tusk: 'Brexitin Ertelenmesi Mantıklı Olur'
Tusk: "Brexit'in Ertelenmesi Mantıklı Olur"
Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk, Brexit sürecinin 29 Mart'tan ileri bir tarihe ertelenmesini "mantıklı bir sonuç" olarak değerlendirdi.
Bakan Kurum: Türkiye'mizin 'Ulusal Stratejik Planı' Olacak ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye'nin ulusal stratejik planını olacağını belirterek, "2019'un sonuna geldiğimizde Türk..
AK Parti'li Yılmaz: Terör Örgütleri, Aynı Şirketin Şubeleri Gibidir AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Bir taraftan PKK, bir taraftan DEAŞ, bir taraftan FETÖ, bir taraftan DHKP-..
Bakan Varank: Antarktikada Bayrağımızı Dalgalandırmak Gurur Verici (3)
Bakan Varank: Antarktika'da Bayrağımızı Dalgalandırmak Gurur Verici (3)
'BÜTÜN DERDİMİZ TÜRKİYE'Yİ KALKINDIRMAK'Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Bolu İl Başkanlığı'nda açıklamalarda bulundu.
Sağlık Bakanı Koca'dan Çağrı: Sandığa Gitmeyi İhmal Etmemeliyiz (3) BAKAN KOCA, HASTALARI ZİYARET ETTİ Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bir dizi ziyaret ve açılış için geldiği Konya'da, kent mer..
Sağlık Bakanını Karşısında Gören Hasta Gözyaşlarına Hakim Olamadı
Sağlık Bakanını Karşısında Gören Hasta Gözyaşlarına Hakim Olamadı
Konya Numune Hastanesini ziyaret eden Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı karşısında gören 76 yaşındaki Ülkü Özcanoğlu, gözyaşlarına hakim olamadı.
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: 'Abd Dünyayı Parçalıyor'
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: "Abd Dünyayı Parçalıyor"
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'nin dünyayı parçaladığını belirterek Avrupa Birliği'nin ise birçok konuda kabuğuna çekildiğini söyledi.
Bakan Koca'dan Hasta Ziyareti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Konya Numune Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret etti.
Kocamaz: 'Sırtımızdan Hançerlendik'
Kocamaz: "Sırtımızdan Hançerlendik"
MERSİN (İHA) – Mersin İl Seçim Kurulu tarafından Büyükşehir adaylığı kabul edilmeyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, demokrasinin Mersin'de büyük bir yara aldığını ve bu olayın tarihe kara bir...
Sağlık Bakanı Kocadan Çağrı: Sandığa Gitmeyi İhmal Etmemeliyiz (3)
Sağlık Bakanı Koca'dan Çağrı: Sandığa Gitmeyi İhmal Etmemeliyiz (3)
BAKAN KOCA, HASTALARI ZİYARET ETTİ Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bir dizi ziyaret ve açılış için geldiği Konya'da, kent merkezinde bulunan Numune Hastanesi'ni ziyaret etti.
Bakan Kurum: Türkiyemizin Ulusal Stratejik Planı Olacak
Bakan Kurum: Türkiye'mizin 'Ulusal Stratejik Planı' Olacak
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye'nin ulusal stratejik planını olacağını belirterek, "2019'un sonuna geldiğimizde Türkiye'mizin bir ulusal stratejik planı olacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğana Tokatta Yoğun İlgi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Tokat'ta Yoğun İlgi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tokat'ta miting sonrasında halkın yoğun sevgi gösterileri arasında valilik binasına giriş yaptı.
Milletin Destek Vermediği Hiçbir Yapı Başarılı Olamamıştır'
Milletin Destek Vermediği Hiçbir Yapı Başarılı Olamamıştır"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Türkiye bugüne kadar milletin nezdinde karşılık bulmayan hiçbir yapıyı başarılı bir başka noktaya taşımamıştır.
AK Parti'nin Tokat Mitingi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şu anda bizim IMF'ye borcumuz yok, orayla da işimiz yok." dedi.
Erdoğan: İmkanları Terörde Kullanırsanız Beklemeden Kayyumları Atarız (2)
Erdoğan: İmkanları Terörde Kullanırsanız Beklemeden Kayyumları Atarız (2)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TOKAT'TA KONUŞTUCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yozgat programının ardından Tokat'a geldi.
AK Parti'nin Tokat Mitingi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye layık olduğu yatırımlara ancak bizim dönemimizde kavuştu.
Burhanettin Kocamaz, DPden de Aday Olamıyor (3)
Burhanettin Kocamaz, DP'den de Aday Olamıyor (3)
CHP'Lİ SEÇER: MERSİN ÜZERİNDE OYUNLAR OYNANIYORCHP'nin 31 Mart yerel seçimi için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Vahap Seçer, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'la ilgili İl Seçim Kurulu'nca verilen...
Burhanettin Kocamaz, DP'den de Aday Olamıyor (2) KOCAMAZ: BİRİLERİNİN KRİPTO OYUNLARINA GELDİKBurhanettin Kocamaz'ın İsmet İnönü Bulvarı'ndaki Çamlıbel Merkez Seçim Ofisi'nin önünde toplanan ..
Son Kararı Ysk Verecek Ama Yine Birilerinin Kripto Oyunlarına Geldik'
Son Kararı Ysk Verecek Ama Yine Birilerinin Kripto Oyunlarına Geldik"
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Demokrat Partiden adaylığıyla ilgili itirazların İl Seçim Kurulunca kabul edilmesine ilişkin, "En son kararı YSK verecek ama yine birilerinin kripto oyunlarına...
Çavuşoğlu: "Uygur Türkleri ve Diğer Müslüman Gruplara Yönelik İnsan Hakları İhlallerine İlişkin... Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Konseyinin 40'ıncı oturumunda konuşan Dışişleri Bakan..
Sağlık Bakanı Koca'dan Çağrı: Sandığa Gitmeyi İhmal Etmemeliyiz (2) 'HEKİM VE SAĞLIK PERSONELİ İHTİYACINI BÜYÜK ÖLÇÜDE GİDERMİŞ OLACAĞIZ'Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kulu ilçesinde AK Parti ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yıllık 2 Milyon Yolcu Kapasiteli Havalimanını Önümüzdeki Sene Hizmete... - Miting alanından görüntü Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğa..
Karaaslan: 'Cumhur İttifakı 15 Temmuzda Meydanda Kuruldu'
Karaaslan: "Cumhur İttifakı 15 Temmuz'da Meydanda Kuruldu"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Cumhur İttifakı 15 Temmuz'da meydanda kuruldu.
Uysal, 'Ereğli İçin Bir Dönem Daha Hayallerim Var'
Uysal, "Ereğli İçin Bir Dönem Daha Hayallerim Var"
Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı ve BPP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal köy ve mahalle muhtarlarıyla buluştu.
Özhasekiden Temada Ziyaret
Özhaseki'den Temad'a Ziyaret
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Belediye yönetimlerinin işi o bölgede yaşayan insanların yaşamlarını kolaylaştırmak üzerine kurulur.
» 1 2 3 4 5 6