25 Şubat 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

25 Şubat 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İran Dışişleri Bakanı Zarif istifa etti
İran Dışişleri Bakanı Zarif istifa etti
İran Dışişleri Bakanı Zarif, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla görevinden istifa ettiği.
Derbide kazanan çıkmadı
Derbide kazanan çıkmadı
Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan derbi, 3-3 berabere tamamlandı.
Bayburt Baksı Müzesi Konulu Pul İmza Töreni PTT AŞ, 2019 yılı Pul Emisyon Programı kapsamında "Baksı Müzesi (Bayburt)" konulu anma pulunu, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Salonu'nd..
Venezuela petrol şirketine yeni yaptırım
Venezuela petrol şirketine yeni yaptırım
ABD, Venezuela devlet petrol şirketi PDVSA'ya yeni yaptırım uygulama kararı aldığını açıkladı.
On Numara Çekildi (1) On numara oyununun 864'ncü hafta çekilişi yapıldı.
Anlaşmasız Brexit En Riskli Senaryo" İngiltere Merkez Bankası (BoE) Başkanı Mark Carney, İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden (AB) anlaşma olmaksızın ayrılmasının finansal istikrar açısından en ..
Bahreyn'de Yabancı İşçilere Baskı Uygulayan İstihdam Programı Başlatıldı Bahreyn yönetimi, çalışma hayatında kendi vatandaşlarına öncelik veren ve ülkedeki yabancı işçilere baskı uygulanmasın..
Avusturyada mültecilere sokağa çıkma yasağı geliyor
Avusturya'da mültecilere 'sokağa çıkma yasağı' geliyor
Avusturya'da aşırı sağcı hükümet, mültecilere yönelik sert uygulamaları hayata geçirmeye hazırlanıyor.
AB-Arap Birliği Zirvesi sona erdi
AB-Arap Birliği Zirvesi sona erdi
Mısır'ın turistlik beldesi Şarm eş-Şeyh'te düzenlenen Avrupa Birliği (AB)-Arap Birliği Zirvesi sona erdi.
Küreselleşen Dünyadaki Konumumuzu Sağlamlaştırmamız Gerekir'
Küreselleşen Dünyadaki Konumumuzu Sağlamlaştırmamız Gerekir"
Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Avrupa Takımı Üyesi Can Baydarol, "Reel-politik bir tutumla mantıklı ve sağduyulu adımlar atarak küreselleşen dünyadaki konumumuzu sağlamlaştırmamız gerekir." dedi.
Bülent Eczacıbaşı: 'Kadınların İşe Alım Oranını Yüzde 50ye Getirmek İstiyoruz'
Bülent Eczacıbaşı: "Kadınların İşe Alım Oranını Yüzde 50'ye Getirmek İstiyoruz"
Kadınların özellikle Türkiye'de olması gerektiği yerde olmadığını ifade eden Bülent Eczacıbaşı, "Kadınların işe alınma oranını yüzde 50'ye getirmek istiyoruz.
İngiltere Başbakanı May'den Yemen'e 262 Milyon Dolarlık Yardım Sözü İngiltere Başbakanı Theresa May, Yemen savaşının mağdurlarına 200 milyon pound (262 milyon dolar) yardım sözü verdi.
AB askeri müdahaleye karşı çıktı
AB 'askeri müdahale'ye karşı çıktı
Avrupa Birliği (AB), Venezuela'ya karşı askeri müdahaleden kaçınılması uyarısında bulundu.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 897 milyar lira olarak hesaplandı.
Benzin ve Motorine Zam Benzinin litresinde 17 kuruş, motorinin litresinde de 28 kuruş zam yapıldı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,11 değer kazancıyla 104.330,06 puandan tamamladı.
Motorin ve Benzine Zam Motorinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere ortalama 28, benzinin litre fiyatına ise 17 kuruş zam geldi.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.144,36 puan artışla 104.330,06 puandan kapandı.
ABD 4,6 milyon doları iade edecek
ABD 4,6 milyon doları iade edecek
Kırgızistan'ın devrik lideri Bakiyev'in döneminde ABD'ye kaçırıldığı tespit edilen 4 milyon 600 bin doların ülkeye geri verileceği bildirildi.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Kırgızistan'dan ABD'ye Kaçırılan 4 Milyon 600 Bin Dolar İade Edilecek Kırgızistan'ın devrik lideri Kurmanbek Bakiyev'in döneminde ABD'ye kaçırıldığı tespit edilen 4 milyon 600 bin doların ülk..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ SA..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,11'lik yükselişle tamamladı.
Borsa günü yükselişle tamamladı
Borsa günü yükselişle tamamladı
BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 1.144,36 puan ve yüzde 1,11 artarak 104.330,06 puana yükseldi.
 Siber suçluların umudu: Sıfır gün atakları
Siber suçluların umudu: Sıfır gün atakları
ESET, İzmir'de iş ortakları ve müşterileriyle buluştu, siber tehditleri ve önlemlerini gündeme getirdi.
Piyasalar – Bist100 Yüzde 1.11 Artışla Kapandı, Dolar 5.30 Lirada – Küresel piyasalarda yükselen ticaret iyimserliğine bağlı olarak haftaya yüzde 0.67 artışla 103 bin 875 puanda başlayan Bors..
Turkcell'e 150 Milyon Dolar Kredi Turkcell, İsveç İhracat Kredi Kuruluşu (EKN) sigortası ile 150 milyon dolar tutarında 10 yıl vadeli kredi anlaşması imzaladı.
Küresel Veri Panoraması – Küresel piyasaların yakından izlediği Pazartesi günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: ASYAJaponya: Öncü göstergeler Aralık ayında, Kasım ayındaki 97.9 puandan, 9..
İstanbul Havalimanı'na Taşınma 5 Nisan'da Başlayacak İstanbul Havalimanı'nda transfer programındaki değişiklik dünyaya resmen duyuruldu.
Kapalıçarşı'da Altın Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,26 azalışla 227,10 liradan tamamladı.
Ankarada ABD ile Suriyeden çekilme görüşmesi
Ankara'da ABD ile Suriye'den çekilme görüşmesi
ABD heyeti ile Suriye'den çekilme sürecinin ikinci toplantısı yapılacak.
Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) büyükbaş hayvan etinin kilogramı 25 ila 57,14 liradan işlem gördü.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 227,10 lira oldu.
Emtia Piyasaları – Trump'ın Opec Eleştirileriyle Petrol Yüzde 2.0'den Fazla Düştü – ABD Başkanı Donald Trump'ın Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü'nün (OPEC) petrol piyasalarında denge sağlama ..
» 1 2 3 4 5 6 7