25 Şubat 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

25 Şubat 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İnsan Hakları Konseyi Oturumunda Konuştu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cenevre'de katıldığı İnsan Hakları Konseyinin 40. Oturumunun 'yüksek seviyeli' bölümünd..
Bakan Çavuşoğlu, Angola Dışişleri Bakanı Augusto ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cenevre'de Angola Dışişleri Bakanı Manuel Domingos Augusto ile görüştü.
Bakan Çavuşoğlu, Çekya Dışişleri Bakanı Petricek ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cenevre'de Çekya Dışişleri Bakanı Tomas Petricek ile görüştü.
Yanan Feribotta Can Pazarı Malezya'da seyir halindeki bir feribotta başlayan yangın kısa sürede büyüdü.
Ukrayna'da 'Eurovision' Krizi 2019 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Ukrayna'yı temsil etme hakkı kazanan şarkıcının, Rusya'da verdiği konserler nedeniyle yarışmaya katılmasının engellenmesi gün..
Ukraynada Eurovision Krizi
Ukrayna'da 'Eurovision' Krizi
- 2019 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Ukrayna'yı temsil etme hakkı kazanan şarkıcının, Rusya'da verdiği konserler nedeniyle yarışmaya katılmasının engellenmesi gündemde.
Pitonun 15 Bin Kilometrelik Yolculuğu: Avustralyadan Tatil Dönüşünde İskoç Turistin Bavulundan Çıktı
Pitonun 15 Bin Kilometrelik Yolculuğu: Avustralya'dan Tatil Dönüşünde İskoç Turistin Bavulundan Çıktı
Avustralya'nın Queensland eyaletine tatile giden İskoçyalı bir kişi, dönüşünde bavulunda ayakkabısının içine girmiş bir yılan buldu.
Ab-Arap Birliği Zirvesi Almanya Başbakanı Angela Merkel, Avrupa Birliği (AB) ve Arap Ligi ülkelerinin kaderlerinin birbirine bağlı olduğunu söyledi.
2250 Yılından Geldiğini Söyleyen Zaman Yolcusu Tarih Verdi: İnsan Ömrü Ortalama 120 Yıl Olacak
2250 Yılından Geldiğini Söyleyen Zaman Yolcusu Tarih Verdi: İnsan Ömrü Ortalama 120 Yıl Olacak
Son zamanlarda zamanda yolculuk yaptığını iddia eden isimlere bir yenisi daha eklendi. 2250 yılından geldiğini iddia eden zaman yolcusunun anlattıkları şaşırttı.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, BM'de 'Silahsızlanma Konferansı'nda Konuştu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler'in Cenevre'deki ofisinde düzenlenen 'Silahsızlanma Konferansı'nd..
Bakan Çavuşoğlu, Fas İnsan Haklarından Sorumlu Devlet Bakanı Ramid ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cenevre'de Fas İnsan Haklarından Sorumlu Devlet Bakanı Mustapha Ramid ile gör..
Alexandria Ocasio-Cortez: ABD'de Demokrat Kongre Üyesi 'Aoc' Çizgi Roman Kahramanı Oldu ABD'de Demokrat Kongre üyesi Alexandria Ocasio-Cortez'in 'süper kahraman' olarak resmedildiği çizgi rom..
Amerika Donanması Modernleşmeye Çalışıyor Amerikan donanması modernizasyon çalışmaları çerçevesinde ekstra büyük Orca insansız denizaltısını donanmasına ekledi.
Evi Yanan Kadın, Pencereden Sarkarak Kurtarılmayı Bekledi
Evi Yanan Kadın, Pencereden Sarkarak Kurtarılmayı Bekledi
– Çin'de bir kadın uyuduğu sırada evinde yangın çıkınca, alevlerden kaçmak için üstünü bile giyinmeden hemen dışarı çıkmaya çalıştı.
Rum Sözcü Kıbrısta Çözüm İçin Şartlarını Sıraladı
Rum Sözcü Kıbrıs'ta Çözüm İçin Şartlarını Sıraladı
KIBRIS Rum Hükümet Sözcüsü Pordoromos Prodormu, Kıbrıs'ta bir çözüm için şartlarının, Türkiye'nin garantisinin ve müdahale hakkının sona ermesi ve Türk askerinin Ada'da bulunmaması olduğunu söyledi.
Evi Yanan Kadın, Pencereden Sarkarak Kurtarılmayı Bekledi Çin'de bir kadın uyuduğu sırada evinde yangın çıkınca, alevlerden kaçmak için üstünü bile giyinmeden hemen dışarı çıkmaya çalıştı.
Ukrayna Eski Genelkurmay Başkanı Zamana Gözaltına Alındı
Ukrayna Eski Genelkurmay Başkanı Zamana Gözaltına Alındı
Ukrayna eski Genelkurmay Başkanı Vladimir Zamana, 'vatana ihanet' suçlamasıyla gözaltına alındı.
Almanya'da '15. Kur'an-ı Kerim Tilavet Yarışması' Düzenlendi İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) Kadınlar Teşkilatı İrşad Başkanlığı, Almanya'nın Ludwigshafen kentinde '15. Kur'an-ı Kerim Tilave..
Anglikan Kilisesi: Brexit'ten Sonra Yoksullar İçin Dua Edin İngiltere'deki Anglikan Kilisesi, yaklaşan Brexit'in en çok dar gelirlileri etkileyeceği endişesiyle ülkedeki yoksullar için 'beş g..
İngiltere'den Yemen'e 200 Milyon Sterlin Yardım Sözü İngiltere Başbakanı Theresa May, Yemen'e 200 milyon sterlin tutatında insani yardım sözü verdi.
Dha Dış - İngiltere'den Yemen'e 200 Milyon Sterlin Yardım Sözü İngiltere Başbakanı Theresa May, Yemen'e 200 milyon sterlin tutatında insani yardım sözü verdi.
Röportaj İçin Hazırlanan Haber Ekibini Soyup, Güvenlik Görevlisini Vurdular ABD'de faaliyet gösteren televizyon ve radyo ağı CBS'in haber bölümünün San Francisco ekibi, öğretmenlerin düzenled..
» 1 2