24 Şubat 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

24 Şubat 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Özhaseki: Suriye'de Güvenlik Sağlandığında, Yüzde 99'u Gidecek AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Ankara Kitap Fuarı'nı ziyaret etti.
Ateş; 'Evleri Sular Altında Kalan Vatandaşlar Sorumlulara Sandıkta Cevap Verecektir'
Ateş; "Evleri Sular Altında Kalan Vatandaşlar Sorumlulara Sandıkta Cevap Verecektir"
Bodrum AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Tahir Ateş, şiddetli yağış sonrası evleri göle dönen vatandaşları ziyaret etti.
Sancaktepeli Gençler Şeyma Döğücüyü Coşkuyla Karşıladı
Sancaktepeli Gençler Şeyma Döğücü'yü Coşkuyla Karşıladı
AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, Veysel Karani Mahallesi'nde gençlerle bir araya geldi.
Özhaseki, Kitap Fuarını Gezdi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Ankara Kitap Fuarı'nı ziyaret etti.
Ulaştırma Bakanı Turhan: 'Başlayıp da Bitirmediğimiz İş Var Mı?
Ulaştırma Bakanı Turhan: "Başlayıp da Bitirmediğimiz İş Var Mı?
Kastamonu'da vatandaşlarla bir araya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Türkiye'de başlayışta bitirmediğimiz iş var mı?" dedi.
Biz Hizmet Etmeye Geliyoruz'
Biz Hizmet Etmeye Geliyoruz"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Biz yapmaya geliyoruz.
Bakan Kurum: CHP'nin Bıraktığı İz; Çöp, Çamur, Çukur Belediyeciliğidir (2) 5 YILLIK SÜREÇTE 1,5 MİLYON KONUT DÖNÜŞTÜRECEĞİZÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya'nın Beyşehir ilçesinde..
Erdoğan'dan Şarkıcı Mabel Matiz'e Başsağlığı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mabel Matiz olarak bilinen şarkıcı Fatih Karaca'ya babasının vefatı nedeniyle başsağlığı dilediğinde b..
Bakan Turhandan Muhalefete Eleştiri: İktidar Olmak İçin Siyaset Yapmıyorlar
Bakan Turhan'dan Muhalefete Eleştiri: İktidar Olmak İçin Siyaset Yapmıyorlar
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde yaptığı konuşmada, muhalefeti eleştirerek, "İktidar olmak için siyaset yapmıyorlar" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da Ev Ziyareti Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir vatandaşın davetini geri çevirmeyerek evine ziyarette bulundu.
Biz Olmadan Bu Bölgede Kimseye Oyun Kurmaya Müsaade Etmeyiz'
Biz Olmadan Bu Bölgede Kimseye Oyun Kurmaya Müsaade Etmeyiz"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin sınırları içinde hapsedilmeye çalışıldığını ifade ederek "Buradan söylüyorum, nereden gelirse gelsin, ister okyanus ötesinden isterse bu taraftan gelsin, biz olmadan bu bölgede...
Başkent Cezayir'de Buteflika Karşıtı Gösteri Cezayir'de, Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika'nın 5. dönem cumhurbaşkanlığı adaylığını protesto için gösteri düzenlendi.
Hanoi, Trump-Kim Zirvesi İçin Hazır
Hanoi, Trump-Kim Zirvesi İçin Hazır
Vietnam'ın başkenti Hanoi'de 27-28 Şubat tarihlerinde ABD Başkanı Donald Trump ve Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong-un arasında yapılacak ikinci zirve için tüm hazırlıklar tamamlandı.
Bakan Kurum: CHPnin Bıraktığı İz; Çöp, Çamur, Çukur Belediyeciliğidir (2)
Bakan Kurum: CHP'nin Bıraktığı İz; Çöp, Çamur, Çukur Belediyeciliğidir (2)
5 YILLIK SÜREÇTE 1,5 MİLYON KONUT DÖNÜŞTÜRECEĞİZÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya'nın Beyşehir ilçesinde, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Şehir Konağı'nın açılışını gerçekleştirdi.
Birilerinin PKK'nın, Deaş'ın Desteğine İhtiyacı Olabilir" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Birilerinin PKK'nın, DEAŞ'ın desteğine ihtiyacı olabilir.
Erdoğan'dan, Bahçeli'ye TBMM Başkanlığındaki Destekten Dolayı Teşekkür Telefonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na seçilen Mustafa Şentop'u telefon..
AK Parti'nin Hatay Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Terörle mücadeledeki başarılarımızın çok daha ileriye taşınması için AK Parti ve Cumhur İttif..
Ali Çetinbaş: İşini Gönülden Yapanlar Gönüller Kazanır
Ali Çetinbaş: İşini Gönülden Yapanlar Gönüller Kazanır
AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, gençlerle Zafertepe Mahallesi'nde 'çat kapı' ev ziyaretlerinde bulundu.
Kanarya Sevenlerden Özakcana Destek Sözü
Kanarya Sevenlerden Özakcan'a Destek Sözü
Aydın Kanarya Sevenler Derneği üyeleri dernek binası önünde DP Başkan Adayı ve Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan'ı teşekkür pankartı ile karşıladılar.
KKTC Meclis Başkanı Uluçay, Şentop'u Kutladı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Mustafa Şentop'u, TBMM Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik etti..
AK Partinin Hatay Mitingi
AK Parti'nin Hatay Mitingi
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugün 16'ncı il mitingimizi gerçekleştiriyoruz.
AK Parti'nin Hatay Mitingi Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Buradan çok net ifade ediyorum ki Kürtler bizim kardeşlerimizdir.
Erdoğandan Mansur Yavaşa: 'Parti Ambleminden Korkan Aday Olur Mu?'
Erdoğan'dan Mansur Yavaş'a: "Parti Ambleminden Korkan Aday Olur Mu?"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun ödediği tazminatlar için "Yalanları, iftiraları yüzünden bana 2.5 milyon tazminat ödüyor.
Erdoğan: Chp, İstiklal Marşımızı Söylemeyenlerle İttifak Halinde (2)
Erdoğan: Chp, İstiklal Marşımızı Söylemeyenlerle İttifak Halinde (2)
HATAY'DA MİTİNGE KATILDICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'deki miting ve temaslarının ardından Hatay'a geldi.
Sudan'da Kabine Değişikliği Sudan Cumhurbaşkanı Ömer el-Beşir, Maliye ve Ekonomik Planlama Bakanlığına Mustafa Yusuf Huli'yi atadı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli'ye Teşekkür Etti Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla arayarak Mustafa Şentop'un TBMM Başkanlığına seçilmes..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Teşekkür Telefonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla arayarak, Mustafa Şentop'un TBMM Başkanı se..
Erdoğandan Bahçeliye Teşekkür Telefonu
Erdoğan'dan Bahçeli'ye Teşekkür Telefonu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla arayarak, Mustafa Şentop'un TBMM Başkanı seçilmesine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Bozbey: '20 Yıl Algı Belediyeciliği Olur Mu?'
Bozbey: "20 Yıl Algı Belediyeciliği Olur Mu?"
Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, kendisine yapılan "Algı belediyeciliği" eleştirisine Kestel'de yanıt verdi.
Erdoğan'dan, Bahçeli'ye TBMM Başkanlığındaki Destekten Dolayı Teşekkür Telefonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na seçilen Mustafa Şentop'u telefon..
Erdoğan'dan, Bahçeli'ye TBMM Başkanlığındaki Destekten Dolayı Teşekkür Telefonu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na seçilen Mustafa Şentop'u telefon..
Karamollaoğlu: Oluşturdukları Korkudan Dolayı Oy Alırlar (2)
Karamollaoğlu: Oluşturdukları Korkudan Dolayı Oy Alırlar (2)
TEMEL KARAMOLLAOĞLU İZMİR ADAYLARINI TANITTISP İzmir İl Başkanlığı'nın düzenlediği aday tanıtım toplantısı, Karşıyaka Deniz Baykal Kültür Merkezi'nde Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'un katılımı ile gerçekleştirildi.
AK Partili Özhaseki: Kafamız Ne Pensilvanyada, Ne de Kandilde
AK Parti'li Özhaseki: Kafamız Ne Pensilvanya'da, Ne de Kandil'de
CUMHUR İttifakı'nın AK Partili Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Ortada bir bütçe var, buna asla yan gözle baktırmayız. O bütçeyi canımız gibi, malımız gibi koruduk ve söylediğimiz bütün...
Erdoğan: "Ankara'da Daha Önce İki Kez Seçim Kaybetmiş, İki Kez Hezimete Uğramış, Tam İki Kez... Erdoğan: "Ankara'da daha önce iki kez seçim kaybetmiş, iki kez hezimete uğramış, tam iki kez mi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Mustafa Şentop'un TBMM Başkanı Seçilmesi) Az Önce Sayın Bahçeli ile de... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Mustafa Şentop'un TBMM Başkanı seçilmesi) Az önce Sayın Bahçeli ile..
Erdoğan: 'Bugün 16ncı İl Mitingimizi Gerçekleştiriyoruz.
Erdoğan: "Bugün 16'ncı İl Mitingimizi Gerçekleştiriyoruz.
Erdoğan: "Bugün 16'ncı il mitingimizi gerçekleştiriyoruz.
Erdoğan: "(Muhalefet Partileri) Her Seçimi Ellerine Yüzlerine Bulaştırıyorlar. Erdoğan: "(Muhalefet partileri) Her seçimi ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.
AK Parti'nin Hatay Mitingi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Ekonomik bağımsızlığımızı güçlendirmek için imalattan, enerjiye, sağlıktan yatırıma pek çok sektörde yerli üretimi daha ..
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Biz oylarımızı artırmak için bu seçime girmiyoruz, biz bütün yerlerde seçimi kazanmak için seçime giriyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugün Parlamentoda Meclis Başkanlığı Seçimi Vardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugün parlamentoda Meclis Başkanlığı seçimi vardı.
» 1 2 3 4 5