24 Şubat 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

24 Şubat 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yemen'de Husiler Semt Pazarına Saldırdı: 12 Ölü, 50 Yaralı Yemen'in kuzeyindeki Sada kentine bağlı El-Buka ilçesinde, Husi militanlarının bir semt pazarına düzenlediği saldırıda 12 asker öldü..
Bangladeş'teki Uçak Kaçırma Girişimi Vurulan Hava Korsanı Öldü Bangladeş başkenti Dakka ve Dubai arasındaki seferini yapan uçak, bir uçak kaçırma girişimi sebebiyle Bangladeş'in Chittagong ke..
Amerikalı Senatörden, Maduro'ya Kaddafi Fotoğrafıyla Tehdit NEW Amerikalı Cumhuriyetçi Senatör Marco Rubio'nun, Twitter'dan Libya'nın öldürülen eski lideri Muammer Kaddafi'nin kanlı fotoğrafı..
Sisi ve Kral Selman'dan, "Filistin" Vurgusu Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi ile Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, Avrupa Birliği (AB)-Arap Birliği Zirvesi'nde, "Filistin" me..
Arap Liderlerinin Yarısının Katılmadığı Ab-Arap Birliği Zirvesi Başladı Mısır'ın turistlik beldesi Şarm eş-Şeyh'te "İstikrarda Yatırım" başlıklı Avrupa Birliği (AB)-Arap Birliği Zirvesi başla..
Öldürülen Rus Muhalif Boris Nemtsov Anısına Yürüyüş Rusya'nın başkenti Moskova'da, 2015'te silahlı saldırı sonucu öldürülen eski Başbakan Yardımcısı ve muhalif Boris Nemtsov anısına yürüyüş d..
Bangladeş'te Uçak Kaçırma Girişimi Acil İnişe Sebep Oldu Bangladeş başkenti Dakka ve Dubai arasındaki seferini yapan uçak, bir uçak kaçırma girişimi sebebiyle Bagladeş'in Chittagong kentine z..
Dha Dış - Türkiye'den Bulgaristan'a Turizm Desteği Bulgaristan'dan gelen talep üzerine Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan Varna'ya gelen bir ekip, Bulgar turizmcilere eğitim verdi.
Dha Dış - Türkiye'den Bulgaristan'a Turizm Desteği Bulgaristan'dan gelen talep üzerine Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan Varna'ya gelen bir ekip, Bulgar turizmcilere eğitim verdi.
Gelinin Attığı Buketi Kapmak İçin Yerde Birbirini Böyle Sürüklediler – Rusya'da bir düğünde kaydedilen görüntüde, düğünde atılan buketi almak için uğraşan 2 kadının yerde verdikleri mücadele ..
Başkent Londra'da Sarı Yelekliler Protesto Gösterisi Düzenledi İngiltere'nin başkenti Londra'da sarı yelekliler protesto gösterisi düzenledi.
Rusya, Türkiye ve İranla Suriyede Ortak...'
Rusya, Türkiye ve İran'la Suriye'de Ortak..."
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya'nın Türkiye ve İran ile Suriye topraklarında ortak askeri operasyon planlamadığını söyledi.
Endonezya'da 18 Balıkçı Teknesi Yandı -2 Ek Endonezya'nın başkenti Cakarta'da Muara Baru Limanı'nda bağlı 18 balıkçı teknesi yandı.