23 Şubat 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

23 Şubat 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mali'de BM Barış Gücü Askerlerine Saldırı: 3 Ölü Mali'nin başkenti Bamako'da Birleşmiş Milletler (BM) Mali Çok Boyutlu İstikrar Misyonu'nda (MINUSMA) görevli 3 askerin düzenlenen saldırıda ya..
Endonezya'da 18 Balıkçı Teknesi Yandı Endonezya'nın başkenti Cakarta'da Muara Baru Limanı'nda bağlı 18 balıkçı teknesi yandı.
İtalya'da Karaya Oturan Türk Gemisi Havadan Böyle Görüntülendi Türk kargo gemisi Efe Murat, İtalya'da karaya oturdu.
Ölmüş Kadının Yüzüklerini Çalıp Kumar Oynayan Polise 3 Ay Hapis
Ölmüş Kadının Yüzüklerini Çalıp Kumar Oynayan Polise 3 Ay Hapis
GÜNEY Kıbrıs Rum Kesimi'nde başkent Lefkoşa'da Genel Hastanesi morgunda görevli polis memuru, ölmüş bir kadının parmaklarındaki yüzükleri çaldı.
Türk Gemisi İtalya'da Karaya Oturdu - 2 - Ek Görüntülerle Türk kargo gemisi Efe Murat, İtalya'da karaya oturdu.
Venezuela Ordusu Kolombiya Sınırındaki Göstericilere Biber Gazı Attı
Venezuela Ordusu Kolombiya Sınırındaki Göstericilere Biber Gazı Attı
Venezuela'da ülkeye insani yardım getirme girişimlerini engellemek için Kolombiya sınırına sevk edilen askerler, muhaliflere karşı biber gazı kullandı.
Evsiz ve Yardıma Muhtaçlara Yönelik Farkındalık İçin Çorba Dağıttılar
Evsiz ve Yardıma Muhtaçlara Yönelik 'Farkındalık' İçin Çorba Dağıttılar
Almanya merkezli uluslararası yardım kuruluşu Hasene Sosyal Yardım Vakfı ve İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) Teşkilatları üyeleri, Achen, Stolberg ve Bonn şehirlerinde dün ve bugün sıcak çorba dağıttı.
Çin'de Servis Aracı Kaza Yaptı, 20 Ölü – Çin'de maden işçilerini taşıyan servis aracının kaza yapması sonucu 20 kişi hayatını kaybetti, 30 kişi de yaralandı.
Türk Gemisi İtalya'da Karaya Oturdu Türk kargo gemisi Efe Murat, İtalya'da karaya oturdu.
Arjantin ve Endonezya, 5.0 Büyüklüğünde Depremlerle Sarsıldı – Arjantin ve Endonezya'da 5.0 büyüklüğünde depremler meydana geldi.
Türk Gemisi İtalyada Karaya Oturdu
Türk Gemisi İtalya'da Karaya Oturdu
Türk kargo gemisi Efe Murat, İtalya'da karaya oturdu.
Kıyafeti Oyuncağa Takılan Çocuk, Anaokulu Parkında Yaşam Mücadelesi Verdi – Rusya'da bir çocuk, anaokulunun parkında oynadığı sırada montunun şapkası bir oyuncağa takıldı.
Hindistan'da Hava Gösterisinin Yapıldığı Bölgede Yangın Çıktı 300 Araç Yandı Hindistan'da Karnataka eyaletinin başkenti Bangalore'deki hava gösterisinin yapıldığı bölgede park halindeki 300 a..
Hindistan'da Hava Gösterisinin Yapıldığı Bölgede Yangın Çıktı 300 Araç Yandı Hindistan'da Karnataka eyaletinin başkenti Bangalore'deki hava gösterisinin yapıldığı bölgede park halindeki 300 a..
Poroşenko'dan NATO'ya Çağrı: "Karadeniz'e Daha Fazla Savaş Gemisi Yollayın" Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko, NATO'ya "Rusya'nın saldırı ihtimaline karşı" Karadeniz'e savaş gemileri gön..
Venezuela, Kolombiya Sınırını 'Geçici Olarak' Kapattığını Duyurdu – İnsani yardımları, 'ABD'nin işgal stratejisinin bir parçası' olarak tanımlayan Venezuela, Kolombiya sınırını kapattı.
Venezuela, Kolombiya Sınırını Geçici Olarak Kapattığını Duyurdu
Venezuela, Kolombiya Sınırını 'Geçici Olarak' Kapattığını Duyurdu
– İnsani yardımları, 'ABD'nin işgal stratejisinin bir parçası' olarak tanımlayan Venezuela, Kolombiya sınırını kapattı.
Bakan Akar, ABD Savunma Bakan Vekili Shanahan ile Pentagon'da Görüştü Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve ABD Savunma Bakan Vekili Patrick Shanahan, Pentagon'da bir araya geldi.
Bakan Akar, ABD Savunma Bakan Vekili Shanahan ile Pentagonda Görüştü
Bakan Akar, ABD Savunma Bakan Vekili Shanahan ile Pentagon'da Görüştü
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve ABD Savunma Bakan Vekili Patrick Shanahan, Pentagon'da bir araya geldi.
Dha Dış - Venezuela, Kolombiya Sınırını 'Geçici Olarak' Kapattığını Duyurdu – İnsani yardımları, 'ABD'nin işgal stratejisinin bir parçası' olarak tanımlayan Venezuela, Kolombiya sınırını kapa..
Postacı, Pitbull Saldırısına Uğradı ABD'de bir postacı, pitbull saldırısına uğradı.
Soyduğu Marketin Müşterisini Ateşe Verdi ABD'de silahlı bir soyguncu, kasasını boşalttığı marketin bir kadın çalışanı ile kadın müşterisini yere yatırıp koli bandı ile hareketsiz hale getirdi..
47 Yıl Hapis Cezasını Duyunca Avukatına Saldırdı ABD'de bir sanık devam edem davası sırasında 47 yıl hapis cezası aldığını duyunca, mahkemede avukatına saldırdı.
Türkiye, Afganistan Sorununun Çözümüne Dahil Olabilir" Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Afganistan Özel Temsilcisi Zamir Kabulov, Afganistan sorununa ilişkin, "Türkiye, Afganistan sorun..
Escobar'ın Uzun Süre İkamet Ettiği 'Monaco Apartmanı' Böyle Yıkıldı - Kolombiya'nın kuzeybatı kesimindeki Medellín kentinde bulunan ve 1993'te öldürülen ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ı..
Pilot Uçuş Sırasında Uyudu, Yardımcı Pilot Kaydetti – Çin Havayollarına ait Boeing 747 tipi uçağın pilotu seyir halindeyken uyuya kaldı.