22 Şubat 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

22 Şubat 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Moskovada 24 Saatte 700den Fazla Bankaya Bomba İhbarı Yapıldı
Moskova'da 24 Saatte 700'den Fazla Bankaya Bomba İhbarı Yapıldı
Moskova'da 24 saat içinde 700'den fazla banka şubesine bomba ihbarında bulunulduğu; yapılan kontrollerde ihbarların boş çıktığı belirtildi.
İsrail Askerleri Büyük Dönüş Gösterisine Müdahale Etti, 1 Çocuğu Öldürdü
İsrail Askerleri 'Büyük Dönüş' Gösterisine Müdahale Etti, 1 Çocuğu Öldürdü
Filistinlilerin, Gazze-İsrail sınırında yaptıkları 'Büyük Dönüş Yürüyüşü'ne İsrail askerileri müdahale etti.
İsrail Askerleri 'Büyük Dönüş' Gösterisine Müdahale Etti, 1 Çocuğu Öldürdü Filistinlilerin, Gazze-İsrail sınırında yaptıkları 'Büyük Dönüş Yürüyüşü'ne İsrail askerileri müdahale etti.
Türkiye-Ukrayna Ekonomik İlişkileri Kievde Ele Alındı
Türkiye-Ukrayna Ekonomik İlişkileri Kiev'de Ele Alındı
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) bünyesindeki Türkiye-Ukrayna İş Konseyi ile Ukrayna Sanayi ve Ticaret Odası'nın Kiev'de düzenlediği konferans, iki ülkenin iş çevrelerini bir araya getirdi.
16 Yaşındaki Çocuk, 6 Yaşındaki Kız Çocuğunu Uykusunda Kaçırıp, Tecavüz Ettikten Sonra Öldürdü İskoçya'ya bağlı Bute Adası'nda, altı yaşındaki bir kız çocuğunu kaçırıp tecavüz ettikten sonra ..
İsrail de Uzay Yarışına Katıldı: Bereşit Ay Yolculuğuna Başladı
İsrail de Uzay Yarışına Katıldı: Bereşit Ay Yolculuğuna Başladı
İsrail, Tesla'nın da sahibi Güney Afrikalı girişimci Elon Musk'a ait SpaceX roketiyle Ay'a bir uzay aracı gönderdi.
İran: ABDnin Suriye ve Iraktaki Dronelarının Kontrolünü Ele Geçirdik
İran: ABD'nin Suriye ve Irak'taki 'Drone'larının Kontrolünü Ele Geçirdik
- İran Devrim Muhafızları Kolordu Hava Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral Amir Ali Hajizadeh, Suriye ve Irak üzerinde uçan ABD'ye ait birkaç drone'nun Devrim Muhafızları Ordusu (IRGC) tarafından kontrolünün ele geçirildiğini...
İsrail, Ay'a Uzay Aracı Gönderdi İsrail'in Beresheet isimli ilk insansız uzay aracını taşıyan SpaceX firmasına ait Falcon 9 roketi, ABD'nin Florida'daki Cape Canaveral Uzay Üssü'nden Ay'a gön..
ABD ve Rusya'nın Afganistan Özel Temsilcileri Ankara'da Görüştü ABD'nin Afganistan Özel Temsilcisi Zalmay Halilzad ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Afganistan Özel Temsilcisi Zamir K..
Dikey Kalkabilen Elektrikli "Hava Taksi" Test Uçuşunu Yaptı Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nin Vermont eyaletinde bulunan 'Beta Technologies', elektrik motorlu 'hava taksi' Ava XC'nin pr..
Dikey Kalkabilen Elektrikli Hava Taksi Test Uçuşunu Yaptı
Dikey Kalkabilen Elektrikli 'Hava Taksi' Test Uçuşunu Yaptı
Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nin Vermont eyaletinde bulunan 'Beta Technologies', elektrik motorlu 'hava taksi' Ava XC'nin prototipinin test uçuşunu gerçekleştirdi.
Trump'ın İmzaladığı "Uzay Gücü', Kongrenin Onayını Bekliyor ? ABD Başkanı Donald Trump, ABD Silahlı Kuvvetlerinin 6. Kolu olarak Hava Kuvvetleri içinde kurulacak olan 'Uzay Gücü'nün kurulması..
Bakan Akar ve Genelkurmay Başkanı Güler Washingtonda
Bakan Akar ve Genelkurmay Başkanı Güler Washington'da
ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick Shanahan'ın resmi davetlisi olarak ABD'ye giden Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Washington'da Türkiye'nin ABD Büyükelçisi Serdar Kılıç ve...
İsrail Askerleri Görme Engelli Filistinli'yi Evinde Darp Etti ' İsrail askerleri, Batı Şeria'da sözde 'arama yapmak için' girdikleri evde, ev sahibi görme engelli adamı darp etti.
Beyaz Saray: 200 Kişilik Bir Ekip, Bir Süre Daha Suriye'de Kalacak Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders, "Barış gücü olarak yaklaşık 200 kişilik küçük bir grup, bir süre daha Suriye'de kalacak" ..
Irak, 300 Kayıp Kuveytlinin Ceset Kalıntılarını Teslim Etti Bağdat yönetiminin, 1990'larda Saddam Hüseyin rejimi tarafından infaz edilen Kuveytli esirlerden 300'ünün ceset kalıntılarını Kuvey..
Pompeo ile Guterres Yemen ve Venezuela'yı Görüştü BİRLEŞMİŞ ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Yemen ve Venezuela konularını görüş..
» 1 2