21 Şubat 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

21 Şubat 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başkan Özakcanı Kocagürde Kırat Karşıladı
Başkan Özakcan'ı Kocagür'de Kırat Karşıladı
Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Başkan Adayı M. Mesut Özakcan, Kocagür Mahallesi'ni ziyaret etti.
Kitaplarda ve Dergilerde Kdv'yi Sıfırlayan Kanun Teklifi Kabul Edildi Kitaplarda ve dergilerde KDV'yi sıfıra indiren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Ekonomide Düzenlemeler İçeren Kanun Teklifi Genel Kurulda Kabul Edildi (2) Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından kullandırılan tarımsal kredi alacaklarından, 31 Aralık 2018 ..
Kitap ve Dergilerde Kdv'yi Sıfırlayan Sosyal Hizmetler Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik... IHAAW233521-SIY/21-02-2019- Kitap ve dergilerde KDV'yi sıfırlayan Sosyal Hizmetler Kanunu ile B..
Basılı Kitap ve Süreli Yayınlardaki Kdv Oranının Sıfırlanması, İşe Alınan Sigortalılar İçin 3 Ay... Basılı kitap ve süreli yayınlardaki KDV oranının sıfırlanması, işe alınan sigortalılar için..
Bakan Soylu: "Hdp'nin Ön Sıralarında Oturanlar Koca Kitap Devirmiş Ama Kandil'deki Sapıkların... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "HDP'nin ön sıralarında avukatlar, akademisyenler, okumuş okum..
Ekonomide Düzenlemeler İçeren Torba Teklif Genel Kurulda Sosyal Hizmetler Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin birinci bölümünde yer alan 8 madde kabul edil..
Soylu: Türkiye'de Afet Konusunda Önemli Mesafe Kaydettik (3) SOYLU ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çubuk'ta STK temsilcileri, muhtarlar ile şehit ve ..
Özhaseki, İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi
Özhaseki, İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Ankara laf olsun diye gezerek, birtakım popülist politikalarla, karşıtlık üzerine kurulmuş ideolojik takıntılarla idare...
Soylu: Türkiyede Afet Konusunda Önemli Mesafe Kaydettik (3)
Soylu: Türkiye'de Afet Konusunda Önemli Mesafe Kaydettik (3)
SOYLU ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çubuk'ta STK temsilcileri, muhtarlar ile şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Öğrencilerin Projelerini İnceledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Öğrencilerin Projelerini İnceledi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa Valiliğinde öğrencilerin "Kodla Manisa" projesi kapsamındaki çalışmalarını inceledi.
Savunma Sanayi Ürünleri Gençlere İlham Veriyor Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kodla Manisa" projesi kapsamında öğrencilerin sergilenen icatlarını incel..
Bu Seçim A Partisi, B Partisi Meselesi Değil" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Bu seçim A partisi, B partisi meselesi değil, bu seçim Türkiye'ye hizmet etmek için yola çıkanlar ve projesi olanl..
Soylu: Türkiyede Afet Konusunda Önemli Mesafe Kaydettik (2)
Soylu: Türkiye'de Afet Konusunda Önemli Mesafe Kaydettik (2)
'TERÖR ÖRGÜTÜNÜ BİTİRMEZSEK ADAM DEĞİLİZ'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti'nin Çubuk'taki Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış törenine katıldı ve esnaf ziyaretinde bulundu.
Kentsel Dönüşüm de Terör Kadar Önemli'
Kentsel Dönüşüm de Terör Kadar Önemli"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, terörle mücadeleye işaret ederek, "Buna büyük bedel harcıyoruz, aynı kentsel dönüşüm de terör kadar önemli çünkü yenilenmesi gereken 6,7 milyon konut var. Bu ne demek biliyor...
Binali Yıldırım: 27 Bin Metrekarelik Bir Eko Köy Kuruluyor AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Çatalca Halk Eğitim Merkezi'nde sosyal kuruluş temsilcileri ve m..
Ak Partili Ünal: Tanzim Satışla İlgili Büyük Bir Memnuniyet Var AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, vatandaşların tanzim satış noktalarından memnun olduğunu söyledi.
Dörtyol Belediye Başkanı MHP'li Toksoy, Partisinden İstifa Etti MHP'de ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, partisinden istifa etti.
Bakan Kurum: Ayvacık'ta 12 Köyde, 85 Konut Hasar Gördü (3) BEZ ÇANTA DAĞITTITrabzon'da bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'nda, AK Parti Trabz..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Aydın ve Muğlada Her Yer Çöp
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Aydın ve Muğla'da Her Yer Çöp
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Muğla ve Aydın'daki CHP'li başkanların halka yeterli hizmet veremediğini ifade ederek, "Aydın ve Muğla'da belediyecilik anlamında bir şey yok. Her yer çöp" dedi.
Maduro Brezilya Sınırını Kapattı Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Brezilya ile kara sınırını kapattı.
Dörtyol Belediye Başkanı MHPli Toksoy, Partisinden İstifa Etti
Dörtyol Belediye Başkanı MHP'li Toksoy, Partisinden İstifa Etti
MHP'de ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, partisinden istifa etti.
Fransa Ulusal Meclisi Referandum İçin Yasa Teklifini Reddetti Fransa'da ana muhalefetteki aşırı solcu Boyun Eğmeyen Fransa Hareketinin (LFI) "vatandaşların yasa teklif edebilmesi ve yürürlükt..
Bakan Çavuşoğlu: '2023 Hedeflerimiz Önemli Ama Daha İleriye Yönelik Hayallerimiz Var'
Bakan Çavuşoğlu: "2023 Hedeflerimiz Önemli Ama Daha İleriye Yönelik Hayallerimiz Var"
Antalya'da Konyaaltı Belediye Başkan adayı Gaye Doğanoğlu'nun seçim ofisinin açılışına katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "2023 hedeflerimiz önemli ama daha ileriye yönelik vizyonlarımız, hayallerimiz var. Vatan,...
Lübnan'da Başbakan Hariri'nin Partisinin Vekil Sayısı 20'ye Düştü Lübnan'da Başbakan Saad el-Hariri'nin partisi Müstakbel Hareketi'nden Dima el-Cemali'nin milletvekilliği, Trablus kentindeki ..
Bahattin Yıldızdan Belediye Meclis Üyeliği Açıklaması
Bahattin Yıldız'dan Belediye Meclis Üyeliği Açıklaması
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız belediye meclis üyeliği süreciyle ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 'Cumhur İttifakına Sakın Halel Getirmeyin'
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Cumhur İttifakı'na Sakın Halel Getirmeyin"
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, memleketi Yozgat'ın Çekerek ilçesinde, "Aman ha Cumhur İttifakı'na halel getirmeyin.
Ülkemizin Geleceği İçin MHP ile Gücümüzü Birleştirdik" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin ve milletin geleceği için MHP ile güçlerini birleştirdiklerini belirterek, "Bizim ittifak..
Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy MHPden İstifa Etti
Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy MHP'den İstifa Etti
MHP Genel Merkezi tarafından ihraç istemiyle disipline sevk edilen Hatay'ın Dörtyol İlçe Belediye Başkanı Yaşar Toksoy partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Millet İttifakı İncirliova Adayından Çekilme Kararı İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, Millet İttifakı'nın İncirliova Belediye Başkan adayı İsmail Kule'nin, meclis üyesi belirleme noktası..
Venezuela'dan Yoksulluk İçindeki Kolombiya'ya Gıda Yardımı Venezuela Gıda Bakanı Luis Medina, Venezuela'ya yardım konseri düzenleyeceğini duyuran Kolombiya'ya insani yardım göndereceklerini d..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Memleketinde Lise Arkadaşlarıyla Buluştu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Memleketinde Lise Arkadaşlarıyla Buluştu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay memleketi Yozgat'ın Çekerek ilçesinde çocukluğunun geçtiği sokakta çocuklarla buluştu, lise arkadaşlarıyla bir kafede sohbet etti.
Burhanettin Kocamaz Önümüzü Kestiler, Biz de Demokrat Parti'den Yeniden Karşılarına Çıktık (Ekiyle) Burhanettin Kocamaz'a Demokrat Parti formülü (2)'DOSYAMIZI ELLERİMİZLE GÖTÜRDÜK TESLİM ETTİ..
Binali Yıldırım: 27 Bin Metrekarelik Bir Eko Köy Kuruluyor
Binali Yıldırım: 27 Bin Metrekarelik Bir Eko Köy Kuruluyor
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Çatalca Halk Eğitim Merkezi'nde sosyal kuruluş temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi.
AK Parti'nin Manisa Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti'nin, MHP'nin oyları öyle konsolide olmalı ki öyle bir beraber olmalı ki 31 Mart'ta ..
Ekonomide Düzenlemeler İçeren Kanun Teklifi Genel Kurulda AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Sosyal Hizmetler Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi gö..
AK Parti'nin Manisa Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Soma Işıklar bölgesinde 5 yıl önce elim bir kaza yaşanan maden ocağının işletmesini Türkiye ..
Uluslararası Ana Dil Günü'nde Bulgaristan'daki Türklerden 'Ana Dil' Tepkisi Türk kökenli Bulgar Milletvekili Erol Mehmet, 21 Şubat Uluslararası Ana Dil Günü'nde Bulgaristan Parlamentosu'nda y..
Tunç Soyer: 'İzmirin İkinci Hap Haline Gelmesi Lazım'
Tunç Soyer: "İzmir'in İkinci Hap Haline Gelmesi Lazım"
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, Türkiye'nin İzmir'de yeni bir destan daha yazılmasına ihtiyacı olduğunu belirterek, "Biz bu idareyi İzmir'den başlayarak değiştireceğiz.
İçişleri Bakanı Soylu: "Kılıçdaroğlu'nun Ayağının Bastığı Yerde Ot Bitmez" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Kılıçdaroğlu'nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına adım atmasına ben Ankara'd..
Ak Partili Ünal: Tanzim Satışla İlgili Büyük Bir Memnuniyet Var
Ak Partili Ünal: Tanzim Satışla İlgili Büyük Bir Memnuniyet Var
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, vatandaşların tanzim satış noktalarından memnun olduğunu söyledi.
» 1 2 3 4 5 6