2 Şubat 2019 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

2 Şubat 2019 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ürdün ile Irak Arasında Çeşitli Konularda Anlaşmalar Yapıldı Ürdün ile Irak arasında taşıma, finans, enerji ve ekonomi sektörü ile karşılıklı ticaret gibi konularda anlaşmaya varıldı.
Şişecam’dan 3.4 milyar kâr Şişecam Topluluğu, 2018 yılında yaklaşık 2,6 milyar TL yatırım ve 760 milyon dolar ihracat gerçekleştirdi.
Şahin: " Bal Üretiminde Dünyada Hindistan ve Çin'den Sonra 3'üncü Sıradayız" Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Ziya Şahin, Türkiye'nin bal üretiminde dünyada Hindistan ve Çin..
Konya Neredeyse Ülkemizin Lokomotifi Haline Gelmiş'
Konya Neredeyse Ülkemizin Lokomotifi Haline Gelmiş"
Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, "Gerçekten Konya neredeyse ülkemizin lokomotifi haline gelmiş 180 tane ülkeye ihracattan bahsediliyor bunlar az buz rakamlar değil." dedi.
Dha Dış - Türkiye'yi Ziyaret Eden Ukraynalı Turist Sayısında Artış Ukrayna'dan Türkiye'ye gelen turist sayısı 2018 yılında bir önceki seneye göre yüzde 7,95 artarak 1 milyon 386 bin 934'e yük..
Türkiye'yi Ziyaret Eden Ukraynalı Turist Sayısında Artış Ukrayna'dan Türkiye'ye gelen turist sayısı 2018 yılında bir önceki seneye göre yüzde 7,95 artarak 1 milyon 386 bin 934'e yükseldi.
Türsab Başkanı Bağlıkaya: 2019 Yılında 50 Milyon Ziyaretçiyi Hedefliyoruz.
Türsab Başkanı Bağlıkaya: 2019 Yılında 50 Milyon Ziyaretçiyi Hedefliyoruz.
Enver ALAS - İSTANBUL,DHA - TÜRKİYE Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, "2018'de 40 milyon yabancı ziyaretçi sayısına sizlerin sayesinde ulaşıldı.
Sabiha Gökçen Havalimanı'nın Resmi Sitesi Yenilendi Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nın resmi internet sitesi yenilenen arayüzü ile hizmete girdi.
Türkiye, Filistin'e sırtını dönmeyecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye, Filistin davasına ve Filistin halkına sırtını dönmeyecektir.
Mavi kategoride aranan terörist İstanbul'da yakalandı Aranan teröristler listesinde "mavi" kategoride yer alan DHKP/C'nin üst düzey sorumlusu Hatice Ruken Kılıç, İstanbul'da yakalandı.
12 ülkede tapu temsilcilikleri açılacak Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın buradan gayrimenkul almalarını kolaylaştırmak zorundayız. Bu manada Tapu Gene..
Sındırgı Emitt Fuarı'nda İstanbul'da devam eden Emitt Turizm fuarına katılan Sındırgı Belediyesi ziyaretçi akınına uğruyor.
MSB: Rusya'ya giden heyet Türkiye'ye döndü Milli Savunma Bakanlığı heyeti, Suriye'de son dönem yaşanan gelişmelerle ilgili görüşmeler yapmak üzere gittiği Rusya'daki çalışmalarını tamamlayara..
10'uncu Boğaziçi Zirvesi'nin ana teması belli oldu Geçen yıl 82 ülkeden 2 binin üzerinde katılımcı ile 9'uncusu gerçekleştirilen ve 380 milyon dolarlık anlaşmanın yapıldığı Boğaziçi Zirvesi'n..
Ziraat Odası Başkanı Çelik Güven Tazeledi Kilis Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerini mevcut Başkan Abdullah Çelik kazandı.
Fintürk 12. Dönem Erzurum Verileri Açıklandı BDDK, Finansal Türkiye Haritası (FİN-TÜRK) 2018 yılı 12. Dönem sonuçlarını açıkladı.
Manisa Ekonomisini Girişimciler Büyütecek Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER) üyeleri düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
Kobi'lere Alacak Güvencesi İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) yönelik hayata geçirilen "devlet destekli ticari alacak sigort..
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç: Biz buraya 3-5 gün için gelmedik Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, "Biz buraya 3-5 gün için gelmedik.
Adana'da 4,3 büyüklüğünde deprem Adana'nın Ceyhan ilçesinde 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
CHP parti meclisi toplandı Bugüne kadar aralarında 17 büyükşehirin de bulunduğu 836 belediye başkan adayını açıklayan CHP'de kalan adayların belirleneceği Parti Meclisi toplantısı başladı.
12 Ülkede Tapu Temsilcilikleri Açılacak" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye'nin hem müteahhitlik sektöründe hem de inşaat malzeme sektöründe çok ileri aşamada olduğunu belirterek..
Stroton'da Hedef İhracat Dekorasyon ve yalıtım ürünleri üreten Stroton Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Karadeli, 2019 hedeflerinde ürünleri ihraç etmek olduğunu belirterek, "3 yıldır kapasitemizi..
Adana'daki Deprem Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz, ilçede meydana gelen 4,3 büyüklüğündeki depremle ilgili, "İlk belirlemelere göre çok şükür bir sorun, bir sıkıntı, bir hasar yok şu anda.
Osb'lere İlişkin Düzenlemeler Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, "Organize Sanayi Bölgeleri Uygulama Yönetmeliği" ve "Organize Sanayi Bölgeleri Yer Seçimi Y..
Soğan Depolarda 2,5, Pazarda 5 Lira Türkiye'de kuru soğan üretiminin en fazla yapıldığı ikinci il olan Amasya'da depolarla sebze halinde 2,5 ile 3,5 lira arasındaki fiyatlarla alıcı bulan bu ..
Osb'lerin Yatırım Avantajları Artıyor Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "Organize Sanayi Bölgeleri Uygulama Yö..
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 323 lira 97 kuruş, en düşük sıfır lira olarak belirlendi.
Türk Metal Sendikası Eskişehir 1 Nolu Olağan Genel Kurul Toplantısı Türk Metal Sendikası Eskişehir 1 Nolu Şube 3'üncü Olağan Genel Kurulu üyenin katılımıyla bir otelin toplantı salonunda gerç..
Sanayi Kenti Aliağa, Yunanistan ve Mısır'a Yakıt İkmalde Rakip Oluyor Sanayi kenti Aliağa, Yunanistan ve Mısır'a yakıt ikmalde rakip olacak.
Patlıcanda Fiyat Farkı Şaşırttı: Tarlada 5 Tl, İstanbul'da 12 Tl Antalya'da etkili olan hortum felaketine rağmen üreticinin kilosunu 5 TL'den sattığı patlıcan, İstanbul'da ise market rafların..
Fiyatından Dert Yansa da Vatandaşın Tercihi Balıktan Yana 1 Eylül 2018'de kalkan av yasağının ardından tezgahlar balıklarla dolup taşıyor.
Rusya INF Anlaşması'nı askıya aldı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD ile Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması'nı (INF) askıya aldıklarını açıkladı.
TİM Başkanı Gülle: İthalat yasağının uzun vadede İran'a faydası olmaz TİM Başkanı İsmail Gülle, ithalat yasağının uzun vadede İran'a faydası olmayacağını söyledi.
» 1 2 3