2 Şubat 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

2 Şubat 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Belçika'da Türklerin İşlettiği Kafe Önünde Silahlı Saldırı 1 Türk Hayatını Kaybetti Belçika'nın Anvers şehrinde Türk Vatandaşlarının yoğun olarak yaşadığı Brederodestraat'ta, Türklerin işlett..
BM'den Filistinlilerin Korunması Çağrısı BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreter Sözcüsü Stephane Dujarric, İsrail'in, işgal altındaki Batı Şeria'nın El Halil kentindeki Uluslararas..
Plastik Poşet, Kese Kağıdı, Bez Çanta: Çevreye En Az Zarar Veren Hangisi?
Plastik Poşet, Kese Kağıdı, Bez Çanta: Çevreye En Az Zarar Veren Hangisi?
Türkiye'de marketlerde kullanılan plastik poşetlerin ücretli hâle gelmesinin ardından bazı marketler dayanıklı plastik poşetler satarken bazı sivil toplum kuruluşları da bez çanta dağıttı.
Rusya Savunma Bakanlığı: Abd, Inf'den Çıkma Kararını Çok Önceden Aldı Rusya Savunma Bakanlığı, Amerika'nın Orta ve Kısa Menzilli Füzeler Anlaşması'ndan (INF) çıkma kararını çok önceden aldığı..
Rusya Inf Anlaşmasına Katılımını Durdurdu -2 Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD'nin Orta ve Kısa Menzilli Füzeler Anlaşması'ndan çıkmasına yanıt olarak Moskova'nın da anlaşmaya katılımı..
NATO Makedonya'nın Üyeliğinin Son Aşamasını Başlatacak NATO, Makedonya'nın ittifaka üyelik sürecinde son aşamayı teşkil eden katılım protokolünü bu hafta imzalayacağını duyurdu.
Brezilya'da Çöken Barajın Güvenlik Kamera Görüntüleri Yayınlandı Brezilya'da maden atık barajının çökmesi sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı 110'a yükseldi.
Arap Ülkelerinden Katar'a Kutlamalar Yapılıyor Katar Milli Takımı'nın Asya Kupası'ndaki şampiyonluğundan dolayı Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani'ye tebrik mesajları yağıyor.