19 Şubat 2019 Salı Günü Ekonomi Haberleri

19 Şubat 2019 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ekonomide Düzenlemeler İçeren Torba Teklif Komisyonda Kabul Edildi (1) AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Sosyal Hizmetler Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kan..
İtalya'da 2 Yılda 3 Kat Büyüdük" "İtalya'da 2 yılda 3 kat büyüdük"İSTANBUL - Geleneksel 'Yurtdışı Bayi Buluşması'nın 9'uncusuna bugün kapılarını açan Damat, Tween ve D'S Damat, İtalya, Almany..
Bakan Varank Esnafı Ziyaret Edip, Şalgam Suyu İçti (4)
Bakan Varank Esnafı Ziyaret Edip, Şalgam Suyu İçti (4)
BAKAN VARANK, SANAYİCİLERLE BULUŞTUSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, kentteki programları kapsamında Adana Sanayi Odası'nda (ADASO) düzenlenen toplantıda sanayici iş insanlarıyla buluştu.
“Türk hükümetinin mali manevra alanı var“
“Türk hükümetinin mali manevra alanı var“
Standard & Poor's, "Türk hükümetinin halen mali manevra alanı var" açıklamasında bulundu.
Türkiye'nin Mali Manevra Alanı Var" Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P), Türkiye'nin mali manevra alanına sahip olduğunu bildirdi.
Saadet Partisi aday listelerini seçim kuruluna sundu
Saadet Partisi aday listelerini seçim kuruluna sundu
Saadet Partisi yerel seçimler için geçici aday listelerini seçim kurullarına bildirdi.
Avrupa Borsaları Almanya Hariç Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları, günü Almanya hariç düşüşle tamamladı.
Bakan Varank Adanada İş Dünyasıyla Buluştu
Bakan Varank Adana'da İş Dünyasıyla Buluştu
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "2002 yılında ihracatı 460 milyon dolar olan Adana'nın dört katından fazla bir artışla bu yıl 2 milyar doların üzerine çıktı.
Bakan Varank Açıkladı: O İlde İhracat 2 Milyar Doların Üzerine Çıktı
Bakan Varank Açıkladı: O İlde İhracat 2 Milyar Doların Üzerine Çıktı
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "2002 yılında ihracatı 460 milyon dolar olan Adana'nın dört katından fazla bir artışla bu yıl 2 milyar doların üzerine çıktı.
Almanya, 2018'de 294 Milyar Dolar Cari Fazla ile Dünya Birincisi Oldu Almanya, geçen yıl 294 milyar dolar ile art arda üçüncü kez dünyada en yüksek ödemeler dengesi fazlası veren ülke oldu.
Almanya ve Fransa ortak sanayi politikası için anlaştı
Almanya ve Fransa 'ortak sanayi politikası' için anlaştı
Almanya Ekonomi ve Enerji Bakanı Peter Altmaier, "Berlin ve Paris, Yeni Avrupa Sanayi Politikası için ortak beyanname konusunda görüş birliğine vardı.
Yerel seçimlerde 17 milletvekili yarışacak
Yerel seçimlerde 17 milletvekili yarışacak
17 milletvekili, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için belediye başkan adayı oldu.
Özel | Karl Lagerfeld: İnsanın Kendisine Zaman Ayırabilmesi de Bir Lüks Euronews'in Küresel Tartışmalar programına konuk olan Karl Lagerfeld, lüksün tarifin yaparken 'İnsanın kendisine zaman ..
 Alman moda markasına Çinden teklif
Alman moda markasına Çin'den teklif
Çinli Fosun International, Alman Tom Tailor için teklif verdi.
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Vadisinde Yerli Fide Üretilecek
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Vadisi'nde Yerli Fide Üretilecek
Çorum'un 6 bin nüfuslu Dodurga ilçesinde yaklaşık 3,5 milyon liralık yatırımla oluşturulan Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Vadisi'nde yıllık 10 milyon fide üretilerek Türkiye'nin aromatik bitki ithalatının önüne geçilmesi...
Demirören Gazeteciliğin Hisseleri Borsa Kotundan Çıkıyor Demirören Gazeteciliğin hisseleri, yarından itibaren borsa kotundan çıkacak.
AP'den Göçmen Politikaları Bütçesine Onay Avrupa Parlamentosu (AP) Sivil Özgürlükler Komitesi, Avrupa Birliği'nin (AB) gelecekteki bütçesinden göçmen ve iltica politikalarına yönelik fonlara ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 872 milyar lira olarak hesaplandı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 13,62 puan artışla 101.742,14 puandan kapandı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Çinli Fosun International, Alman Tom Tailor İçin Teklif Verdi BERLİN (AA) – Çinli şirketler grubu Fosun International, Alman moda perakendecisi Tom Tailor'daki hisse oranını yükseltmek için t..
Borsa Günü Yatay Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,01 değer kazancıyla 101.742,14 puandan tamamladı.
TBMM, yeni Başkanını seçecek
TBMM, yeni Başkanını seçecek
Meclis Genel Kurulu, 24 Şubat Pazar günü yeni TBMM Başkanı'nı seçecek.
Piyasalar - Bist100 101 Bin 742 Puanda Kapandı, Dolar 5.30 Lirada – Güne yüzde 0.11 artışla 101 bin 845 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), en düşük 100 bin 713 puanı ve en yüks..
Küresel Veri Panoraması – Küresel piyasaların yakından izlediği Salı günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: AVRUPABirleşik Krallık: Ortalama haftalık kazançlar Aralık'ta beklentilere paral..
Sivas Sgk Müdürü Boztepeden Yapılandırma Uyarısı
Sivas Sgk Müdürü Boztepe'den Yapılandırma Uyarısı
Sivas Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Kadir Boztepe, kamuya olan borç yapılandırmasında süre uzatımının 28 Şubat'ta sona ereceğini belirterek, esnafları uyardı.
» 1 2 3 4 5 6 7