18 Şubat 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

18 Şubat 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM Başkanı Binali Yıldırım "Veda Yemeği" Verdi TBMM Başkanı Binali Yıldırım, parlamenter sistemin son Başbakanı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ise ilk Meclis Başkanı olduğunu hatırla..
CHP Kayseri Adaylarını Tanıttı
CHP Kayseri Adaylarını Tanıttı
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "İYİ Parti'nin Genel Başkanı İstanbul'da 2 kez altı oka oy basacak.
AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Dögücü: 'Vatandaşların Beklentilerine Kayıtsız...
AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Dögücü: "Vatandaşların Beklentilerine Kayıtsız...
AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan adayı Şeyma Döğücü, seçimlerden sonra vatandaşların beklentilerine kayıtsız kalmayacaklarını belirterek, "Biz bu buluşmalarla o kadar güzel notlar tuttuk ki, iş başına geldiğimizde...
TBMM Başkanı Yıldırım, Meclis'e Veda Etti TBMM Başkanı Binali Yıldırım, AK Parti'nin İstanbul Belediye Başkan Adayı gösterilmesi nedeniyle görevinden istifa ettiğini açıkladı.
CHPli Özel, Kayseride Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı
CHP'li Özel, Kayseri'de Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Kayseri'de CHP'nin yerel seçimler için belirlediği aday tanıtım toplantısına katıldı.
TBMM Başkanı Yıldırım İstifa Dilekçesini Sundu TBMM Başkanı Binali Yıldırım, istifa dilekçesini TBMM Başkanlığına sundu.
TBMM Başkanı Yıldırım, Görevinden İstifa Etti TBMM Başkanı Binali Yıldırım, görevinden istifa dilekçesini imzalayarak TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu'na teslim etti.
Bakan Pakdemirli: Mart Ayında Destek Ödemelerimiz Olacak (2) 'ÖNÜMÜZDEKİ 20 YILDA TÜRKİYE'NİN DAHA FAZLA GIDA ÜRETMESİ GEREKİYOR'Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kırklareli'nin ardında..
TBMM Başkanı Binali Yıldırım Görevinden İstifa Etti. IHAAW225914-SIY/18-02-2019- TBMM Başkanı Binali Yıldırım görevinden istifa etti.
CHP'den Myk Sonrası Açıklama MYK toplantısından sonra açıklamalarda bulunan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "Bizden aday olamadıkları için DSP'ye geçip aday olan arkadaşlarımızla ilgili bir etik sor..
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İstifa Dilekçesini Meclis Başkanlığına Sundu. TBMM Başkanı Binali Yıldırım, istifa dilekçesini Meclis Başkanlığına sundu.
TBMM Başkanı Binali Yıldırım "Veda Yemeği" Verdi TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Bugün itibarıyla TBMM Başkanlığı görevimden çekileceğim. Bu yemekten sonra ilk yapacağım iş ayrılma dilekçesini..
TBMM Başkanı Yıldırımdan Veda
TBMM Başkanı Yıldırım'dan Veda
İstanbul Belediye Başkanlığına adaylığı nedeniyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı (TBMM) görevine veda eden Binali Yıldırım, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile muradımız Türkiye'de daha uzun süreli ve...
Özhaseki, Keçiörende Seçim Bürosu Açtı
Özhaseki, Keçiören'de Seçim Bürosu Açtı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Keçiören ilçesinde Etlik semti seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.
TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Parlamenter Sistemin Son Başbakanıydım, Cumhurbaşkanlığı Hükümet... TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Parlamenter sistemin son başbakanıydım, Cumhurbaşkanlığı Hükü..
Cezayir'de Buteflika Karşıtlarına Sokağa Çıkmama Çağrısı Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika'nın seçim kampanyası müdürü Abdulmalik Sellal, ülkede yapılan gösterilere ve gösteri çağrıla..
TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Bu Yemekten Sonra Yapacağım İlk İş Görevden Ayrılma Dilekçesini... TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Bu yemekten sonra yapacağım ilk iş görevden ayrılma dilekçesin..
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Yemekten Sonra İstifa Dilekçemi Vereceğim. Yarın Sabah Celal Adan'a... IHAAW212249-SIY/18-02-2019- TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Yemekten sonra istifa dilekçem..
TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Bugün İtibarıyla TBMM Başkanlığı Görevimden Çekileceğim" TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Bugün itibarıyla TBMM Başkanlığı görevimden çekileceğim"
Bakan Pakdemirli: Mart Ayında Destek Ödemelerimiz Olacak (2)
Bakan Pakdemirli: Mart Ayında Destek Ödemelerimiz Olacak (2)
'ÖNÜMÜZDEKİ 20 YILDA TÜRKİYE'NİN DAHA FAZLA GIDA ÜRETMESİ GEREKİYOR'Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kırklareli'nin ardından geldiği Edirne'de AK Parti binasının önünde kalabalık parti grubu tarafından karşılandı.
Özhaseki: Ha Bizden Ahmet, Ha MHP'den Mehmet Olmuş, Farkı Yok (4) 'YAVAŞ YAVAŞ DEVRİMLE GELİYORUZ DİYENLER'AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Özhaseki, partisinin Etlik ..
Poroşenko, Başkanlığa Aday Olan Danışmanını Kovdu
Poroşenko, Başkanlığa Aday Olan Danışmanını Kovdu
Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko, Devlet Başkanlığına adaylığını açıklayan danışmanını görevden aldı.
Bakan Kasapoğlu: İzmir İçin Güzel Projelerimiz Var (2) Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir ziyaretinde, "31 Mart akşamı AK Parti bayrağını İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne, ..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ağrıda
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ağrı'da
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ağrı'da 100. Yıl Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Bayraklı Halıya İlmek Attı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Bayraklı Halıya İlmek Attı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Isparta mitingi sonrasında halı dokuyan kadınlarla sohbet ederek, bittiğinde satışından elde edilecek gelir şehit ailelerinin yararına kullanılacak olan Türk bayrağı desenli halıya...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Bayraklı Halıya İlmek Attı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Bayraklı Halıya İlmek Attı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Isparta mitingi sonrasında halı dokuyan kadınlarla sohbet ederek, bittiğinde satışından elde edilecek gelir şehit ailelerinin yararına kullanılacak olan Türk bayrağı desenli halıya...
Özhaseki: Ha Bizden Ahmet, Ha MHPden Mehmet Olmuş, Farkı Yok (4)
Özhaseki: Ha Bizden Ahmet, Ha MHP'den Mehmet Olmuş, Farkı Yok (4)
'YAVAŞ YAVAŞ DEVRİMLE GELİYORUZ DİYENLER'AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Özhaseki, partisinin Etlik Seçim İrtibat Merkezi'nin açılışına katıldı.
Bakan Pakdemirli Şubat Ayı Destekleme Rakamlarını Açıkladı
Bakan Pakdemirli Şubat Ayı Destekleme Rakamlarını Açıkladı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Şubat ayı için üreticiye 3 milyar 24 milyon 154 bin TL destekleme ödemesi yapılacağını açıkladı.
Türkiye'nin NATO'ya Üye Oluşunun 67. Yıl Dönümü NATO Parlamenter Asamblesi (NATO PA) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, "NATO'nun güney sınırında, İttifakın kar..
Türkiye'nin NATO'ya Üye Oluşunun 67. Yıl Dönümü TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Türkiye'nin PKK/PYD/YPG ve DEAŞ gibi terör örgütlerine karşı üstün gayret ve özveriyle yürüttüğü operasyonlara mü..
AK Parti Seçim Bürosu Törenle Açıldı
AK Parti Seçim Bürosu Törenle Açıldı
AK Parti Milas Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) düzenlenen törenle açıldı.
TBMM Başkanı Yıldırım'dan 'Nato' Mesajı TBMM Başkanı Binali Yıldırım, mesaj yayımlayarak Türkiye'nin, Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü'ne (NATO) üye oluşunun 67'nci yılını kutladı.
Bodrum CHPde İstifa Depremi
Bodrum CHP'de İstifa Depremi
Geçen Kasım ayında CHP'ye üye olup Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için başvuruda bulunan, Bodrum eski Kaymakamı Cumhur Güven Taşbaşı, partisinden istifa etti.
» 1 2 3 4 5