16 Şubat 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

16 Şubat 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Adana'da Hdp'lilerin Yürüyüşüne İzin Verilmedi Adana'da HDP'lilerin yürüyüşüne izin verilmedi ADANA - Halkların Demokratik Partisi Adana İl Teşkilatının, İnönü Parkı'na gerçekleştirecekleri y..
Ak Partili Numan Kurtulmuş'tan Eyüpsultan Ziyareti AK Partili Numan Kurtulmuş'tan Eyüpsultan ziyareti Numan Kurtulmuş: "AK Parti'yi Türkiye'nin her yerinde inşallah birinci parti çıkaracağız ..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Yarının Kavgalar Tarım Yüzünden Çıkacaktır, Petrol Yada... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Yarının kavgalar tarım yüzünden çıkacaktır, petrol yada doğa..
Bakan Soylu MHP Seçim Merkezini Ziyaret Etti Bakan Soylu MHP Seçim Merkezini ziyaret etti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Birbirimizle güçlü bir şekilde AK partili ve MHP'li kardeşlerimiz Cu..
Lavrovdan Washington Post Muhabirine Tepki
Lavrov'dan Washington Post Muhabirine Tepki
Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen 55'inci Münih Güvenlik Konferansı'nda bulunan Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, konferansta gazetecilerin sorularını cevaplarken Washington Post muhabirinin 'Esad' sorusuna sert...
Bakan Kurum, Yeni Edremit Fuarı'nın Açılışında Konuştu Bakan Kurum, Yeni Edremit Fuarı'nın açılışında konuştuVAN - Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 31 Mart yerel seçimlerinde Van'ı tüm..
İmamoğlu, Nuri Çolakoğlu Kitaplığının Açılışını Gerçekleştirdi İmamoğlu, Nuri Çolakoğlu Kitaplığının açılışını gerçekleştirdiİSTANBUL - CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem..
Bakan Kurum Vatandaşlarla Buluştu Bakan Kurum vatandaşlarla buluştu Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Size devletin gönderdiği paraları eski belediye başkanları alıp dağa götürdüler" "..
CHP'li Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka Partisinden İstifa Etti CHP'li Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka partisinden istifa etti Kamil Saka: "Adeta kullanıp atılmış bir mendil parçası gi..
CHP'li Başkan Mirza: " CHP Kılıçdaroğlu'nun Partisi Değil" CHP'li Başkan Mirza: " CHP Kılıçdaroğlu'nun partisi değil"BALIKESİR - Balıkesir'in Bandırma ilçesinde 31 Mart yerel seçimleri için p..
Add Genel Başkanı Süheyl Batum: "Vicdanı ve Fikri Hür Nesiller Yetiştireceğiz" ADD Genel Başkanı Süheyl Batum: "Vicdanı ve fikri hür nesiller yetiştireceğiz"KIRŞEHİR - Atatürkçü Düşünce Derne..
Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu ve Akşener'e: "Pkk'nın Tezgahına Geldin, Fetö'nün Tezgahına Geldin" Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu ve Akşener'e: "PKK'nın tezgahına geldin, FETÖ'nün tezgahına geldi..
Ataşehirli Gençler İsmail Erdem'i Coşkuyla Karşıladı Ataşehirli gençler İsmail Erdem'i coşkuyla karşıladı Başkan İsmail Erdem, "Gençlerimizin istifade edeceği mekanlar açarak istikbalimizi ka..
Bakan Albayrak: "Nisan Ayından İtibaren Rahatlama Hissedilecek" Bakan Albayrak: "Nisan ayından itibaren rahatlama hissedilecek" "Dolar aldık dolar düştü 6'dan dolarlar aldık 5'lere düştü ne y..
Bakan Albayrak: "Nisan Ayından İtibaren Rahatlama Hissedilecek" Bakan Albayrak: "Nisan ayından itibaren rahatlama hissedilecek" "Dolar aldık dolar düştü 6'dan dolarlar aldık 5'lere düştü ne y..
Çavuşoğlu: "Gerekirse Gübre ve İlaçta da Tanzime Gideceğiz" Çavuşoğlu: " Gerekirse gübre ve ilaçta da tanzime gideceğiz" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Hiç kimse bize AK Parti iktidarı ç..
Kılıçdaroğlu, Sokak Ekonomisi Çalıştayına Katıldı Kılıçdaroğlu, Sokak Ekonomisi Çalıştayına katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: "Simit satan da 754 lira yatıracak, milyar dolarlık i..
Çavuşoğlu'nun Kaş Ziyareti Başladı Çavuşoğlu'nun Kaş ziyareti başladıANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Kaş ilçesinde Belediye Başkanı ve AK Parti ilçe yönetimiyle bir a..
Yıldırım: "Halk Meclisi Toplantılarını Bundan Sonra da Devam Ettireceğiz" Yıldırım: "Halk meclisi toplantılarını bundan sonra da devam ettireceğiz"İSTANBUL - AK Parti Ümraniye Belediye Başkan..
AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Ulusoy: "Avcılar 20 Yıldır Belediyecilik Depremiyle Karşı... AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Ulusoy: "Avcılar 20 yıldır belediyecilik depremiyle ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Helikopterle Edirne'ye Gitti Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopterle Edirne'ye gittiİSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, miting için Üsküdar'dan helikopterle Edir..
TBMM Başkanı Yıldırım: "İstanbul'un da Sorunlarını Çözeceğim, Hiç Kimse Endişe Etmesin" TBMM Başkanı Yıldırım: "İstanbul'un da sorunlarını çözeceğim, hiç kimse endişe etmesin" -Binali Yıldırı..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Hiç Kimse "Önceden... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a hiç kimse "..
Bakan Dönmez: "İnşallah Daha Önceki Seçimlerde Olduğu Gibi 17'de 0 Yapma Hedefindeyiz" Bakan Dönmez: "İnşallah daha önceki seçimlerde olduğu gibi 17'de 0 yapma hedefindeyiz"SAKARYA - Enerji v..
Av. Şeyma Döğücü Alevi Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Av. Şeyma Döğücü alevi vatandaşlarla bir araya geldi Sancaktepe AK Parti Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü'den Cemevi'ne ziyaret Av. ..
Başkan Adayı Özel Numarasını Vatandaşa Dağıtıyor Başkan adayı özel numarasını vatandaşa dağıtıyor AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy, broşürlerin arkasına numarasını ba..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Batı Antalya Havalimanı 2021 Yılı Sonunda Hayata Geçecek Yılda 5... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Batı Antalya havalimanı 2021 yılı sonunda hayata geçecek yılda 5 ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Halkalı-Kapıkule Hızıı Tren Hattı Projesi ile Ulaşım Süresi 4 Saatten 1... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Halkalı-Kapıkule hızIı tren hattı projesi ile ulaşım süresi 4 saatte..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "En Zor Coğrafyalarda Bölücü Terör Örgütlerinin ve Elbette Fetö'nün... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "En zor coğrafyalarda bölücü terör örgütlerinin ve elbet..
Bakan Dönmez: "Hedefimiz Oy Oranını Yüzde 70'in Üzerine Çıkartmak" Bakan Dönmez: "Hedefimiz oy oranını yüzde 70'in üzerine çıkartmak"SAKARYA - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, s..
Bakan Kasapoğlu'nun Bisiklet Dağıtım Programında Zor Anlar Yaşandı Bakan Kasapoğlu'nun bisiklet dağıtım programında zor anlar yaşandı Bir an önce bisikletlerini almak isteyenler sahaya hücum ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Edirne'nin İçme Suyu Problemini Biz Çözdük. Edirne'yi Taşkınlardan Korumak... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Edirne'nin içme suyu problemini biz çözdük. Edirne'yi taşkınlarda..
Bakan Kasapoğlu Kent Ormanı Konutları'nın Temelini Attı Bakan Kasapoğlu Kent Ormanı Konutları'nın temelini attıKİLİS - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Türkiye son yıllarda ..
Bir Tek Projesini Görmedim'
Bir Tek Projesini Görmedim"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Şu ana kadar rakip bir kişi çıktı, onun da bir tek projesini görmedim. Böyle bir seçim mi olur?
Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepelilerle Aday Tanıtım Toplantılarında Buluşmaya Devam Ediyor
Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepelilerle Aday Tanıtım Toplantılarında Buluşmaya Devam Ediyor
Sancaktepe AK Parti Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, 'Söz Sizde' programları vesilesiyle vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ataşehirde Çalışkan, Tecrübeli, Projeleri Olan Başkanımızı Aday Yaptık'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ataşehir'de Çalışkan, Tecrübeli, Projeleri Olan Başkanımızı Aday Yaptık"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ataşehir Mitingi'nde halka hitap etti.
MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan: 'Bu Yarışta Cumhur İttifakı Ruhuna Uygun Hareket Edilmeli'
MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan: "Bu Yarışta Cumhur İttifakı Ruhuna Uygun Hareket Edilmeli"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Rize İl Başkanlığı ilçe ve belde belediye başkan adaylarını basına tanıttı.
Pence ve Merkel Arasında Sert Atışma
Pence ve Merkel Arasında Sert Atışma
ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Almanya Şansölyesi Angela Merkel ile yaptığı görüşme sonrasında yaptığı açıklamada, Avrupa'nın İran'a ekonomik teşvikler sunarak, ABD'nin yaptırımlarını deldiğini söyledi.
Başkan Yaşar, Yaptığı İcraatları ve Yeni Projelerini Anlattı ? YENİMAHALLE Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Fethi Yaşar, 10 yıllık icraatlarını ve projelerini düzenlediği toplantıda anlattı.
MHP'li Yalçın: CHP ve İp, Hdp ile Birlikte Hareket Ediyor MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, "CHP ve İP, HDP ile birlikte hareket ..
ABD Başkan Yardımcısı Pence, Almanyayı 'Kuzey Akım 2' Hakkında Uyardı
ABD Başkan Yardımcısı Pence, Almanya'yı "Kuzey Akım 2" Hakkında Uyardı
ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Kuzey Akımı-2 boru hattı hakkında Almanya'ya bir uyarıda bulunarak, "Müttefiklerimiz Doğu'ya bağlıysa, Batı'nın savunmasını garanti edemeyiz" dedi.
Erdoğan: Bunlar Dörtlü Çetedir -Aktüel Görüntü CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Ataşehir'de düzenlenen mitinge katıldı.
Erdoğan: Bunlar Dörtlü Çetedir -4 CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Ataşehir'de düzenlenen mitinge katıldı.
Erdoğan: Bunlar Dörtlü Çetedir -3 CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Ataşehir'de düzenlenen mitinge katıldı.
» 1 2 3 4 5