13 Şubat 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

13 Şubat 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM'de "Troya Hazineleri Asırlık Hasret" Belgeseli Gösterimi TBMM Başkanı Binali Yıldırım, yurt dışına çıkarılan kültür varlıklarının tamamının son derece kıymetli olduğunu belirterek, "Troy..
Özhaseki: Fetö Ağzıyla Konuşursanız Bu Tehlikeleri Görmezsiniz AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Türkiye'nin beka sorunu olduğunu belirterek, "FETÖ ağzıyla kon..
Yıldırım:  troya Hazineleri-Asırlık Hasret Belgesel Filmi Gösterimine Katıldı
Yıldırım:  'troya Hazineleri-Asırlık Hasret' Belgesel Filmi Gösterimine Katıldı
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, yurt dışına çıkarılan kültür varlıklarının iadesi konusunda yaptığı açıklamada, "Amerika, Almanya, Avusturya, Danimarka, İsviçre, İngiltere, Rusya, Hollanda gibi ülkelerin müzelerinde...
Trump, Kolombiya Devlet Başkanı Duque ile Birlikte
Trump, Kolombiya Devlet Başkanı Duque ile Birlikte
ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da Kolombiya Devlet Başkanı Ivan Duque ile Venezuela krizini görüşmek için bir araya geldi.
Belediyelere Kandil'den Emir Alacak Adamlar Gelmesinler İstiyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "İki belediye senin olsun, üç b..
Milli Savunma Bakanı Akardan NATO Toplantılarında Bir Dizi Görüşme
Milli Savunma Bakanı Akar'dan NATO Toplantılarında Bir Dizi Görüşme
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO toplantıları kapsamında birçok ikili görüşme yaptı.
Özhaseki: Fetö Ağzıyla Konuşursanız Bu Tehlikeleri Görmezsiniz
Özhaseki: Fetö Ağzıyla Konuşursanız Bu Tehlikeleri Görmezsiniz
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Türkiye'nin beka sorunu olduğunu belirterek, "FETÖ ağzıyla konuşursanız, ihtilal gecesi gidip onlarla anlaşıp bir tarafta keyif yaparsanız, onların...
Troya Hazineleri-Asırlık Hasret' Belgeseli 'Troya Hazineleri-Asırlık Hasret' belgeselinin gösterimi TBMM Tören Salonu'nda yapıldı.
Maden Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Genel Kurulda TBMM Genel Kurulunda, Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve KHK'lerde Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin 7 maddesi daha kabul edildi.
Maden Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Genel Kurulda AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Ruhunu ve iradesini Kandil'e satanların buraya gelip ısrarla bize eylemden, demokrasiden bahsetmesi..
Kocaeli'de İyi Parti Başiskele İlçe Başkanı İstifa Etti Kocaeli'de, İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Şaban Gencer görevinden istifa etti.
İran Dışişleri Bakanı Zarif: "Abd Hep Aynı Yanlışları Yapıyor Farklı Sonuçlar Elde Etmeyi Bekliyor" İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Sistan ve Belucistan eyaletindeki terör saldırı..
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: 'Rusyanın Yeni Füzelerinin Tespiti Çok Zor'
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Rusya'nın Yeni Füzelerinin Tespiti Çok Zor"
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, "Rusya'nın yeni füzelerinin tespiti çok zor. Avrupa'ya, bir alarm vermeden, ulaşabilir.
Tek Merci Büyük Türk Milletidir" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "31 Mart'ta kazanan ve kaybedenleri tayin edecek tek merci büyük Türk milletidir.
Bahçeli, "Cumhur İttifakı Hem Kazanacak Hem de Türkiye'ye Kazandıracaktır" Dedi. IHAAW201624-SIY/13-02-2019- Bahçeli, "Cumhur İttifakı hem kazanacak hem de Türkiye'ye kazandıracaktır" dedi.
Bahçeli: "Chp-Hdp-İp-Ödp İttifakı Bütün Hatlarıyla, Bütün Muhtevasıyla Karşımızdadır. IHAAW200602-SIY/13-02-2019- Bahçeli: "CHP-HDP-İP-ÖDP ittifakı bütün hatlarıyla, bütün muhtevasıyla karşım..
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Açıklamaları Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in iddialarına ilişkin, "İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak söz konus..
Dünyanın En Güvenli Şehirleri Türkiyede'
Dünyanın En Güvenli Şehirleri Türkiye'de"
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, "Bugün dünyanın en güvenli şehirleri artık Türkiye'dedir diye rahatlıkla söyleyebiliriz." dedi.
Kamu Hizmeti Durmaz'
Kamu Hizmeti Durmaz"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Kişiler gelip geçicidir ama önemli olan millete yapılacak olan hizmetin kesintiye uğramadan sürdürülebilmesi." dedi.
Ekonomide Düzenlemeler İçeren Torba Teklif TBMM'de (2) Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından kullandırılan tarımsal kredi alacaklarından, 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla bo..
AK Parti'li Kurtulmuş: Fırat'ın Doğusu da Bizim Batısı Da GAZİANTEP'te Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan sanat merkezinin açılışına katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtul..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mamak'ta Toplu Açılış Töreninde Konuştu - 1 Erdoğan: Biz esnafımızın ekmeğiyle oynamıyoruz (2)MAMAK'TA TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNDE KONUŞTUCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ..
CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Açıklaması CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, "TBMM'de görev yapan parlamento muhabirleri nerede yemek yiyecek?
Bozbey Renault Çalışanlarıyla Buluştu
Bozbey Renault Çalışanlarıyla Buluştu
Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, OYAK Renault Fabrikası'nda vardiya değişimi yapan işçilerle bir araya gelerek çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Erdoğan: Biz Esnafımızın Ekmeğiyle Oynamıyoruz (2) MAMAK'TA TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNDE KONUŞTUCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Esnaf Buluşması'nın ardından Mamak Üreğil Millet Bahçesi'..
Bakan Yardımcısı Ersoy: 'Güvenlik Güçlerimizin Karşısına Çıkabilecek Bir Terörist Bozuntusu...
Bakan Yardımcısı Ersoy: "Güvenlik Güçlerimizin Karşısına Çıkabilecek Bir Terörist Bozuntusu...
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, "Türkiye'de güvenlik güçlerimizin karşısına çıkabilecek bir terörist bozuntusu kalmamıştır.
İstanbul Sözleşmesinin Etkin Uygulanması ve İzlenmesi Alt Komisyonu Türkiye Barolar Birliği Kadın Hukuku Komisyonu (TÜBAKKOM) Dönem Sözcüsü ve Trabzon Barosu Başkanı Sibel Suiçmez, kadına ve ..
Mansur Yavaş Aydınlıkevlerde Esnafı Ziyaret Etti
Mansur Yavaş Aydınlıkevler'de Esnafı Ziyaret Etti
CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, "Ankara değişime inanmış.
Mamak'ta Toplu Açılış Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti ve MHP'lilere seslenerek, "En ufak fire vermeden adayımıza sahip çıkacağız. Fire vermeyeceğiz, AK Parti'den d..
MHPli Aydın: 'Chp Zihniyeti ile Bayraklı 10 Yıldır Aynı'
MHP'li Aydın: "Chp Zihniyeti ile Bayraklı 10 Yıldır Aynı"
MHP Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın, CHP'nin Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal'ın vaatlerine tepki göstererek, "Bayraklı'yı Paris yapacakmış.
Özhaseki, Kılıçdaroğlu'ndan Kazandığı Tazminat ile Döner Dağıtacak AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine açtığı manev..
Truva Atı TBMMde
Truva Atı TBMM'de
Truva Atı, "Troya Hazineleri: Asırlık Hasret" filminin gösterimi için TBMM'ye getirildi.
AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram Açıklaması AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, "Venezuela'nın küresel güçlerin hem ekonomik yaptırım hem de askeri darbeyi işaret ederek..
Başkan Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti
Başkan Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Teşkilatını ziyaret ederek teşkilatın seçim koordinasyon merkezi programına katıldı.
Erdoğandan Kılıçdaroğluna: Daha Çok Ödeyeceksin
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Daha Çok Ödeyeceksin
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na karşı kazandığı tazminat davaları ile ilgili, "Daha dur bakalım bu işin başı. Her konuşmanda bir açık veriyorsun, daha çok ödeyeceksin" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bay Kemalin Yargıdaki Borçlarını Ödeme Sandığı Kurdular'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bay Kemal'in Yargıdaki Borçlarını Ödeme Sandığı Kurdular"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kazandığımız davaların haddi hesabı yok. Şimdi beyefendi ödeyemiyormuş, bunun için CHP'li milletvekilleri Bay Kemal'in yargıdaki borçlarını ödeme sandığı kurdular.
CHP Çukurova İlçe Yönetimi Görevden Alındı CHP Çukurova İlçe Yönetim Kurulu, Genel Merkez tarafından görevden alındı.
Özhaseki, Kılıçdaroğlu'ndan Kazandığı Tazminatla Döner Dağıtacak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaro..
AK Partili Kurtulmuş: Fıratın Doğusu da Bizim Batısı Da
AK Parti'li Kurtulmuş: Fırat'ın Doğusu da Bizim Batısı Da
GAZİANTEP'te Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan sanat merkezinin açılışına katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Fırat'ın doğusu Fırat'ın batısı diye konuşuyoruz.
MHP İl Başkanı Avşar'a Plaket Şehit Gazi Yakınları ve Vatanseverler Kamu Görevlileri Sendikası Malatya Şube Başkanı Ahmet Adıyaman, MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar'ı ziyaret edere..
MHP Kastamonu İl Başkanı Aydın Açıklaması
MHP Kastamonu İl Başkanı Aydın Açıklaması
Düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, "31 Mart akşamı biz Kastamonu İnsanının gönlüne gireceğiz üç hilali de nakşedeceğiz"...
İspanya'da Bütçe Taslağı Reddedildi İspanya Kongresi, Başbakan Pedro Sanchez'in önerdiği 2019 Genel Devlet Bütçe taslağını reddetti.
» 1 2 3 4 5