13 Şubat 2019 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

13 Şubat 2019 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sırt Sırta - Çapkın Olmayı Seviyor Musun? Siz de Sırt Sırta'nın yeni bölümlerinde yer almak isterseniz basvuru@onedio.com adresine bir adet fotoğrafınız ve kişisel bilgilerinizi mail atarak b..
Kitap Okuma İsteğinizi Artıracak 10 Kütüphane
Kitap Okuma İsteğinizi Artıracak 10 Kütüphane
Kitap okumak sıkıcı mı geliyor? Kitap okuma isteğinizi artıracak kütüphanelerle kitap okumak sıkıcı olmaktan çıkacak; en büyük hobiniz haline gelecek.
Küçük Vitonun 'Renkli Sınıf' Hayali 9 Günde Gerçek Oldu
Küçük Vito'nun "Renkli Sınıf" Hayali 9 Günde Gerçek Oldu
Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki bir ortaokulda öğrenim gören Vito Tuncel'in duvarlarında doğa resimleri bulunan renkli sınıf hayalini, arkadaşları, okul yönetimi ve veliler gerçekleştirdi.
Evinizin Güzel Kokutacak 5 Öneri
Evinizin Güzel Kokutacak 5 Öneri
Evinizin mis gibi kokmasını istiyorsanız, evinizi güzel kokutacak önerilerimizle ferah ve huzurlu bir ev ortamına kavuşabilirsiniz.
Dizi İzleyerek İngilizce Öğrenmek İster misiniz?
Dizi İzleyerek İngilizce Öğrenmek İster misiniz?
Dizi izleyerek eğlenceli şekilde İngilizce öğrenmek ister misiniz?
Aşık İhsan Ozanoğlunun Ölümünün 38. Yılı
Aşık İhsan Ozanoğlu'nun Ölümünün 38. Yılı
"Çanakkale Türküsü"nün de aralarında bulunduğu çok sayıda eseri TRT repertuvarına kazandıran aşık İhsan Ozanoğlu, ölümünün 38. yılında törenle anıldı.
Bahtiyar Vahapzade Ölümünün 10. Yılında Anıldı Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de, şair Bahtiyar Vahapzade'nin vefatının 10. yılı münasebetiyle panel düzenlendi.
Profesyonel" Kocaeli'de Tiyatroseverlerle Buluşacak İstanbul Devlet Tiyatrosunun (İDT) kapalı gişe oynayan oyunu "Profesyonel", 28 Şubat ile 1 ve 2 Mart'ta Kocaeli'de izlenebilecek.
Terk-i Saadet Oyunu Yeditepe Sahnesinde Oynandı
Terk-i Saadet' Oyunu Yeditepe Sahnesi'nde Oynandı
YAŞLARI 90'ın üzerinde olan huzurevi sakinlerinin başrollerini oynadığı 'Terk-i Saadet' isimli tiyatro oyunu, Yeditepe Üniversitesi'nde sahnelendi.
Şırnaklı Kadınlar Meslek Öğreniyor Görevlendirme yapılan Şırnak Belediyesinin, Kadın Destek Merkezinde verilen kuaförlük, iğne oyası, trikotaj, tığ örgüsü, el sanatları, giyim ve kilim kursla..
Zerzevan Kalesi Diyarbakır Tarihinin Vitrini Olacak Diyarbakır'ın Çınar ilçesindeki tarihi Zerzevan Kalesi'nde turist karşılama merkezi yapılacak.
Sevgiyle Bir Yastıkta Geçen Ömürler Trabzon'da, yaklaşık yarım asırdır evli olan çiftler, birbirlerine duydukları sevgi, saygı ve sadakatleriyle "gerçek aşk"ın lafta kalmadığını herkese göste..
Dalyan'da Tekneler Sezona Hazırlanıyor DURMUŞ GENÇ/OSMAN AKÇA - Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden Muğla'da her yıl binlerce turisti gezdiren tekneler, çekek yerleri ile tersanelerde bak..
Afrika'da Uzun Aradan Sonra Siyah Leopar Görüntülendi Afrika'da bir asır aradan sonra siyah bir leopar görüntülendi.
63 Yıllık Evliliklerinin Sırrı "Kıymet Bilmek" Şanlıurfa'da yaşayan Mehmet ve Emine Tabak çifti, 63 yıllık mutlu evliliklerinin sırrının "kıymet bilmek" olduğunu anlattı.
Bulgaristan Başbakanı Borisovdan Demir Kilise Teşekkürü
Bulgaristan Başbakanı Borisov'dan 'Demir Kilise' Teşekkürü
BULGARİSTAN Başbakanı Boyko Borisov, İstanbul'daki Sveti Stefan Demir Kilisesi'nin restorasyon çalışmalarını yürüten mimar Fikriye Bulunmaz'ı kabul ederek, teşekkür etti.
Öğrencilerden İsrafa Karşı Fotoğraf Sergisi
Öğrencilerden İsrafa Karşı Fotoğraf Sergisi
Üniversite öğrencileri 'israfa' dikkat çekmek için fotoğraf sergisi açtı.
Avustralya'da Müslüman Motorculardan Mültecilere Destek Avusturalya'da aralarında Türklerin de olduğu Müslüman motorcular, zor şartlar altında yaşayan mültecilerin durumuna dikkatleri çekmek ..