13 Şubat 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

13 Şubat 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İran Devrim Muhafızlarına Yönelik Saldırıda Ölü Sayısı 27ye Yükseldi
İran Devrim Muhafızları'na Yönelik Saldırıda Ölü Sayısı 27'ye Yükseldi
- İran Devrim Muhafızları'nı (DMO) hedef alan saldırıda, ölü sayısı 27'ye yükseldi.
Bakan Hulusi Akar, ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick Shanahan ile Görüştü
Bakan Hulusi Akar, ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick Shanahan ile Görüştü
NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Brüksel'de bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick Shanahan ile görüştü.
Rusya, Batı İttifakını Bölmeye Çalışıyor" ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Rusya'yı Batı ittifakını bölmeye çalışmakla suçladı.
Akar, ABD Savunma Bakan Vekili Shanahan ile Görüştü Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Savunma Bakan Vekili Patrick Shanahan ile bir araya geldi.
İran'da Devrim Muhafızlarını Taşıyan Otobüse Canlı Bomba Saldırısı: 20 Ölü İran İslam Cumhuriyeti Haber Ajansı (IRNA), İran Devrim Muhafızları'nı hedef alan saldırıda, 20 kişinin hayatını kay..
İranda Devrim Muhafızlarına İntihar Saldırısı: 20 Ölü
İran'da Devrim Muhafızları'na İntihar Saldırısı: 20 Ölü
İran'da, Devrim Muhafızları'nı taşıyan bir otobüse düzenlenen intihar saldırısında 20 kişi öldü.
İran'da Devrim Muhafızlarını Taşıyan Otobüse Canlı Bomba Saldırısı: 20 Ölü İran İslam Cumhuriyeti Haber Ajansı (IRNA), İran Devrim Muhafızları'nı hedef alan saldırıda, 20 kişinin hayatını kay..
Netanyahu Varşova'da Umman Dışişleri Bakanıyla Görüştü İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu Polonya'nın başkenti Varşova'da Körfez ülkelerinden Umman'ın Dışişleri Bakanı Yusuf bin Alevi bin Ab..
Hulusi Akar, Gürcistan Savunma Bakanı Levan Izoria ile Görüştü
Hulusi Akar, Gürcistan Savunma Bakanı Levan Izoria ile Görüştü
NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Belçika'nın başkenti Brüksel'de bulunan Milli Savunma Bakanı Akar, Gürcistan Savunma Bakanı Levan Izoria ile bir görüştü.
Hulusi Akar, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile Görüştü
Hulusi Akar, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile Görüştü
NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'de bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ikili görüşmeleri çerçevesinde NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile de bir araya geldi.
Stoltenberg, ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick Shanahan ile Görüştü NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, NATO Savunma Bakanları Toplantısı öncesi ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick Shanahan ..
Hulusi Akar, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile Görüştü NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Belçika'nın başkenti Brüksel'de bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Genel Sekreteri..
Hulusi Akar, Karadağ Savunma Bakanı Predrag Boskovic ile Görüştü NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Belçika'nın başkenti Brüksel'de bulunan Milli Savunma Bakanı Akar, Karadağ Savunma Baka..
Hulusi Akar, Karadağ Savunma Bakanı Predrag Boskovic ile Görüştü
Hulusi Akar, Karadağ Savunma Bakanı Predrag Boskovic ile Görüştü
NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Belçika'nın başkenti Brüksel'de bulunan Milli Savunma Bakanı Akar, Karadağ Savunma Bakanı Predrag Boskovic ile görüştü.
Stoltenberg, İngiltere Savunma Bakanı Williamson ile Görüştü NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Belçika'nın başkenti Brüksel'de bulunan Birleşik Krallık Savunma Bakanı Gavin Williamson, t..
Suudi Arabistan Veliaht Prensi Bin Selman'ın Kabe'nin Üzerine Çıkması Büyük Tepki Çekti Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın genişletme çalışmalarını denetlemek için girdiği ..
Suudi Arabistan Veliaht Prensi Bin Selmanın Kabenin Üzerine Çıkması Büyük Tepki Çekti
Suudi Arabistan Veliaht Prensi Bin Selman'ın Kabe'nin Üzerine Çıkması Büyük Tepki Çekti
Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın genişletme çalışmalarını denetlemek için girdiği Mescid-i Haram'da, Kabe'nin üzerine çıkması büyük tepki çekti.
Keşmir'de Okulda Patlama: 28 Öğrenci Yaralı – Keşmir'de bir okulda meydana gelen patlamada 28 öğrenci yaralandı.
Millî Savunma Bakanı Akar, Yunanistan Savunma Bakanı Apostolakis ile Görüştü NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Belçika'nın başkenti Brüksel'de bulunan Milli Savunma Bakanı Akar, Yunanist..
Millî Savunma Bakanı Akar, Yunanistan Savunma Bakanı Apostolakis ile Görüştü
Millî Savunma Bakanı Akar, Yunanistan Savunma Bakanı Apostolakis ile Görüştü
NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Belçika'nın başkenti Brüksel'de bulunan Milli Savunma Bakanı Akar, Yunanistan Savunma Bakanı Apostolakis ile görüştü.
Stoltenberg, Kuzey Makedonya Savunma Bakanı Radmila Şekerinska'yı Karşıladı NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen NATO Savunma Bakanları Toplantısı..
Stoltenberg Güvenlik Sorunlarını Ele Alacağız (2) NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen NATO Savunma Bakanları Toplantısı öncesi gazetecilerin soru..
ABD'li Senatörden Google ve Apple'a 'Suudi Arabistan' Çağrısı ABD'de Ron Wyden, Google ve Apple'a çağrıda bulunarak Suudi Arabistan'da erkeklerin kadınların yaşamlarını kontrol etmelerine izi..
Hulusi Akar, Savunma Bakanları Toplantısı İçin NATO Karargahında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen NATO Savunma Bakanları Toplantısı için NATO Karar..
NATO Savunma Bakanları Toplantısı NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, müttefiklerin Rusya'ya Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması'ndan (INF) kaynaklanan yükümlülüklerini yerine getirm..
Pakistan'da Polis Konvoyuna İntihar Saldırısı: 4 Yaralı Pakistan'da polis konvoyuna düzenlenen intihar saldırısında ilk belirlemelere göre 4 güvenlik görevlisi yaralandı.
Stoltenberg Güvenlik Sorunlarını Ele Alacağız NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen NATO Savunma Bakanları Toplantısı öncesi gazetecilerin soruları..
Ruhani'den "Saygı Çerçevesinde Müzakereye Hazırız" Mesajı İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD ile karşılıklı saygı çerçevesinde müzakerelere hazır olduklarını söyledi.
ABD'nin 'Yüzyılın Anlaşması'nı Reddediyoruz" Hamas Siyasi Büro Üyesi Musa Ebu Merzuk, ABD ve İsrail'in Filistin konusundaki yaklaşımını eleştirerek "ABD'nin ve İsrail'in planlarına karşı çıkı..
Ab, Suudi Arabistan'ı Kara Listeye Aldı Avrupa Birliği (AB), Suudi Arabistan'ı kara para aklamayla ve terörizmin finansmanıyla mücadele standartlarına uymadığı için kara listeye aldıAB Komisy..
Vietnam Dışişleri Bakanı Kuzey Kore'de Vietnam Dışişleri Bakanı Pham Binh Minh, ABD ve Kuzey Kore arasında 27-28 Şubat'ta Vietnam'da düzenlenmesi planlanan ikinci zirve öncesinde Kuzey Kore D..
Rusya'da Kutup Ayıları Yerleşim Birimlerine Girince Olağanüstü Hal İlan Edildi Rusya'nın Novaya Zemlya takımadalarındaki ana yerleşim bölgesi Belushya Guba'ya, kutup ayılarının girmesi sonucu..
» 1 2