12 Şubat 2019 Salı Günü Yaşam Haberleri

12 Şubat 2019 Salı Günü Yaşam Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bozüyük'te "Geleneksel ve Modern Okçuluğun Püf Noktaları" Semineri Verildi Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi tarafından, "Geleneksel ve modern okçuluğun püf noktaları" isimli seminer gerçekleştiri..
Başkan Can Müjdeyi Verdi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, İstasyon Mahallesi sakinlerine, tam donanımlı ve yeni yüzüyle hazırlanan sağlık ocağının kısa süre sonra hizmet vereceği müjdesini..
Göç ve Entegrasyon" Çalıştayı Düzenlendi Harran Üniversitesi Göç Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (HÜGÖÇ) tarafından Suriyeli sivil toplum kuruluşlarına yönelik "Göç ve entegrasyon"..
Kars'ta Tarım Potansiyeli, Sorunları ve Çözüm Önerileri Masaya Yatırıldı Vali Türker Öksüz Başkanlığı'nda Kars'ın tarım potansiyeli, sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.
İşgalden Kurtuluşunun 100. Yılında Bayburt' Kitabı Yayımlandı Bayburt Üniversitesi, Bayburt'un kültürel ve tarihi birikimine katkı sunan eserlerine bir yenisini ekledi.
Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı Bilecik Valisi Bilal Şentürk başkanlığında Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
Başkan Can'ın MHP'nin Kuruluşunun 50. Yıl Dönümü Mesajı Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Milliyetçi Hareket Partisinin kuruluşunun 50. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Sepaş Enerji Çalışanları Doyasıya Eğlendi Marmara bölgesinde 1 milyon 7 bin müşteriye hizmet veren SEPAŞ Enerji'nin çalışanları şirket içi düzenlenen organizasyonda bir araya geldi.
Trabzon'da Yaşayanların Yüzde 88'1 Trabzon Nüfusuna Kayıtlı Türkiye İstatistik Kurumu Trabzon Bölge Müdürlüğü'nün 2018 yılında Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nden (ADNKS) derlediği bilgile..
Belediye Başkanı Ayhan Vatandaşlardan Destek İstedi Akçakale Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Abdülhakim Ayhan, bir araya geldiği vatandaşlardan destek sözü aldı.
Emko Üyesi Kadınlar İlk Ürünlerini Satıp Ücretlerini Aldılar Kütahya'nın Emet ilçesinde Belediyesi öncülüğünde faaliyetlerini sürdüren Emet Kadın Girişimciler Kooperatifi'nde (EMKO) çini üret..
Hasta Yakınlarına ve Hastane Çalışanlarına Karanfil Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki hastaneleri ziyaret ederek hastalara ve yakınlarına 'geçmiş olsun' dileklerini iletirken..
Bilecik'i 2023'e Hazırlıyorlar Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, kentteki kurumlara yaptığı ziyarette, "Kurumlarımızla el ele vererek, şehrimizi 2023'e hazırlıyoruz.
Özel Gereksinimli Bireyler Çalıştayı Eskişehir'de Başladı Eskişehir'de İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından Anadolu Üniversitesi (AÜ) ve Eskişehir Tekni..
Başkan Yalçın, Futbol Müsabakalarının Kanayan Yarasına Değindi Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, haftayı kayıpsız geçen Pazaryerisporlu teknik heyet ve oyuncuları tebrik ederek, müs..
Başkan Yaman'dan Bayırköyspor'a Tebrik Bilecik'in Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Bayırköyspor'un bu hafta kazandığı farklı galibiyet sonrası takımı tebrik etti.
75 Yaşındaki Dede Geçimini Plastik Toplayarak Sağlıyor Tokat'ta 75 yaşındaki Rıza Polat, her gün yaklaşık 5 kilometre yürüyerek topladığı plastik atıkları satarak geçimini sağlamaya çalışıyor..
Gölpazarı'nda Fidan Dikim Şenliği Bilecik'in Gölpazarı ilçesine bağlı Kurşunlu köyünde gerçekleştirilen fidan dikim etkinliği, ekoturizmin uygulandığı bölgeye yeni bir renk kattı.
Başkan Yalçın, Masa Tenisi Kursu Öğrencileriyle Bir Araya Geldi Pazaryeri İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, masa tenisi kursu öğrencileriyle bir araya geldi.
Dicle Elektrik Çalışanlarına Sahada İsg Eğitimi En tehlikeli iş kolunda faaliyet yürüten Dicle Elektrik, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) konusunda çalışanlarına sık sık hem teorik hem de pratik..
Emet'te Seracılık Kursuna İlgi Kütahya' nın Emet ilçesinde 'seracılara 7 yıl vadeli kredi verilecek' açıklaması seracılık kursuna ilgiyi artırdı.
Bilecik'te 6 K Akıllı Durak Sayısı Artıyor Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, şu ana kadar şehre kazandırılan 9 adet 6 K akıllı duraklara, vatandaşların talebi olan 5 adedi de uygun alanlara..
Kick Boks'ta Türkiye Şampiyonu Oldu Pazaryeri Spor Kulübü ve Halk Eğitimi Merkezi sporcusu Nisa İmran Torun, Bartın'da düzenlenen Türkiye Okullararası Kickboks Şampiyonasında +65 kg yıldız kı..
Kaymakam Demirkol'dan Ziraat Odası Başkanı Erden'e Hayırlı Olsun Ziyareti Eskişehir'in Seyitgazi İlçe Kaymakamı Cüneyt Demirkol, Seyitgazi Ziraat Odası Başkanlığı görevine seçilen Erhan Erden..
Erzincan'ın Turizm ve Doğa Potansiyeli Masaya Yatırıldı Erzincan'ın doğa ve turizm potansiyeli masaya yatırıldı.