11 Şubat 2019 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

11 Şubat 2019 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Crrde '16. Ritmin Günü' Konseri
Crr'de "16. Ritmin Günü" Konseri
Toplumsal konularda farkındalık oluşturmak amacıyla 15 yıldır doğum gününe özel bir konser düzenleyen usta müzisyen Okay Temiz, "16. Ritmin Günü" konserini Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda gerçekleştirdi.
6. Uluslararası Yed-i Velayet 7 Vilayet Kısa Film Festivali" Bu yıl 6'ncısı düzenlenen "Uluslararası Yed-i Velayet 7 Vilayet Kısa Film Festivali"ne başvurular başladı.
Dünyanın İlk Balık Atm'si Singapur'da Singapur'da dünyanın ilk hazır balık ATM'leri kuruldu.
Fazıl Say Samsunda Konser Verdi
Fazıl Say Samsun'da Konser Verdi
Piyanist ve besteci Fazıl Say, Samsun'da konser verdi.
Genç Caz Konserleri"Ne Başvurular Başladı İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl temmuz ayında gerçekleştirilecek "26. İstanbul Caz Festivali"nde genç caz müzisyenlerine yer ver..
Burası İstanbul"Un Video Klibi Yayınlandı Şubat ayı başında vizyona giren "Organize İşler Sazan Sarmalı" filminin "Burası İstanbul" başlıklı şarkısı müzikseverlerle video klip olarak buluştu.
Antalya Dob 'Afife' Balesini Sahneleyecek
Antalya Dob "Afife" Balesini Sahneleyecek
Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), ilk Türk kadın tiyatro sanatçısı Afife Jale'nin hayatı üzerine kurulu "Afife" adlı modern balesini bu sezon ilk kez sahneye taşıyacak.
8 Kişinin Yaşadığı Lübbey Köyünde Resim Sergisi Açtı
8 Kişinin Yaşadığı Lübbey Köyünde Resim Sergisi Açtı
İZMİR'in Ödemiş ilçesinde, sadece 8 kişinin yaşadığı Lübbey köyünde ressam Erdal Görgün tarafından resim sergisi açıldı.
Bilkent Müzik Günleri Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesince düzenlenecek 4'üncü Bilkent Müzik Günleri, 20 Şubat-10 Nisan tarihlerinde sanatseverlerle buluşacak.
Engelsiz Kent İçin İyi Niyet Sözleşmesi İmzalandı
Engelsiz Kent İçin İyi Niyet Sözleşmesi İmzalandı
Afyonkarahisar'da AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında "engelsiz kent" için çalışmalar yapılmasına ilişkin iyi niyet sözleşmesi imzalandı.
Evde Konuştuklarınız İnternette Size Reklam Olarak Gösteriliyorsa Tek Yapabileceğiniz Bu
Evde Konuştuklarınız İnternette Size Reklam Olarak Gösteriliyorsa Tek Yapabileceğiniz Bu
HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, sosyal medya veya web sitelerinde gezinirken sohbet esnasında konuşulan ögeyle ilgili içerikle karşılaşılmasının akıllı cihazlar tarafından kullanıcıların dinlenildiği şüphesini...
Bulduğu Kurbağayı Öperek Prense Çevirmeye Çalıştı İşte Sonuç
Bulduğu Kurbağayı Öperek Prense Çevirmeye Çalıştı İşte Sonuç
Kurbağa prens masalı hepimizin çocukluğunu biraz etkilemiştir ama bu kızınki kadar değil. Havuzda kurbağasını öperek prense çevirmek isteyen kıza kurbağa prens güzel bir cevap verdi Açıklaması
Bafta 2019 Ödülleri Sahiplerini Buldu İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (BAFTA) ödüllerinin bu yılki sahipleri belirlendi.
Siyer Vakfı'nın Sinema Söyleşileri Başlıyor Siyer Vakfı'nın Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) katkılarıyla düzenlediği "Alemlere R..
Halinize Şükretmenizi Sağlayacak Dünyanın En Şanssız İnsanları
Halinize Şükretmenizi Sağlayacak Dünyanın En Şanssız İnsanları
Her insan şanslı doğmuyor, bazen biz de şanssızız diye isyan etsek de bu adamların halini görünce hepimizin biraz olsun; OH BE İYİ Kİ BENİM BAŞIMA GELMEDİ diyeceğini düşünüyorum.
Ankara 13. Kitap Fuarı"Na Doğru Ankara 13. Kitap Fuarı, 15 Şubat'ta okurlarla buluşacak.
Turizmciler Abantta Buluştu
Turizmciler Abant'ta Buluştu
Turizmciler Derneği (TURDER) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Elmalı, "İnşallah bundan sonra artan bir turizm potansiyeliyle karşılaşacağımızı umut ediyorum.
Avrupanın En Destansı 10 Yürüyüş Parkuru
Avrupa'nın En Destansı 10 Yürüyüş Parkuru
Şehrin trafiğinden stresinden kaçmak isterken tatil diye kalabalık yerlere gidenlerin aksine doğanın tam ortasına güzel yürüyüş parkurlarına gitmek isteyenlere özel bir listeyi bizler için okurlarımızdan birisi...
Erkeklerin Evlilik Fikrinden Uzak Durmasının 9 Sebebi
Erkeklerin Evlilik Fikrinden Uzak Durmasının 9 Sebebi
"Erkekler neden evlilikten korkar?" diyen bir hanımsanız veya "Neden evlenmek istemiyorum?
Bursada 'Çingeneler Zamanı' Müzikali
Bursa'da "Çingeneler Zamanı" Müzikali
Bursa'da "Çingeneler Zamanı" müzikali sahnelendi.