10 Şubat 2019 Pazar Günü Yaşam Haberleri

10 Şubat 2019 Pazar Günü Yaşam Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Emek Mahalleli Çocuklara Sünnet Şöleni Eskişehir'de yaşayan 6-13 yaş arası 16 çocuğun sünnet şöleni, Emek Mahallesi'nde bulunan bir düğün salonunda gerçekleştirildi.
50 Yıllık Kalorifer Tesisatçısı 10 Yıldır Yaptığı Maketlerle Dikkat Çekiyor Uşak'ta kalorifer tesisatçılığı işinden emekli olduktan sonra 10 yıldan bu yana model uçak ve hobi eşyaları yapan 7..
40 Yıllık Rölyef Ustası İki Boyutlu Eserleri ile Görenleri Hayran Bırakıyor Denizli'de yaklaşık 40 yıldır bakır rölyef işleme sanatı ile uğraşan emekli resim öğretmeni Şefik Demirel, iki boyu..
Tepebaşı'ndan Kan Bağışına Destek Eskişehir Tepebaşı Belediyesi personeli Kızılay ile ortaklaşa gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına destek oldu.
Güvercin Yetiştiricilerinden Ataç'a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Posta Güvercini Yetiştiricileri Derneği'nin yöneticileri ile buluştu.
Pazar Yeri Denetimleri Sürüyor Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, pazar yerlerinde gerçekleştirdiği denetimlere aralıksız devam ediyor.
Çocukları ile Avrupa'da 6 Ülke Gezen Aile, Bisikletle Dünya Turuna Çıkmayı Hedefliyor Bisikletle 48 günde Avrupa'da 6 ülkeyi gezen öğretmen anne ve baba, Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde 2 çocuğ..
Eşinin Vefatından Sonra İş Yerini Devraldı, Arastanın Tek Kadın Ustası Oldu Çankırı'da Demirciler Arastası'nda yaklaşık 50 yıllık iş yerini eşi vefat ettikten sonra devralan Perihan Coruk, eş..
Aygül Ebenin İsmi Yaşatılacak Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Servisinde görev yapan ve 6 ay önce Elazığ'da trafik kazasında haya..
Milletvekili Aydemir: "Cumhur İttifakı Milli İrade Safıdır" AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, cumhur ittifakının siyasi tarihe geçen bir milli irade duruşu olduğu, bu duruşun mil..
Trabzon Tanıtım Günlerine Büyük İlgi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından "Anadolu Kocaeli'de" projesi kapsamında düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri, büyük ilgiyle devam etti.
Emekçi Kadınlar Ürünlerini Sergiliyor Balıkesir'in Bandırma ilçesinde sahil bandında kurulan pazarda, kadınlar el emeği ürünlerini satıyor.
Kosgeb Desteğiyle Dikimevi Açan Girişimcinin Hedefi Ürünlerini Tüm Ülkeye Tanıtmak Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yaşayan Yasemin Çağur, KOSGEB desteğiyle açtığı dikimevi ile aile bütçesine ka..