10 Şubat 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

10 Şubat 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Afrika Birliğinden Libya İçin Çağrı Afrika Birliği Komisyonu Başkanı Musa Faki Muhammed, Libya'daki krizin çözülmesi için uluslararası bir konferans düzenlenmesi çağrısı yaptı.
İyi Parti Karacabey İlçe Yönetimi İstifa Etti Bursa'da İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Erkan Önen ve partinin ilçe yönetimi, görevlerinden istifa etti.
Özhaseki: Ankaraya Güzel Hizmetler Yapacağımıza İnanıyoruz (4)
Özhaseki: Ankara'ya Güzel Hizmetler Yapacağımıza İnanıyoruz (4)
KIRŞEHİRLİLERLE BİR ARAYA GELDİAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Mamak'ta Kırşehirliler Federasyonu üyeleriyle bir araya geldi.
İyi Parti Karacabey İlçe Başkanı İstifa Etti
İyi Parti Karacabey İlçe Başkanı İstifa Etti
İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Erkan Önen ve Yönetim Kurulu Üyeleri akşam saatlerinde parti içindeki huzursuzlukları ve usulsüzlükleri gerekçe göstererek istifa etti.
Bakan Çavuşoğlu: "Bizim İttifakımız Sırtını Kandil'e Dayayanlarla Değildir" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bizim ittifakımız vatana, millete ihanet içerisinde olanlarla değildir.
Bizim İttifakımız Sırtını Kandile Dayayanlarla Değildir'
Bizim İttifakımız Sırtını Kandil'e Dayayanlarla Değildir"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bizim ittifakımız vatana, millete ihanet içerisinde olanlarla değildir.
Bizim İttifakımız Milletledir, Milletin Bekası İçindir" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bizim ittifakımız milletledir, milletin bekası içindir.
Örtülü Bir İttifak Değil Karşımızda Açık Bir İttifak Vardır'
Örtülü Bir İttifak Değil Karşımızda Açık Bir İttifak Vardır"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Efendim, 'Bizi açıktan desteklemiyorlar' iyi de 'CHP'nin adayının olduğu yerde ben aday koymuyorum' demek ne demek?
İskenderun'da Eski Başkan Yeniden Aday Oldu İskenderun'un üç dönem belediye başkanlığını yapan ve 2009 seçimlerinde koltuğu bırakan Mete Aslan, Demokrat Parti'den yeniden aday oldu.
Kimse Birliğimizi, Beraberliğimiz Bozamayacak" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Memleketin huzurunu bozmak isteyenleri, çukur kazmak isteyenleri, o kazdıkları çukura biz gömdüysek, bu ülkenin b..
Ortak Akla Önem Veren Bir Ekibin Parçalarıyız'
Ortak Akla Önem Veren Bir Ekibin Parçalarıyız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Biz istiyoruz ki listelerimizde hem gençlere hem kadınlara değer veren bir anlayış hakim olsun." dedi.
Özhaseki Ankaradaki Kırşehirliler ve Kayserililerle Buluştu
Özhaseki Ankara'daki Kırşehirliler ve Kayserililerle Buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Cenabıhak şahittir ki ne benim ne yavrularımın boğazından bir milim haram geçmedi.
Bakan Çavuşoğlu: "2023'te Sadece Sağlık Turizminden 50 Milyar Dolar Kazanacağız" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "İddia ediyorum ki biz biraz daha gayret edersek, iyi tanıtırsak 2023'te sa..
Bizim Çok Güçlü Olmamız Lazım" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bu coğrafyada ayakta durabilmek için Türkiye'nin çok güçlü olması lazım. Türkiye'nin güçlü olması sadece güç için ..
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Ordu'da (2) OKULLARI ZİYARET ETTİMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, beraberindeki Ordu Valisi Seddar Yavuz ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hilmi Güler i..
Cezayir Cumhurbaşkanı, Anayasa Konseyi Başkanlığına Danışmanını Atadı Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika, vefat eden Anayasa Konseyi Başkanı Murad Medlesi'nin yerine hukuk işlerinden s..
Çavuşoğlu: CHP'nin İçinde PKK'yı Destekleyenler Var (2) 'BİZİM İTTİFAKIMIZ SIRTINI KANDİL'E DAYAYANLARLA DEĞİL'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Belediyesi tarafından yaptırılan Cenaz..
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Ordu'da (2) OKULLARI ZİYARET ETTİMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, beraberindeki Ordu Valisi Seddar Yavuz ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hilmi Güler i..
TBMM Başkanı Yıldırım'dan İkinci Abdülhamit Han'ın Vefatının 101. Yıldönümü Mesajı TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Osmanlı Sultanı İkinci Abdülhamit Han'ı vefatının 101'inci yıldönümünde yayıml..
Yerel Seçimlere Doğru
Yerel Seçimlere Doğru
AK Parti Beyendik Belediye Başkan Adayı Ferat Gülver projelerini açıkladı.
İstanbul Sandık Başkanları Buluşması AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, "Millet, vatan için gecesini gündüzüne katmış Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşlarına yakışanı yapacağız. B..
İstanbul Sandık Başkanları Buluşması AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "İstanbul, pek çok sorunu geride bırakmış artık dijitalleşme çağına uygun projeler geliştirirken, İzmir'de insanlar..
Çavuşoğlu: CHP'nin İçinde PKK'yı Destekleyenler Var (2) 'BİZİM İTTİFAKIMIZ SIRTINI KANDİL'E DAYAYANLARLA DEĞİL'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Belediyesi tarafından yaptırılan Cenaz..
Bakan Soylu: "Bu Dünyada ve Öteki Dünyada O Adamdan Şikayetçiyim" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kartal'da çöken binayı hatırlatarak, "Kartal Belediye Başkanını bir kere bile orada görmedim...
Burhaniye'de Bağımsız Aday Bayraktar Hızlı Başladı Burhaniye ilçesinde, Ambulans şoförü Nuri Bayraktar, bağımsız belediye başkanı adayı olurken işe hızlı başladı.
AK Parti Beyendik Belediye Başkan Adayı Gülver, Projelerini Tanıttı Edirne'nin Keşan ilçesin Beyendik beldesinde AK Parti Beyendik Belediye Başkan Adayı Ferat Gülver, projelerini AK Parti MKY..
Bundan Sonra Keyfi Yatırım Yok'
Bundan Sonra Keyfi Yatırım Yok"
CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, "Harcadığı paranın her kuruşunu vatandaşa izah eden bir belediye yönetimi geliyor.
Türkiyenin Demokrasisini Büyütecek Parti, AK Partidir'
Türkiye'nin Demokrasisini Büyütecek Parti, AK Parti'dir"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ardından Türkiye'nin ilk yerel seçim sınavıyla karşı karşıya olduğunu belirterek, "31 Mart akşamı AK Parti'nin ve Cumhur...
Milletvekili Dikbayır, Bayanlarla Buluşma Programına Katıldı İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, CHP ile birlikte düzenlenen bayanlar buluşma programına katıldı.
Yerel Seçime Doğru
Yerel Seçime Doğru
Kırşehir'in Çiçekdağı ilçesi ve Köseli beldesinde, MHP Seçim İrtibat Büroları törenle açıldı.
Özhaseki: Ankara'ya Güzel Hizmetler Yapacağımıza İnanıyoruz (3) HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTUAK Parti'li Mehmet Özhaseki, Çankaya'da Kayseri İli Yardımlaşma Derneği'nce düzenlenen programda, hemşeh..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Chp Geleneğinde Sandıkta Hile Adeta Bir Tarzı Siyasettir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP geleneğinde sandıkta hile adeta bir tarzı siyasettir.
BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç Açıklaması
BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç Açıklaması
Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, "HDP'nin kazanma şansı olan her yerde -ki bu da kuvvetle ağırlıklı olarak Güneydoğu Bölgesi'dir, biz orada Cumhur İttifakı'nın adayı kimse onu destekleyeceğiz.
Özhaseki: Ankara'ya Güzel Hizmetler Yapacağımıza İnanıyoruz (3) HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTUAK Parti'li Mehmet Özhaseki, Çankaya'da Kayseri İli Yardımlaşma Derneği'nce düzenlenen programda, hemşeh..
Perinçek: Ekonomik Krizden Kurtulmak İçin Üretici Baş Tacı Yapılmalıdır VATAN Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Ekonomik krizden kurtulmak için üretici baş tacı yapılmalıdır.
Bursa'nın Adayları Ankara'da Tanıtıldı Cumhuriyet Halk Partisi'nin 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerdeki adayları Ankara'da düzenlenen toplantıda tanıtıldı.
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: "Ak Parti İktidarı Döneminde Söz De, Karar da Milletin Oldu" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "AK Parti iktidarı döneminde söz de, karar da ..
Özhaseki: Ankara'ya Güzel Hizmetler Yapacağımıza İnanıyoruz (3) SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇILIŞINA KATILDIAK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, partisinin Keçiören..
Hdp Samsun İl Eş Başkanının 'Millet İttifakı'Na Destek Açıklaması
Hdp Samsun İl Eş Başkanının "Millet İttifakı"Na Destek Açıklaması
İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş, HDP Samsun İl Eş Başkanı Cevdet Bakın'ın 31 Mart'taki yerel seçimlerde Millet İttifakı'nın adaylarına destek verecekleri yönündeki açıklamalarına ilişkin, "Bizim...
AK Parti'nin Diyarbakır Adayı Atilla: Zafer Sancağını Surlarda Dalgalandıracağız AK Parti'nin 31 Mart yerel seçimi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Cumali Atilla, kenti yeniden in..
» 1 2 3 4 5