10 Şubat 2019 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

10 Şubat 2019 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Nezih Demirkent'i vefatının 18. yılında özlemle anıyoruz Türk basınının duayeni, ekonomi basınının temel taşı ve gazetemizin kurucusu Nezih Demirkent'i vefatının 18. yılında özlemle anıyoruz.
Zücaciye ve Hediyelik Eşya Fuarında Türkiye Ağırlığı Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve 90 ülkeden katılımcının olduğu Ambiente Uluslararası Zücaciye ve Hediyelik Eşya Fuarına Türki..
ABD'de görüşmeler tıkandı, hükümet tekrar kapanabilir ABD Kongresinde devam eden bütçe görüşmeleri, Meksika sınırına örülecek duvara ayrılan fon ve sınırda tutuklananların sayısı konusunda he..
Galatasaray, Trabzonspor'u 3 golle geçti Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında konuk ettiği Trabzonspor'u 3-1 yendi.
Riskli binaların yıkımına başlandı İstanbul Kartal'da çöken Yeşilyurt Apartmanı'nın bitişiğindeki 10 katlı binanın yıkımına başlandı.
Tanzim Satış Noktası Aksaray Meydanı'nda Açıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından sebze ve meyve fiyatlarını düşürmek için hayata geçirilen tanzim satış noktası Aksaray Meydanı'..
Bolu'da 'Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Sektör Zirvesi' BOLU'da, Savunma Sanayii Başkanlığı'nın öncülüğünde, 'Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Sektör Zirvesi' düzenlendi.
Boluda Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Sektör Zirvesi
Bolu'da 'Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Sektör Zirvesi'
BOLU'da, Savunma Sanayii Başkanlığı'nın öncülüğünde, 'Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Sektör Zirvesi' düzenlendi.
Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelik'e Geçici Madde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nca (BDDK) 1 Kasım 2006 tarihli ve 26333 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Bankaların K..
Erdoğan: Halde terör estirenlerin işini bitireceğiz Tanzim satış merkezleriyle fahiş fiyatların önüne geçileceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Rapor tutacak müfettişlerimizi dövmeye kalk..
Kitap ve süreli yayında KDV kalkıyor Kitap, dergi ve gazetede yüzde 8 olarak uygulanan KDV oranı, kanunda yapılacak değişikliğin yasalaşmasıyla sıfıra düşürülmüş olacak.
Enerji Şirketinden Eğitime Destek Yıldırım Şirketler Grubu'na bağlı Yıldırım Enerji Holding, bir okula bilgisayar, yazıcı ve spor malzemesi desteğinde bulundu.
Bakan Kurum açıkladı: Kartal'da riskli 8 bina yıkılacak Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Kartal'da yıkılan binanın etrafındaki 10 apartmanda risk analizi yapıldığını, bunlardan riskli olan 8..
Bakan Kurum: 8 Bina Yıkılacak Yunus Apartmanı Bugün Yıkılmaya Başlanacak (1) ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Kartal'da çöken bina ile ilgili açıklama yaptı.
Bakan Kurum: 8 Bina Yıkılacak. Yunus Apartmanı Bugün Yıkılmaya Başlanacak (1) Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Kartal'da çöken bina ile ilgili açıklama yaptı.
Tanzim Satış Noktası Aksaray Meydanı'nda Açıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından sebze ve meyve fiyatlarını düşürmek için hayata geçirlen tanzim satış noktası Aksaray Meydanı'n..
Başkan Hançerliden Emekli Konaklarına Ziyaret
Başkan Hançerli'den Emekli Konaklarına Ziyaret
Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca, emekli konaklarında emeklilerle bir araya geldi.
Başkan Çöl Personel Buluşmalarına Devam Ediyor
Başkan Çöl Personel Buluşmalarına Devam Ediyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, tarafından sendikal hakların verilmesiyle Sandıklı Belediyesine bağlı müdürlüklerden teşekkür ziyaretleri ve teşekkür yemekleri devam ediyor.
Tanzim Satış Noktası Aksaray Meydanında Açıldı
Tanzim Satış Noktası Aksaray Meydanı'nda Açıldı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından sebze ve meyve fiyatlarını düşürmek için hayata geçirlen tanzim satış noktası Aksaray Meydanı'nda açıldı.
Kartal'da arama-kurtarma çalışmaları sona erdi İstanbul Valiliği 934 personel, 227 araç ve 8 arama kurtarma köpeği ile başlatılan arama kurtarma çalışmalarının sona erdiğini açıkladı.
Ejder Meyvesinde Yüksek Gelir Beklentisi MERSİN'in Bozyazı ilçesinde yaşayan Sabit Toru (35) ile Ali Tol (42), 1 dönümlük serada ürettikleri ejder meyvesinin satışından 80 bin TL gelir elde e..
Fuara İlgi de Satışlar da Katlandı
Fuara İlgi de Satışlar da Katlandı
Almanya'nın Düsseldorf kentinde devam eden Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nın son gününde ilgi de satışlar da katlandı.
Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Sektör Zirvesi'
Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Sektör Zirvesi"
Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Artık giderek insansız sistemlerin hayatımıza daha çok girdiği, birbirine bağlı, birbiriyle konuşan insan-makine sistem entegrasyon girişiminin arttığı bir dünyaya doğru gidiyoruz.
Kadirli ve Sumbas'un Köylerine "Millet Konağı" Yapılacak Osmaniye'nin Kadirli ve Sumbas ilçelerindeki bazı köylere "Millet Konağı" inşa edilecek.
Hafta Sonu Hamsi Almak İçin Balıkçılara Giden Trabzonlular Hamsi Bulamayınca Büyük Şok Yaşadı Hafta sonu hamsi almak için balıkçılara giden Trabzonlular hamsi bulamayınca büyük şok yaşadı.
Kültür ve Sanatın Nabzı Akm'de Atacak Yaklaşık 20 ay sonra kültür kompleksi olarak kapılarını açması planlanan Atatürk Kültür Merkezi'nin (AKM) temel atma töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip E..
Otomotivde Fiyatlar Artmadı, Kampanyalar Devam Ediyor" Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahsuvaroğlu, otomotivde ocak ayındaki fiyatların aralık, ekim ..
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 325 lira 40 kuruş, en düşük 199 lira olarak belirlendi.
Spot Piyasada Doğal Gaz Fiyatları Spot doğal gaz piyasasında dün bin metreküp doğal gazın referans fiyatı bin 462 lira 73 kuruş olarak belirlendi.
30 Milyon İnsana Ulaşmayı Hedefliyoruz'
30 Milyon İnsana Ulaşmayı Hedefliyoruz"
Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, geçen yıl 23 milyon olan yardım ulaştırdıkları kişi sayısını, bu sene 30 milyona çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.
TOKİ Başkanı Ömer Bulut Akm Projesinin Detaylarını Açıkladı
TOKİ Başkanı Ömer Bulut Akm Projesinin Detaylarını Açıkladı
Taksim Meydanı'nda Atatürk Kültür Merkezi'nin (AKM) temel atma töreninde konuşan Toplu Konut İdaresi Başkanı (TOKİ) Ömer Bulut, "Projenin toplam inşaat alanı 96 bin metrekare, 5 bloktan oluşuyor.
Kuru Meyvede "Ortak Eylem Komisyonu" Kurulacak Ege İhracatçı Birlikleri'nden (EİB), Türkiye'nin üretim ve ihracatta lider olduğu kuru meyve sektöründe 3 milyar dolar ihracat hedefini yakalama..
Erdoğan: AKM'yi 2 yılda bitireceğiz Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Taksim Meydanı'nda Atatürk Kültür Merkezi Temel Atma Töreni'nde konuşuyor.
Mut Zeytinyağı Dünyaya Açılıyor Mut Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gürsel Aydın, Çukurova Kalkınma Ajansı'ndan (ÇKA) sağladıkları hibe ile hayata geçirdikleri "Mut Zeyt..
Kinoa Mağdurlarına AK Parti'li Vekil Canbey Sahip Çıktı Balıkesir'in Sındırgı ilçesi Gölcük kırsal mahallesinde banka kredisi çekerek tarlasına kinoa eken Zeliha Şoför, söz verilmesine rağmen..
Nazilli Çiftçisi İzmir Tarım Fuarında Nazilli Ziraat Odası Başkanlığı, ilçe genelinden bin 50 çiftçiyi İzmir Tarım Fuarına götürdü.
Kuru Meyve İhracatı 1.4 Milyar Dolara Ulaştı Türkiye'nin üretim ve ihracatında dünya lideri olduğu çekirdeksiz kuru üzüm, kuru incir ve kuru kayısının ana ihraç ürünleri olduğu Kuru Meyve Sek..
"Gıdada fiyat istikrarını sağlamak için yoğun bir programı hayata geçireceğiz" Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "Tarımsal üretimi artırmak ve gıdada fiyat istikrarını sağlamak için tüm alanl..
Bakan Albayraktan 'Seracılık Kredi Paketi' Değerlendirmesi
Bakan Albayrak'tan "Seracılık Kredi Paketi" Değerlendirmesi
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, tarımsal üretimi artırmak ve gıdada fiyat istikrarını sağlamak için tüm alanlarda yoğun bir programı hayata geçireceklerini belirterek, "Seracılık altyapısının güçlenmesine ve...
İzmir'e Bilim Teknoloji ve Yazılım Vadisi AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, kentte hayata geçirmeyi planladıkları projelere ilişkin, "En önemli projelerimizden b..
Karadenizin Meşhur 'Laz Böreği'Ne Tescil Sevinci
Karadeniz'in Meşhur "Laz Böreği"Ne Tescil Sevinci
ARTVİN/ YUSUF OKUR / TUĞBA YARDIMCI - Karadeniz sofralarının vazgeçilmez lezzetleri arasında önemli yere sahip "Laz böreği"nin Hopa Ticaret ve Sanayi Odasının girişimleriyle Türk Patent ve Marka Kurumunca tescillenerek...
» 1 2 3