10 Şubat 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

10 Şubat 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD'nin Afganistan Özel Temsilcisi Halizad'dan Diplomasi Turu ABD'nin Afganistan Özel Temsilcisi Zalmay Halilzad'ın, Taliban ile yaptığı görüşmeler konusunda fikir alışverişinde bulunmak üzer..
Evi Kundaklanan Fransa Meclis Başkanı Ferrand: Endişeliyim
Evi Kundaklanan Fransa Meclis Başkanı Ferrand: Endişeliyim
Evi kundaklanan Fransa Ulusal Meclis Başkanı Richard Ferrand, ülkede 'sınırın aşıldığını' belirterek; eşi ve kızları için endişeli olduğunu söyledi.
Zarif'ten Lübnan'a Askeri Yardım Açıklaması İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, İran'ın Lübnan'a askeri yardım açıklamalarıyla ilgili olarak Beyrut hükümetinin talep etmesi durumunda ..
İsrail Askerlerinden Filistinlilere 'eğitim' Engeli İsrail askerilerinin, Kudüs'ün kuzeybatısında bulunan Beit İksa okulunun öğretmenlerinin okula erişimine izin vermeyerek, eğitimi engelledi..
İran Varşova Zirvesi'ne Katılacak Ülkeleri Tehdit Etti İran Meclisi Dış İlişkiler Stratejik Konseyi Başkanı Kemal Harrazi, Varşova'daki zirveye İran karşıtlığı amacıyla katılan ülkelerin İran..
Afrika Birliğinden Libya İçin Uluslararası Konferans Çağrısı ADDİS Afrika Birliği Komisyonu Başkanı Musa Faki Muhammed, Libya'daki krizin çözülmesine yönelik çabaların artırması gerektiğini s..
Hollanda'da Yaşayan Filistinliler İçin 'Doğum Yeri' Kararı Hollanda, ülkede yaşayan ve 1948'ten sonra doğan Filistinliler'in doğum yerini resmi olarak Gazze ve Batı Şeria yazılmasına olanak s..
Lyon'da Sarı Yelekliler Birbiriyle Çatıştı (2) – Sarı yelekliler eylemleri 13'üncü haftasında sürüyor.
Sarı Yelekliler Eylemi 13. Haftada.. Bazı Eylemciler Lüks Araçları Yaktı (2) Fransa'da hayat pahalılığına karşı başlayan sarı yelekliler eylemleri 13. haftasında sürüyor.
Lyon'da Sarı Yelekliler Birbiriyle Çatıştı – Sarı yelekliler eylemleri 13'üncü haftasında sürüyor.
Cammu-Keşmir'de Çatışma: 5 Ölü Hindistan'ın Cammu Keşmir bölgesinde güvenlik güçleriyle direnişçiler arasında çıkan çatışmada 5 direnişçi öldü.
Varşova Zirvesi Başlamadan Başarısızlığa Uğradı" İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Varşova'da düzenlenecek Orta Doğu konulu zirvenin başlamadan başarısızlığa uğradığını söyledi.
Sarı Yelekliler Eylemi 13. Haftada: Müdahale Sertleşti, Bir Protestocunun Parmakları Koptu – Fransa'da hayat pahalılığına karşı başlayan sarı yelekliler eylemleri, Cumartesi günü, 13. haftası..
Dr. Mehmet Öz, Vefat Eden Babası Mustafa Özü Anlattı
Dr. Mehmet Öz, Vefat Eden Babası Mustafa Öz'ü Anlattı
Dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz'ün babası cerrah Mustafa Öz (94) böbrek yetmezliğinden hayatını kaybetti.
Hollanda'da Türk Otelin Bahçesine Jumbo Uçak Konuşlandırıldı TÜRKİYE'nin en büyük turizm gruplarından Corendon Turizm Grubu'nun sahibi olduğu ve Belçika, Hollanda ile Lüksemburg'un coğrafi ol..
Hollandada Türk Otelin Bahçesine Jumbo Uçak Konuşlandırıldı
Hollanda'da Türk Otelin Bahçesine Jumbo Uçak Konuşlandırıldı
TÜRKİYE'nin en büyük turizm gruplarından Corendon Turizm Grubu'nun sahibi olduğu ve Belçika, Hollanda ile Lüksemburg'un coğrafi olarak birlikteliğini anlatan Benelüx'ün en büyük oteli Corendon Village Hotel Amsterdam'ın...
Sudan'da Askeri Helikopter Düştü: 3 Ölü Sudan'da Etiyopya ordusunda ait bir helikopter, Birleşmiş Milletler üssüne düştü; mürettebattan 3 kişi hayatını kaybetti.