1 Şubat 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

1 Şubat 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Abd, Filistinlilere Yapılan Yardımları Durdurdu ABD Uluslararası Kalkınma Ajansı (USAID), İsrail işgali altındaki Batı Şeria ile Gazze ve Ürdün'de yaşayan Filistinlilere yapılan yardımların d..
Çavuşoğlu ve Klimkin ?2019-2020 İstişare Planı'nı İmzaladı ? Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Ukrayna Ortak Stratejik Planlama Grubu (OSPG) 7. Toplantısına katılmak için gittiği Ukr..
İsveç'te Hamile Siyah Kadını Metrodan Sürükleyerek Çıkaran Görevlilere Öfke Başkent Stockholm'de, iki güvenlik görevlisi biletsiz seyahat ederken yakaladıklarını söyledikleri hamile bir siyah..
Çavuşoğlu, Odessa'da İstanbul Park'ı Ziyaret Etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Ukrayna Ortak Stratejik Planlama Grubu (OSPG) 7. Toplantısına katılmak için gittiği Ukrayna'da, Uk..
Yerleşim Bölgesine Giren Leopar Büyük Korkuya Neden Oldu Hindistan'ın Jalandahar eyaletinde Lamba Pind şehrinde yerleşim bölgesine giren leopar, toplanan kalabalık nedeniyle korkarak saldırga..
Dha Dış - Rus ve Türk Diplomatlar 'Anayasa Komitesi'ni Görüştüler Rusya Devlet Başkanı'nın Suriye Özel Temsilcisi Aleksandr Lavrentyev ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Verşinin, Türkiye D..
Putin Inf İçin Güvenlik Konseyi'ni Topladı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD'nin Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması'ndan (INF) çıkma durumuna ilişkin Güvenlik Konseyi'ni topladı..
Londra'da Bir Bebek Dondurucu Soğuklarda Parkta Terk Edildi Londra'nın East Ham mahallesindeki bir parkta alışveriş torbası içinde yeni doğmuş bir bebek bulundu.
Kuş Resmi Yapan Anne, Ressamlar Arasındaki Zincirin İlk Halkası Oldu Yaptığı resimle sosyal medya sitesi Reddit'te farkından olmadan bir akım başlatan Amerikalı anne, pek çok sanatçının katıl..
Çavuşoğlu Yaptırımlar Birçok Ülkeyi Etkiliyor, ABD Nin Tavrına Karşı AB'nin Adımlarını Olumlu... Çavuşoğlu Yaptırımlar birçok ülkeyi etkiliyor, ABD nin tavrına karşı AB'nin adımlarını olumlu ..
Kolombiya'da Türk Profesörün Öldürülmesi ile İlgili 3 Şüpheli Gözaltına Alındı Türk Profesör Ramazan Gençay'ın Kolombiya'da bir süre kendisinden haber alınamaması ve ardından ölü bulunması il..
Oyun Fuarını Gezdik: Gıst 2019 #GIST #GIST2019 #AvrasyaGösteriMerkezi #Gamingİstanbul.
Kolombiyada Türk Profesörün Öldürülmesi ile İlgili 3 Şüpheli Gözaltına Alındı
Kolombiya'da Türk Profesörün Öldürülmesi ile İlgili 3 Şüpheli Gözaltına Alındı
Türk Profesör Ramazan Gençay'ın Kolombiya'da bir süre kendisinden haber alınamaması ve ardından ölü bulunması ile ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı.
Hindistan'da Test Uçuşu İçin Havalanan Savaş Uçağı Düştü 2 Ölü Test uçuşu yapmak için havalanan savaş uçağı düştü, 2 pilot hayatını kaybetti.
Alkollü Sürücü Gözaltına Alınırken de İçki İçmeye Devam Etti ABD'de polisten kaçan alkollü kadın sürücü, kaçamayacağını anladıktan sonra teslim olmak için araçtan inip yere yattı.
Sigortadan Para Almak İçin Yaptığı Sahtekârlığı Güvenlik Kamerası Kaydetti ' New Jersey'de yaşayan 57 yaşındaki Alexander Goldinsky, sigortadan para almak için yaptığı sahtekarlık güvenlik ka..
» 1 2