9 Ocak 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

9 Ocak 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'16 milyon insanla konuşsam her birini tek tek ikna edebilirim'
"16 milyon insanla konuşsam her birini tek tek ikna edebilirim"
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "İmkan olsa 16 milyon insanla konuşsam her birini tek tek ikna edebilirim diye geliyor bana. Çünkü herkesin hakkında iyi şeyler düşünüyorum.
Kolin İnşaat'tan İga Açıklaması Açıklaması Kolin İnşaat tarafından, İstanbul Havalimanı'nın tamamlanma aşamasına gelmesi ve işletmeye açılmasıyla yeni bir değerlendirme kararı alındığı ve İGA..
Şans Topunu 2 kişi bildi
Şans Topu'nu 2 kişi bildi
Şans Topu'nun bu hafta yapılan çekilişinde, 5 artı 1 bilen 2 kişi, 335 bin 782 lira 75'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
Şans Topu Çekildi (2) Şans Topu oyununun bu haftaki çekilişinde 5 artı 1 bilen 2 kişi, 335 bin 782 lira 75'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
Müsiad Vefa Gecesi Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi Başkanı Hasan Basri Acar, "MÜSİAD Ankara olarak milletimize, ülkemize, tarihimize, medeniyetimize ve ecdadımı..
Çıksınlar Resmi Rakamları Yalanlasınlar"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Nasıl oluyor da kalkıp 'en yüksek enflasyon AK Parti iktidarları döneminde' diyorsun. Hayatları yalan, bunlarda dürüstlük diye bir şey yok. Ben resmi rakamları açıkladım. Çıksınlar...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Çıksınlar Resmi Rakamları Yalanlasınlar" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Nasıl oluyor da kalkıp 'en yüksek enflasyon AK Parti iktidarları döneminde' diyorsun. Hay..
Ces 2019 | Lg'den Muhteşem Oled Şovu #CES #CES2019 #LGABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen tüketici elektroniği fuarı CES'te standı bulunan LG, OLEd ekranlarıyla harika bir şova imza atı..
Avrupa borsaları yükselişle kapandı
Avrupa borsaları yükselişle kapandı
Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Sendikadan İZBAN greviyle ilgili açıklama
Sendikadan İZBAN greviyle ilgili açıklama
Demiryol-İş İzmir Şubesi tarafından, "1 aydır her türlü suçlamayla mücadele ettik, her türlü iftiraya maruz kaldık ama yılmadık ancak ülkemizin mevcut yasaları maalesef direnişimizi bitirmiş durumda.
Enerji Bakanı Dönmez: Dün Doğalgaz Tüketiminde Tüm Zamanların Rekoru Kırıldı ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Twıter hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye'de dün 245 milyon met..
Enerji Bakanı Dönmez: Dün Doğalgaz Tüketiminde Tüm Zamanların Rekoru Kırıldı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Twıter hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye'de dün 245 milyon met..
Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Tecrübe Aktarımı Konferansı THY Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İlker Aycı, dünyadaki havacılık sektöründen 3 kat fazla büyümelere imza atan THY'nin, geçen ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 816 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Çin ile ABD Arasındaki Ticaret Savaşı Müzakereleri Sona Erdi Çin ile ABD arasında üç gündür süren ticaret savaşı müzakereleri sona erdi.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 459,91 puan artışla 91.156,88 puandan kapandı.
Kudaka'dan 3 ile 4 Milyonluk Bütçe Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı'nın (KUDAKA), 2019 yılı mali destek programı kapsamında Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerine 4 milyon liralık bütçe ayırd..
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,51 değer kazancıyla 91.156,88 puandan tamamladı.
Fransada savaş uçağı radardan kayboldu
Fransa'da savaş uçağı radardan kayboldu
Fransa'da Mirage 2000D modeli savaş uçağının radardan kaybolduğu belirtildi.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,51'lik yükselişle tamamladı.
Piyasalar – Bist100 Günü 91 Bin Puan Düzeyinde Tamamladı, Dolar 5.45 Lirada – Güne yüzde 0.37 artışla 91 bin 321 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), en düşük 90 bin 591 puanı ve..
Düzce'de "Geleneksel Tıpta Tıbbi Mantarlar" Çalıştayı Düzce Üniversitesi'nin (DÜ) ihtisaslaşma çalışmaları kapsamında Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü tarafından ..
İYİ Parti: CHP ile 20 il için görüşme yapılıyor
İYİ Parti: CHP ile 20 il için görüşme yapılıyor
Genel Sekreter Cihan Paçacı, "Bugün itibarıyla 21 büyükşehirin ilçeleri Ankara, İstanbul, İzmir hariç tamamlanmış sayılır. Bu 21 ilin dışında büyükşehir statüsünde bulunan 6 il görüşme kapsamına alınmıştır.
Bakan Ersoy: Yeni Hedef 70 Milyon Turist, 70 Milyar Dolar Gelir
Bakan Ersoy: Yeni Hedef 70 Milyon Turist, 70 Milyar Dolar Gelir
KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, 2023 için koydukları '50 milyon turist, 50 milyar dolar gelir' hedefini yükselttiklerini belirterek, "Yeni hedefimiz 70 milyon turist, 70 milyar dolar gelir" dedi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8