8 Ocak 2019 Salı Günü Politika Haberleri

8 Ocak 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hdp Eş Genel Başkanı Pervin Buldan Açıklaması HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Seçimlerde demokratik güç birliği yapılması herkesin ortak görev ve sorumluluğudur.
Etiyopya Ordusunda 6 Ayda 7 Bin Asker Emekli Edildi ADDİS Etiyopya Savunma Bakanı Ayşe Muhammed, ülke ordusunda son 6 ayda 7 binden fazla askerin emekli edildiğini açıkladı.
BM Özel Temsilcisi Spehar, Kıbrıs'a Geliyor Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Temsilcisi ve BM Barış Gücü Misyon Şefi Elizabeth Spehar'ın, BM Güvenlik Konseyi'ni bilgil..
Bakan Akar, ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford'u Kabul Etti MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford ile beraberindeki heyeti kabul etti.
Bakan Akar, ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunfordu Kabul Etti (2) Yeniden
Bakan Akar, ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford'u Kabul Etti (2) Yeniden
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford ile beraberindeki heyeti kabul etti.
TBMM Genel Kurulu İyi Niyetlerle Başladı TBMM Genel Kurulu yeni yılın ilk mesaisine milletvekillerinin iyi niyetleri ile başladı.
Milli Savunma Bakanı Akar, ABD Genelkurmay Başkanı Dunford ile Bir Araya Geldi
Milli Savunma Bakanı Akar, ABD Genelkurmay Başkanı Dunford ile Bir Araya Geldi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford ile bir araya geldi.
TBMM Genel Kurulu Türkiye ile Sırbistan arasında uluslararası anlaşmaya ilişkin kanun teklifi kabul edildi.
Türkiye-Sırbistan Arasındaki Tarım ve Hayvan Ürünlerine İlişkin Anlaşma Kabul Edildi Türkiye-Sırbistan arasındaki tarım ve hayvan ürünlerine ilişkin anlaşma kabul edildi.
Mersin'de 276 CHP'li, İyi Parti Saflarına Geçti MERSİN'de Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa eden 276 kişi, düzenlenen törenle İYİ Parti'ye katıldı.
AK Parti Myk Toplandı AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
Emine Erdoğan: Filelere, Bez Çantalara Geri Dönelim Geleceğimizi Koruyalım CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'nın eşi Emine Erdoğan, ücretli poşet kullanımına geçilmesine ilişkin, "Çevre duya..
AK Parti Sözcüsü Çelik: Cumhurbaşkanımız Fazıl Say'ın Konserine Katılmak İstiyor (1) AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yerel seçim manifestosunu 31 Ocak'ta Ankara Kapalı Spor Salonu'nda 81 ilden a..
Mersinde 276 CHPli, İyi Parti Saflarına Geçti
Mersin'de 276 CHP'li, İyi Parti Saflarına Geçti
MERSİN'de Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa eden 276 kişi, düzenlenen törenle İYİ Parti'ye katıldı.
İyi Parti'ye Katılım İYİ Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca, CHP üyeliğinden istifa eden 276 kişinin partilerine katıldığını söyledi.
AK Parti Mkyk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti bölgedeki Kürtlerin de Arapların da Türkmenlerin de dostudur.
AK Parti Mkyk Toplantısı Sona Erdi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi.
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Ürdün Kralı ile Görüştü
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Ürdün Kralı ile Görüştü
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile görüştü.
AK Parti Mkyk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Manifestoyu açıklayacağımız geniş katılımlı tanıtım toplantısını 31 Ocak Perşembe günü Ankara'da yapacağız." dedi.
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, yaşlılık aylıkları için 1000 liranın alt sınır belirlenmesi, yapılandırma süresinin uzatılması gibi düzenlemeleri içeren Vergi Kanunları ile Bazı Kanun..
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Mkyk Sonrası Açıklama AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Ortaya çıkan açıklamaları son derece yadırgadık.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Futbol ile Kavga Eden Bir Siyasi Parti Olarak Tarihe Geçecekler" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Siyaset alanında CHP'nin kavga edeceği..
ABD'den Venezuela'ya Yaptırım ABD, Venezuelalı 7 kişi ve 2 kurumu yolsuzluk gerekçesiyle yaptırım listesine aldığını açıkladı.
AK Parti Sözcüsü Çelik: Cumhurbaşkanımız Fazıl Say'ın Konserine Katılmak İstiyor (1) AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MKYK ve MYK sonrası düzenlenen basın açıklamasında konuştu.
Devre Mülk Alt Komisyonu Toplandı Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcısı Bayram Uzunoğlan, devre mülk ve devre tatil hizmeti sektöründeki belli nokt..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Fazıl Say'ın Truva Sonatı Daveti) Sayın Cumhurbaşkanımız Bu Davete,... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Fazıl Say'ın Truva Sonatı daveti) Sayın Cumhurbaşkanımız bu davete, ..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türkiye'nin Güvenlik Meseleleri Herhangi Şekilde Zamana Oynamaya, Süreci... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türkiye'nin güvenlik meseleleri herhangi şekilde zamana oynamaya,..
Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Muhtemelen Hafta İçi CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu ile... Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhtemelen hafta içi CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu il..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti Bölgedeki Kürtlerin de Arapların da... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti bölgedeki Kürtlerin de Arapların da Türkmenler..
Çelik: "Müttefik Deyince ABD'nin Aklına İlk Olarak Türkiye'nin Gelmesi Gerekir. Ama 'Deaş'tan... Çelik: "Müttefik deyince ABD'nin aklına ilk olarak Türkiye'nin gelmesi gerekir. Ama 'DEAŞ'tan ..
Ömer Çelik: "Türkiye Cumhuriyeti Devletine 'Kürtlere Dokunmayın' Diyen Kim Varsa, Aynaya Baksınlar,... Ömer Çelik: "Türkiye Cumhuriyeti Devletine 'Kürtlere dokunmayın' diyen kim varsa, aynaya..
Başkan Adayı Özlü 'Ulaşım Master Programı Hazırlıyoruz'
Başkan Adayı Özlü "Ulaşım Master Programı Hazırlıyoruz"
Bilim Sanayi ve Teknoloji Eski Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü "Düzce için ulaşım master programı hazırlıyoruz, Düzce'nin ulaşım haritasını çıkarıyoruz.
Pompeo: "Abd'nin Suriye'den Çekilme Kararı Terörle Mücadele Çabalarını Tehlikeye Atmayacak" ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, ABD'nin Suriye'den çekilme kararının bölgedeki terörle mücadele ç..
Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaptı.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Enflasyon Rakamları) AK Parti'nin 16 Yıllık Ortalamasına Baktığınızda... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Enflasyon rakamları) AK Parti'nin 16 yıllık ortalamasına baktığını..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Tüik'in Yaptığı İşlerde, Kullandığı Metodlarda Uluslararası Standartlardan... AK Parti Sözcüsü Çelik: "TÜİK'in yaptığı işlerde, kullandığı metodlarda uluslararası sta..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MHP ile Ortak Miting Konusuna Olumlu Baktıklarını Ancak Takdirin Genel... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MHP ile ortak miting konusuna olumlu baktıklarını ancak tak..
Abonelerimize Canlı Yayın Duyurusu AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in, MKYK ve MYK sonrası yapacağı açıklamayı canlı yayınlamayı planlıyoruz.
TBMM Genel Kurul Çalışmaları Başladı
TBMM Genel Kurul Çalışmaları Başladı
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Cumhurbaşkanlığı sistemi ile birlikte Türkiye'nin bir değişim sürecinden geçtiğini belirterek, "Değişim sürecinde sorumluluk alan en önemli kurumların başında Türkiye Büyük...
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Türkiye'nin Güvenliği Pazarlık Meselesi Değildir" Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Suriye Kürtlerini terör örgütüyle bir tutmak, h..
TBMM'de Korumalar ve Hdp'liler Arasında Arbede TBMM'de korumalar ve HDP'liler arasında arbedeCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın, TBMM'de partililerle fotoğraf çektirdiği sırada korumaları ..
» 1 2 3 4 5