7 Ocak 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

7 Ocak 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Futbol Kulüplerinin İdari ve Mali Yapılarının Güçlendirilmesi (2) Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, kulüplerin idari ve mali yapılarının güçlendirilmesi için hazırladıkla..
Bağdat Ticaret Odası Başkanı Hamedani: "Türkiye ile Ticari İlişkilerimizi Geliştirmek İstiyoruz" Bağdat Ticaret Odası Başkanı Cafer Hamedani, Türkiye ile ticari ilişkilerini daha da geliştirm..
Artan Konut İhtiyacına Karşı Yenilikçi Çözüm: Akıllı İnşaatlar Dünya nüfusu artarken konut ihtiyacı da buna paralel olarak yükseliyor.
Dünya Bankası Başkanı Jim Yong Kim İstifa Etti Dünya Bankasına 2012'den bu yana başkanlık eden Jim Yong Kim, gelecek ay görevinden ayrılacağını açıkladı.
Ces 2109 | En İnce Oyun Bilgisayarı Asus Zephyrus Gx701gx #CES #CES2019 #AsusABD'de düzenlenen CES 2019 öncesinde markaların yeni model duyuruları devam ediyor.
Eren Erdem hakkında yakalama kararı çıkarıldı
Eren Erdem hakkında yakalama kararı çıkarıldı
Kapanan Karşı gazetesine yönelik FETÖ davasında yargılanan Eren Erdem hakkında tahliye kararına yapılan itiraz üzerine yakalama kararı çıkarıldı.
TBB ile TFF arasında yapılandırma anlaşması
TBB ile TFF arasında yapılandırma anlaşması
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, "Şu an kulüplerimizin sürdürülebilir kredibilitesi kalmadı.
Futbol Kulüplerinin İdari ve Mali Yapılarının Güçlendirilmesi (1) Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, futbol kulüplerinin idari ve mali yapılarının güçlendirilmesi iç..
Dünya Bankası Başkanı görevi bırakıyor
Dünya Bankası Başkanı görevi bırakıyor
Dünya Bankası Başkanı Jim Yong Kim, 6 yıldır yürüttüğü görevini 1 Şubat itibarıyla bırakacağını duyurdu.
Avrupa borsaları İtalya dışında düşüşle kapandı
Avrupa borsaları İtalya dışında düşüşle kapandı
Avrupa borsaları günü, İtalya hariç düşüşle tamamladı.
Tarım ve Orman Bakanlığından hileli kıyma iddiasına inceleme
Tarım ve Orman Bakanlığından 'hileli kıyma' iddiasına inceleme
Bakanlık, bazı basın yayın organlarında yer alan "hileli kıyma" iddiaları üzerine haberlere konu edilen satış noktalarındaki ürünlerde inceleme başlattı.
Avrupa Borsaları İtalya Dışında Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü, İtalya hariç düşüşle tamamladı.
Tarım ve Orman Bakanlığından "Hileli Kıyma" İddiasına İnceleme Tarım ve Orman Bakanlığı, bazı basın yayın organlarında yer alan "hileli kıyma" iddiaları üzerine haberlere konu edilen satış no..
Aygaz AŞ Londra'da Şube Açacak ANKARA (AA) – Aygaz AŞ, Londra'da şube açmaya karar verdiklerini duyurdu.
Amazon'dan Arapça Ayet ve "Allah" Yazılı Paspas Skandalı NEW Merkezi ABD'de bulunan e-ticaret sitesi Amazon, üzerinde Arapça ayet ve "Allah" yazılı banyo paspaslarını, ABD'deki Müslüman toplu..
TÜLOMSAŞ araç taşıma vagonu üretti
TÜLOMSAŞ araç taşıma vagonu üretti
12 araç alabilen vagonun farklı araç yüksekliklerine göre ayarlanabilen elektrik ve manuel kumandalı hareketli platformu bulunuyor.
Bodrum'dan 2 Yıl Sonra Yunanistan'a Sünger İhracatı Başladı BODRUM'dan Yunanistan'ın Kos Adası'na 2 yıl aradan sonra sünger ihracatına tekrar başlandı.
Masaüstü ve Dizüstü Oyun Bilgisayarı Birleşti
Masaüstü ve Dizüstü Oyun Bilgisayarı Birleşti
Asus dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2019'da masaüstü ve dizüstü bilgisayarın birleştiği Republic of Gamers (ROG) GZ700 modelini tanıttı.
Çinli ve ABD'li Yetkililer Ticaret Görüşmelerine Başladı Çin ve ABD arasındaki ticaret savaşında 90 günlük ateşkese varılmasının ardından iki ülkenin üst düzey yetkilileri ilk kez bir araya g..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 802 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 19 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 1..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Trump: Suriyeden çekilme planında bir değişiklik yok
Trump: Suriye'den çekilme planında bir değişiklik yok
ABD Başkanı Trump, "Suriye'den çekilme planı ile ilgili ilk yaptığım açıklamalarda bir değişiklik yok." dedi.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.120,27 puan artışla 89.951,09 puandan kapandı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,26 değer kazancıyla 89.951,09 puandan tamamladı.
Bodrum'dan Yunanistan'a Deniz Süngeri İhracatı Muğla'nın Bodrum ilçesinden Yunanistan'a, deniz süngeri ihracatı başladığı bildirildi.
Küresel Veri Panoraması – Küresel piyasaların yakından izlediği Pazartesi günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: ASYAJaponyaHizmet satın alma yöneticileri endeksi (PMI) Aralık ayında, Kası..
» 1 2 3 4 5 6 7