27 Ocak 2019 Pazar Günü Güncel Haberleri

27 Ocak 2019 Pazar Günü Güncel Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dha Yurt Bülteni - 19 Kaftancıoğlu'nun istifa haberi CHP'de toplantı sırasında ulaştıCUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun istifa haberi, Genel Merkez Parti..
Ürdün Kralı, Mesud Barzani ile Görüştü Ürdün Kralı 2. Abdullah, eski Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı ve Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) lideri Mesud Barzani ile ikili ilişkileri g..
BM Suriye Özel Temsilcisi Pedersen, Şukri ile Suriye Krizini Görüştü Birleşmiş Milletler'in (BM) yeni Suriye Özel Temsilcisi Geir O. Pedersen, Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şukri ile Suriye kr..
Dha Ankara - Kaftancıoğlu'nun İstifa Haberi CHP'de Toplantı Sırasında Ulaştı CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun istifa haberi, Genel Merkez Parti Meclisi..
Hırsızlık Şüphelisine 'Özel Harekat' Müdahale Etti
Hırsızlık Şüphelisine "Özel Harekat" Müdahale Etti
Antalya'da, hırsızlık yapmak için girdiği dükkandan dışarı çıkmayıp polise eşyalar fırlatan kişiye, Özel Harekat polisleri müdahale etti.
Hem Sağlığını Kaybetti Hem Emekli Maaşından Oldu
Hem Sağlığını Kaybetti Hem Emekli Maaşından Oldu
Sakarya'nın Hendek ilçesinde yaşayan 64 yaşındaki 3 çocuk babası Muzaffer Özkılınç, emekli olduktan 5 gün sonra tekrar işe çağrıldı.
Vali Akbıyık: '100 Metre Karelik Bir Alana Çığ Düştü, Karayolu 1 Saate Yakın Kapandı'
Vali Akbıyık: "100 Metre Karelik Bir Alana Çığ Düştü, Karayolu 1 Saate Yakın Kapandı"
Hakkari Valisi İdris Akbıyık, Hakkari-Van karayoluna çığ düşmesi sonucu araçların 1 saat yolda mahsur kaldığını söyledi.
Çin Yeni Yılı Gala Gecesi "Çuncie" (Bahar Bayramı) olarak bilinen Çin Yeni Yılı, Ankara'da yapılan gala gecesiyle kutlandı.
Mersin'de 2 Milyon Civciv Ölüme Terk Edildi Mersin'in Çamlıyayla ilçesinde, tavuk ve yumurta üretim firması, kiraladığı kümese yaklaşık 2 milyon civciv getirdi.
İşyerine Giren Şüpheliyi, Özel Harekat Polisleri Yakalandı
İşyerine Giren Şüpheliyi, Özel Harekat Polisleri Yakalandı
ANTALYA'da, işyerinin deposunun camını kırarak giren şüpheli, kendisine müdahale etmek isteyen polislere içerdeki eşyaları atarak direndi.
ABD'de Federal Hükümet Pazartesi İşbaşı Yapacak ABD'de federal hükümet, Başkan Donald Trump ve Kongrenin sınır güvenliği konusunda geçici olarak anlaşmaya varmasıyla Pazartesi işbaşı yapacak.
Başbakan Şahid'e Yakın "Yaşasın Tunus" Partisi Kuruldu? Parlamento ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlanan Tunus'ta, Başbakan Yusuf Şahid'e yakın isimlerin bir araya geldiği "Yaşasın Tunus..
Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Bursada Sahne Aldı
Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Bursa'da Sahne Aldı
Latin müziğine gönül veren ve yurt dışında da müzik ve şovlarıyla bilinen Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Bursa'da sahne aldı.
Öğrencilerden Kampüste İngilizce Konuşmalarını İsteyen Akademisyen İstifa Etti NEW ABD'deki Duke Üniversitesinde öğrencilerine bir mail göndererek kampüste İngilizce dışında bir dil konuşmama..
Hakkari-Van Karayoluna Çığ Düştü, Onlarca Araç Yolda Mahsur Kaldı
Hakkari-Van Karayoluna Çığ Düştü, Onlarca Araç Yolda Mahsur Kaldı
Hakkari Van karoyuluna çığ düşmesi sonucu onlarca araç yolda mahsur kaldı.
Amasya'da Maden Ocağında Göçük: 4 İşçi Kurtarıldı (7) GÖÇÜK ALTINDA KALAN İŞÇİ O ANLARI ANLATTIAmasya Valiliği tarafından kurumun resmi internet sitesinden, Yeni Çeltek Gürmin Enerji Linyit İ..
Yabancı Öğrenciler Türkçe Tiyatro Oyunu İzledi
Yabancı Öğrenciler Türkçe Tiyatro Oyunu İzledi
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığının (YTB) "Türkiye Bursları" programı kapsamında Ankara'da üniversite öğrenimi gören yabancı öğrenciler, Ankara Devlet Tiyatrosu tarafından sahneye konulacak "Kapan" adlı...
Madrid'de Taksicilerden İşgal Eylemi İspanya'nın başkenti Madrid'de süresiz grevlerinin 7. gününe giren taksiciler, şehir merkezinin en işlek yolu olan Castellano Bulvarı'nı işgal etti.
Güncelleme 3 - Amasyada Maden Ocağında Göçük
Güncelleme 3 - Amasya'da Maden Ocağında Göçük
Amasya'nın Merzifon ilçesindeki maden ocağında meydana gelen göçükten sağ çıkarılan 3 kişinin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
Eski Tunus Cumhurbaşkanından Nahda'ya Çağrı Eski Tunus Cumhurbaşkanı Munsif el-Merzuki, yıl sonunda yapılması planlanan genel seçimler öncesinde Nahda Hareketi'ne kendi partisi Tunus İrade Ha..
Dha Yurt - Amasya'da Maden Ocağında Göçük: 4 İşçi Kurtarıldı (Ek) GÖÇÜK ALTINDA KALAN İŞÇİ O ANLARI ANLATTIAmasya Valiliği tarafından kurumun resmi internet sitesinden, Yeni Çeltek Gürmin Ene..
Trump'ın Ulusal Güvenlik Danışmanı Bolton'dan Venezuela'ya Tehdit ABD Başkanı Donald Trump'ın Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, Venezuela'da bulunan ABD'li diplomatlara veya Venezuela Ul..
Sudan Hükümetinde Parti İçindeki Çekişmeler Büyüyor Sudan'da hükümetteki Federal Ümmet Partisi Başkanı Ahmed Babekir Nehar, partinin hükümetten çekildiğini açıklarken, parti yetkilileri buna ..
Canan Kaftancıoğlu CHP İstanbul İl Başkanlığından İstifa Etti (Arşiv) (2) CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu: "Daima pusulam olan CHP Örgütüm; sizlerin inancı ve verdiği yetkiyle, bir..
Dha Dış Haber ­– Brüksel'de On Binlerce Kişi İklim Değişikliğine Karşı Yürüdü Brüksel'de ikincisi düzenlenen 'İklim Yürüyüşü'ne, Belçika'nın birçok bölgesinden yoğun katılım oldu.
CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu İstifa Etti
CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu İstifa Etti
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini duyurdu.
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu İstifa Etti
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu İstifa Etti
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Diyarbakır Sait Ensarioğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden AK Parti eski Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun babası ve İYİ Parti..
İstanbul- Sarıgül Ben ve 60 Bin Yol Arkadaşım Beklemekten Belirsizlikten Yorulduk İstanbul- (ek görüntü) SARIGÜL BEN VE 60 BİN YOL ARKADAŞIM BEKLEMEKTEN BELİRSİZLİKTEN YORULDUK (1)(Tür: İstan..
Canan Kaftancıoğlu CHP İstanbul İl Başkanlığından İstifa Etti (Arşiv) CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu: "Daima pusulam olan CHP Örgütüm; sizlerin inancı ve verdiği yetkiyle, bir şey..
Canan Kaftancıoğlu CHP İstanbul İl Başkanlığı'ndan İstifa Etti CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, resmi Twitter hesabından il başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Canan Kaftancıoğlu CHP İstanbul İl Başkanlığı'ndan İstifa Etti DHA İSTANBUL CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, resmi Twitter hesabından il başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyur..
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Görevinden İstifa Etti. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, görevinden istifa etti.
CHP İl Başkanı Kaftancıoğlu, Görevinden İstifa Etti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Amasyada Maden Ocağında Göçük: 4 İşçi Kurtarıldı (5)
Amasya'da Maden Ocağında Göçük: 4 İşçi Kurtarıldı (5)
GÖÇÜK ALTINDA KALAN İŞÇİ O ANLARI ANLATTIAmasya Valiliği tarafından kurumun resmi internet sitesinden, Yeni Çeltek Gürmin Enerji Linyit İşletmesi'nde meydana gelen göçükle ilgili yazılı açıklama yapıldı.
Kaftancıoğlu: Daima Pusulam Olan CHP Örgütüm CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu: "Daima pusulam olan CHP Örgütüm; sizlerin inancı ve verdiği yetkiyle, bir şey olmak için değil, hep bi..
CHP İstanbul İl Başkanı: Daima Pusulam CHP Örgütüm CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu: "Daima pusulam olan CHP Örgütüm; sizlerin inancı ve verdiği yetkiyle, bir şey olmak için değil, ..
CHP'den Bir İstifa Daha! CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Twitter'dan yayınladığı mesajla istifa etti.
Kaftancıoğlu, Twitter'dan İstifa Etti! CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Twitter'dan yayınladığı mesajla istifa etti.
Hafif Ticari Araç Uçuruma Yuvarlandı : 2 Yaralı
Hafif Ticari Araç Uçuruma Yuvarlandı : 2 Yaralı
Sakarya'nın Serdivan ilçesinde hafif ticari aracın uçuruma yuvarlanması sonucu 2 kişi yaralandı.
Güncelleme - Konyada Anne ve 2 Çocuğu Ölü Bulundu
Güncelleme - Konya'da Anne ve 2 Çocuğu Ölü Bulundu
Konya'da Afganistan uyruklu anne ve 2 çocuğu, evlerinde av tüfeğiyle öldürülmüş halde ölü bulundu.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10