26 Ocak 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

26 Ocak 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "(Irak'ın Kuzeyindeki Askeri Üs Saldırısı)... IHAAW234723-SIY/26-01-2019- Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "(Irak'ın kuzey..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kuzey Irak'ın Duhok Şehri Yakınlarında Bulunan... IHAAW234750-SIY/26-01-2019- Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kuzey Irak'..
AK Parti Bursa Milletvekili Gürel'den, Kılıçdaroğlu'na Tepki AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Bursa'daki aday tanıtım toplantısında İn..
MHP'li Enginyurt: Yozgat'ı da Ülkücüler Yönetsin MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, partisinin Yozgat belediye başkan adayları tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, "Yozgat'ta MHP'nin ..
Bakan Kurum, Kazım Karabekir Paşayı Anma Törenine Katıldı
Bakan Kurum, Kazım Karabekir Paşayı Anma Törenine Katıldı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Karaman'da Kazım Karabekir Paşa'yı anma törenine katıldı.
Ak Partili Kurtulmuş: Artık Ali Cengiz Oyunları Yok AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesinden dolayı çok memnun olduğunu ifade ederek, "CHP z..
İyi Parti 166 Belediye Başkan Adayını Daha Açıkladı İYİ Parti 5'i büyükşehir, 3'ü il, 129'u ilçe ve 29'u belde olmak üzere toplamda 166 belediye başkan adayını daha açıkladı.
Bakan Çavuşoğlu, Neçirvan Barzani ile Görüştü DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani ile görüştü.
Oyunları Bozacak Bölgede Tek Güç Türkiyedir'
Oyunları Bozacak Bölgede Tek Güç Türkiye'dir"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Büyük oyunu biliyorsunuz, bütün bu oyunları bozacak bölgede bir tane güç vardır, o da Türkiye'dir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oldu Oldu, Olmadı Bir Gece Ansızın Oralardayız CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Fırat'ın doğusuna yönelik askeri harekat için hazırlıkların büyük ölçüde tamamlandığı..
Venezuela Dışişleri Bakanı Arreaza: "Kimse Bize Ne Zaman Seçim Yapılacağını Söyleyemez" Venezuela Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza, Avrupa Birliği'nin (AB) seçim çağrısına ilişkin, "Kimse bize ..
Zaferle Çıkmak Zorundayız'
Zaferle Çıkmak Zorundayız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, "31 Mart yerel seçiminden zaferle çıkmak zorundayız, zaferle çıkacağız da Allah'ın izniyle. Sefer bizim, zafer Allah'ındır ama biz mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz.
AK Partiden Adanada 'Vefa Yemeği'
AK Parti'den Adana'da "Vefa Yemeği"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Bugünden başlayarak 31 Mart'a kadar durmayacağız, yorulmayacağız, koşacağız, sandıklara damga vuracağız. Yorulmak bizim için ayıptır, bizim lugatımızda yoktur, usanmak bizim kitabımızda...
AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı Teşkilat Yemeği Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Artık bunları inlerinde boğacağız. Öyle Türkiye'ye buyursunlar, gelsinl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oldu Oldu, Olmadı Bir Gece Ansızın Oralardayız (2) TEŞKİLAT YEMEĞİNDE KONUŞTUCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti il teşkilatının düzenlediği yemeğe katıldı.
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'dan "Guaido'yu Tanıyın" Çağrısı ABD Dışişleri Bakanı Mike Pomeo, Venezuela'daki muhalif lider Juan Guaido'nun ülkenin devlet başkanı kabul edilmesi için çağrıda bu..
Adana'da 'Cumhur İttifakı' Adayları Aynı Platformda ADANA'da, 'Cumhur İttifakı'nın adayları düzenlenen mitingle tanıtıldı.
Ak Partili Kurtulmuş: Artık Ali Cengiz Oyunları Yok
Ak Partili Kurtulmuş: Artık Ali Cengiz Oyunları Yok
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesinden dolayı çok memnun olduğunu ifade ederek, "CHP zihniyeti bugün sorsanız der ki, 'Cumhurbaşkanını gelin parlamentoda seçelim'....
Vatandaşın Gönlünü Fethedememişsek, Tüm Şehri Yeniden İmar Etsek Boşa" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere ilişkin, "Bu seçimi artık 'gönül beldiyecil..
Belediye Başkanı Çınardan MHPye Ziyaret
Belediye Başkanı Çınar'dan MHP'ye Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Teşkilatını ziyaret eden AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkanı ve adayı Mehmet Çınar, "Yerelde cumhur ittifakının elini güçlendirecek, memleketimize daha fazla hizmet getirme...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oldu Oldu, Olmadı Bir Gece Ansızın Oralardayız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oldu Oldu, Olmadı Bir Gece Ansızın Oralardayız
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Fırat'ın doğusuna yönelik askeri harekat için hazırlıkların büyük ölçüde tamamlandığını söyledi.
Cumhur İttifakının Adana Adayları Tanıtıldı
Cumhur İttifakı'nın Adana Adayları Tanıtıldı
Cumhur İttifakı'nın Adana belediye başkan adayları tanıtımı gerçekleştirildi.
AK Parti Muradiye İlçesinde Aday Tanıtım Programı Düzenledi
AK Parti Muradiye İlçesinde Aday Tanıtım Programı Düzenledi
VAN (İHA) – AK Parti, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesinde Muradiye Belediye Başkan adayı Kemal Polat için tanıtım programı düzenledi.
Sp Safranbolu Belediye Başkan Adayını Tanıttı
Sp Safranbolu Belediye Başkan Adayını Tanıttı
Saadet Partisi Safranbolu İlçe Başkanlığı tarafından Safranbolu Belediye Başkan Adayı tanıtımı yapıldı.
MHPli Enginyurt: Yozgatı da Ülkücüler Yönetsin
MHP'li Enginyurt: Yozgat'ı da Ülkücüler Yönetsin
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, partisinin Yozgat belediye başkan adayları tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, "Yozgat'ta MHP'nin bir belediyesi var. Yozgat'ı da Ülkücüler yönetsin" dedi.
Cumhur İttifakının Adana Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı
Cumhur İttifakı'nın Adana Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı
Cumhur İttifakı'nın Adana belediye başkan adayları tanıtımı gerçekleştirildi.
Kılıçdaroğlu: Türk Subayı Katar Ordusunun Emrinde Mi Çalışacak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey'in tanıtım toplantısına k..
Başkan Bozkurt Ev Ziyaretlerine Devam Ediyor
Başkan Bozkurt Ev Ziyaretlerine Devam Ediyor
Afyonkarahisar Şuhut İlçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt 31 Mart Yerel Seçimler kapsamında çalışmalarına ev ziyaretleri ile devam etti.
AK Parti Gaziantep Aday Tanıtım Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Muhacirlere sevgili Peygamberimizin sünnetine uygun şekilde ensarlık yapan Ga..
Bakan Soylu'dan Seçim Güvenliği Açıklaması Gülseli KENARLI-Güven USTA/İSTANBUL,DHA)-İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, 'Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı'na katıldı.
Bakan Murat Kurum, Karaman'da Sanayi Kooperatifi Anahtar Teslim Törenine Katıldı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Karaman Küçük Sanayi Kooperatifi'nin anahtar teslim törenine katıldı.
Ak Parti, Dünya Mazlumlarının Partisidir" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "AK Parti sadece Türkiye'nin partisi değil dünya partisidir, dünya mazlumlarının partisidir.
Yıkım İttifakına Kesinlikle Geçit Vermememiz Gerekiyor" AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Millet İttifakı'na ilişkin, "Bu yıkım ittifakına, bu karanlık anlayışa dur demeye hazır mıyız? Bu..
Tuncay Özkan: İzmir'de Kim Aday Gösterilirse Etrafında Kenetleniriz CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, "Kim aday olursa, hangi arkadaşımız aday olursa onun etrafında kenetlenir, İzmir'..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Gaziantep İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Gaziantep'teki 7 ilçe belediye ..
Büyük Bir Üzüntüye Gark Olacaklar" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 31 Mart gecesi Cumhur İttifakı'nın zafer kazanacağını belirterek, "Türkiye'ye hasım olanlar, T..
Milletvekili Gülpınar Nikah Şahidi Oldu
Milletvekili Gülpınar Nikah Şahidi Oldu
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, düğün törenine katıldı.
Provokasyonlarla Yolumuzdan Döndürmeye Çalıştılar, Yılmadık" Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "15 Temmuz' dediler, biz Fırat Kalkanı Harekatı'nı başlattık. Ekonom..
MHP Yozgat Seçim İletişim Merkezi Açıldı
MHP Yozgat Seçim İletişim Merkezi Açıldı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat'ta belediye başkan adaylarını tanıttı ve seçim iletişim merkezini açtı.
» 1 2 3