26 Ocak 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

26 Ocak 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Filistinli Gruplar Rusya'da Bir Araya Gelecek Filistin'in Moskova Büyükelçisi Abdulhafız Nevfel, Filistinli bazı grupları bir araya getirecek görüşmenin 11 Şubat'ta Moskova'da gerçekleştirile..
Kosova'da Bakan Yardımcısı Çığ Altında Kalarak Hayatını Kaybetti Kosova Diaspora Bakan Yardımcısı çığ altında kalarak hayatını kaybetti.
Sarı Yeleklilerin Eyleminde Polisin Müdahalesi Sert Oldu Fransa'da akaryakıt zamları ve ekonomik şartların kötüleşmesine tepki olarak kasım ayında başlayan sarı yelekliler eylemleri bugün de ..
AB'den Maduro'ya Seçim Uyarısı Avrupa Birliği (AB), önümüzdeki günlerde Venezuela'da yeni başkanlık seçimlerinin yapılacağının duyurulmaması halinde Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido'yu geçic..
Vodolatskiy: Ukrayna'nın Türk Akımı'na İlişkin Açıklaması Şantaj Niteliğindedir BDT ve Avrasya Entegrasyonu'ndan sorumlu Komite Başkan Yardımcısı Viktor Vodolatskiy, Kiev'in 'Türk Akımı'nın t..
Kıbrıs'ta Statükonun Devamını Değil, Çözüm İstiyoruz" Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kıbrıs'ta olası bir anlaşmanın Birleşmiş Milletler (BM) çerçevesinde v..
Kiev'de Sahte Polis, Bir Türk'ü Dolandırdı Ukrayna'nın başkenti Kiev'e turist olarak gelen bir Türk vatandaşı dolandırıcıların kurbanı oldu.
Bahreyn'den İngiliz Parlamenterlere İç İşlerine Müdahale Tepkisi Bahreyn Şura Meclisi, İngiliz parlamenterlerin "gerekçesiz" bir şekilde ülkenin iç işlerine özellikle insan hakları konusunda ..
Cammu Keşmir'de Çatışma Hindistan'ın Cammu Keşmir bölgesinde güvenlik güçleriyle direnişçiler arasında çıkan çatışmada 2 direnişçi öldü.
Maduro: Amerika Halkına, Bu Darbeyi 'Reddetmeleri İçin' Çağrıda Bulunuyorum – Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, 'Venezuela Adli Yıl Açılışı Programı'nda yaptığı konuşmadan bir bölümü s..
Maduro: Amerika Halkına, Bu Darbeyi Reddetmeleri İçin Çağrıda Bulunuyorum
Maduro: Amerika Halkına, Bu Darbeyi 'Reddetmeleri İçin' Çağrıda Bulunuyorum
– Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, 'Venezuela Adli Yıl Açılışı Programı'nda yaptığı konuşmadan bir bölümü sosyal medya hesabından paylaştı.
İkinci Kattan Düşen Bebeği Havada Yakaladı – Çin'de bir anne, binadaki yangın sonrası bebeğini, yardıma gelenlere uzattığı esnada bebek monttan kaydı ancak refleksi iyi bir adam, bebeği havad..
İtalya'da Elektrikli Testere ile Zırhlı Araç Soygunu Kamerada İtalya polisi, Milan kentine bağlı Bollate bölgesinde 15 Ocak'ta gerçekleşen zırhlı araç soygunun zanlılarını yakaladıklarını duy..
Trump: Federal Hükumetin Açılması İçin Anlaşmaya Vardık ABD Başkanı Donald Trump, kapalı olan federal hükumetin, 15 Şubat'a kadar yeniden açılması konusunda Kongre ile geçici bir anlaşma sağl..