25 Ocak 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

25 Ocak 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD'deki Hükümet Krizi Çözülüyor ABD Başkanı Donald Trump, 1 aydan fazla zamandır kapalı olan federal hükümetin, 15 Şubat'a kadar yeniden açılması konusunda Demokrat Parti üyeleri ile uzlaşma..
CHP'li Özgür Özel: İttifaka Uygun Davranacağız CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, parti olarak ittifaka uygun davranacaklarını belirterek, "Türkiye'de seçime girdiğimiz her yerde sosyal demokr..
Özhaseki: Şehirlere Karmaşa Getirdiler (3)
Özhaseki: Şehirlere Karmaşa Getirdiler (3)
İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDIAK Parti'nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki, partisinin Altındağ ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.
Maduro'dan ABD'ye Tepki, Rusya ile Derin İttifak Venezuela'da yaşanan yönetim krizi devam ederken ülkenin yasal Devlet Başkanı Nicols Maduro'dan bir açıklama daha geldi.
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile Bakan Çavuşoğlu Ortak Basın Toplantısı Düzenledi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile Bakan Çavuşoğlu Ortak Basın Toplantısı Düzenledi
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis'in, Kıbrıs'ta iki devletli çözümü kabul ettiğine yönelik kendisine bir takım sözler söylediğini belirtti.
Ak Partili Turan: 'Venezuelada Bir Tiyatro Oynandı'
Ak Partili Turan: "Venezuela'da Bir Tiyatro Oynandı"
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, "Venezuela'da bir tiyatro oynandı.
Mahir Ünal: 'Ruh Sağlığı Bozukluğundan Kaynaklanan Bir Saldırı'
Mahir Ünal: "Ruh Sağlığı Bozukluğundan Kaynaklanan Bir Saldırı"
AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Jülide Sarıeroğlu, bıçaklı saldırı sonucu yaralanan AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni'yi hastanede ziyaret etti.
Bakan Çavuşoğlu: "Rumlar Hiçbir Şeyi Türkler ile Paylaşmak İstemiyor" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Rumlar hiçbir şeyi Türkler ile paylaşmak istemiyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Zühtü Arslan'a Tebrik Telgrafı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdogˆan, Anayasa Mahkemesi Bas¸kanlıgˆı'na yeniden sec¸ilen Prof.Dr. Zu¨htu¨ Arslan'a tebrik telgrafı gön..
CHP'li Özgür Özel İttifaka Uygun Davranacağız CHP'li Özgür Özel İttifaka uygun davranacağızCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, parti olarak ittifaka uygun davranacaklarını belirterek, Türkiye'd..
Bakan Çavuşoğlu'ndan İki Kritik Görüşme DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Federica Mogherini ve İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif ile telefonda görüştü.
Bakan Çavuşoğlu, Mogherini ve Zarif ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Federica Mogherini ve İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif ile telefon görüşmele..
Havada 1989un Rüzgarı Var, Bunu Görüyoruz'
Havada 1989'un Rüzgarı Var, Bunu Görüyoruz"
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "İttifak yaptığımız tüm yerlerde Cumhuriyet Halk Partisi olarak, hem bu ittifaka uygun davranacağız hem de Türkiye'de seçime girdiğimiz her yerde sosyal demokrat belediyeciliği iktidara...
CHPli Özgür Özel: İttifaka Uygun Davranacağız
CHP'li Özgür Özel: İttifaka Uygun Davranacağız
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, parti olarak ittifaka uygun davranacaklarını belirterek, "Türkiye'de seçime girdiğimiz her yerde sosyal demokrat belediyeciliği iktidara taşımak için gayret göstereceğiz" dedi.
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, "Partimiz üyesi olduğu halde, partimizin adayını desteklemeyeceğini açıklayanlar, başka adayı destekleyeceklerini açıklayanlar va..
Milletvekili Ağar, Hastaneye Kaldırıldı Anjiyo Oldu
Milletvekili Ağar, Hastaneye Kaldırıldı Anjiyo Oldu
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, kalp krizi riskiyle kaldırıldığı hastanede anjiyo oldu.
Bakan Pakdemirli: 'Hidroelektrik Santralleri İnşa Etmek Ülkemiz İçin Bir Zarurettir'
Bakan Pakdemirli: "Hidroelektrik Santralleri İnşa Etmek Ülkemiz İçin Bir Zarurettir"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Hidroelektrik santralleri inşa etmek ülkemiz için bir zarurettir.
Bakan Çavuşoğlu KKTC Basını ile Bir Araya Geldi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Çavuşoğlu-Uluçay Görüşmesi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay ve Başbakan Tufan Erhürman ile görüştü.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu KKTC'de Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay ve Başbakan Tufan Erhürman ile görüştü.
Bakan Çavuşoğlu, KKTC Meclis Başkanı Uluçay ile Görüştü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) resmi ziyarette bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Tebe..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu : "Rum Kesimi Hiçbir Şeyi Türk Tarafı ile Paylaşmaya Hazır Değil" LEFKOŞA (İHA) – Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rum tarafının anlaşma sağlanan konularda dahi g..
Başkan Ergün ve MHPli Akçaydan Birliktelik Mesajı
Başkan Ergün ve MHP'li Akçay'dan Birliktelik Mesajı
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ilçe belediye başkan adayları, Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili, Manisa Milletvekili Erkan Akçay'ın makamına konuk oldu.
Cumhur İttifakı Ruhu Önemli'
Cumhur İttifakı Ruhu Önemli"
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, tehdit ve tehlikelerin üstesinden gelinebilmesi adına Cumhur İttifakı'nı gerçekleştirdiklerini belirtti.
Bakan Soylunun Kabulü
Bakan Soylu'nun Kabulü
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eğitmen ve öğrencilerden oluşan 63 kişilik "Reng-i Hakkari Kültür, Sanat Topluluğu" üyelerini kabul etti.
Venezuela Büyükelçisi: Olaylar Yeni Bir Darbe Teşebbüsünün Tezahürü (1) VENEZUELA Ankara Büyükelçisi Jose Gregorio Bracho Reyes ülkesinin ve Latin Amerika'nın önemli günlerden geçtiğini belir..
Venezuela Büyükelçisi: Olaylar Yeni Bir Darbe Teşebbüsünün Tezahürü (2) VENEZUELA Ankara Büyükelçisi Jose Gregorio Bracho Reyes ülkesinin ve Latin Amerika'nın önemli günlerden geçtiğini belir..
Venezuela Büyükelçisi: Olaylar Yeni Bir Darbe Teşebbüsünün Tezahürü
Venezuela Büyükelçisi: Olaylar Yeni Bir Darbe Teşebbüsünün Tezahürü
VENEZUELA Ankara Büyükelçisi Jose Gregorio Bracho Reyes ülkesinin ve Latin Amerika'nın önemli günlerden geçtiğini belirterek, "Şu an Venezuela'da cereyan eden olaylar yeni bir darbe teşebbüsünün tezahürüdür" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sabrımız Sınırsız Değil (2) 'HER SEÇİM BİR İMTİHANDIR'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Erzurum Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nın ardından kend..
Terörle ve Teröristle Mücadelede İyi Bir Noktaya Geldik'
Terörle ve Teröristle Mücadelede İyi Bir Noktaya Geldik"
Muş Valisi İlker Gündüzöz, "Terör örgütüne katılım son derece sınırlı ve eskisine göre tek tük aslında, teslim olanlarla bu sayı negatif bile denebilir.
NATOdan, Rusyaya Ukraynalı Denizcileri Serbest Bırakma Çağrısı
NATO'dan, Rusya'ya Ukraynalı Denizcileri Serbest Bırakma Çağrısı
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, gözaltına alınan Ukraynalı denizcilerin serbest bırakılması konusunda Rusya'ya çağrıda bulundu.
Selendi Belediye Başkanı Dumlupınar, MHPden İstifa Etti
Selendi Belediye Başkanı Dumlupınar, MHP'den İstifa Etti
MANİSA'nın Selendi Belediye Başkanı MHP'li Yasin Dumlupınar, 31 Mart yerel seçimlerinde aday gösterilmeyince partisinden istifa etti.
Lütfullah Göktaş'ın Görevleri İletişim Başkanlığı'nca Yürütülecek CUMHURBAŞKANLIĞI Basın Başdanışmanı Lütfullah Göktaş'ın Türkiye'nin Vatikan Büyükelçiliği'ne atanmasının ardından yürüttüğü g..
Bu Şehir Çok Vakit Kaybetti" AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, İzmir'in çok vakit kaybettiğini belirterek, "Bu şehir için taraf olun. Tarafınız ilçeniz, iliniz o..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hamdolsun Çok Verimli Bir Rusya Seyahati Gerçekleştirdik ve Güneyimizde... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hamdolsun çok verimli bir Rusya seyahati gerçekleştirdik ve güneyimi..
» 1 2 3 4