25 Ocak 2019 Cuma Günü Kültür-Sanat Haberleri

25 Ocak 2019 Cuma Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bulgaristan'da, Türkçe-Bulgarca 'Nöbettepe' Dergisi Yayın Hayatına Başladı BULGARİSTAN'da, Türkçe ve Bulgarca yayınlanacak olan edebiyat, kültür ve sanat dergisi Nöbettepe, yayın hayatına baş..
Bisanthe 4. Oda Müziği Festivali
Bisanthe 4. Oda Müziği Festivali
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Bisanthe Oda Müziği Festivali devam ediyor.
Hint Felsefesinin 4 Kuralı Hayatınızı kolaylaştıracak, stresi derdi kederi alacak muhteşem kurallar: KURAL 1: "Karşına çıkan kişiler her kimse, doğru kişilerdir.
Bulgaristanda, Türkçe-Bulgarca Nöbettepe Dergisi Yayın Hayatına Başladı
Bulgaristan'da, Türkçe-Bulgarca 'Nöbettepe' Dergisi Yayın Hayatına Başladı
BULGARİSTAN'da, Türkçe ve Bulgarca yayınlanacak olan edebiyat, kültür ve sanat dergisi Nöbettepe, yayın hayatına başladı.
Dövmeyi Yaptırana Işın Kılıcıyla Dalma Hissi Uyandıran 10 Komik Star Wars Dövmesi
Dövmeyi Yaptırana Işın Kılıcıyla Dalma Hissi Uyandıran 10 Komik Star Wars Dövmesi
Karanlık tarafı seçtirten dövmeler diyeceğiz olmayacak Karanlık Tarafa haksızlık. Bu Star Wars dövmelerini yaptıranlar da yapanlar da resmen başka bir gezegenin kafasını yaşıyorlar.
Kitapların Dünyasında Katı' Sanatı" Sergisi Açıldı Ressam, katı' ve minyatür sanatçısı Emel Nurhan Ogan ve öğrencilerinin eserlerinin bulunduğu "Kitapların Dünyasında Katı' Sanatı" sergisi sa..
Mavi Bayraklı Plajlar Makinelerle Temizlenecek
Mavi Bayraklı Plajlar Makinelerle Temizlenecek
Doğal güzellikleri ve temiz suyuyla dikkati çeken Tekirdağ'daki plajlar, plaj kumu ve yosun temizleme makinesiyle temizlenecek.
Avm Müşterileri Köy Çocukları İçin Örgü Örüyor Mardin'de bir alışveriş merkezine giden müşteriler, köy çocukları için başlatılan "Mutluluk Örgüsü" adındaki sosyal sorumluluk projesi kapsamınd..
Oyuncu Erkan Can'ın Ağabeyi Son Yolculuğuna Uğurlandı Tiyatro ve sinema oyuncusu Erkan Can'ın, Bursa'daki evinde dün ölü bulunan ağabeyi Ömer Can (74) son yolculuğuna uğurlandı.
Antalya Dob "İstanbulname"Yi Son Kez Sahneleyecek Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), "İstanbulname" operetini bu sezon son kez izleyiciyle buluşturacak.
Evlilik Senedi" Bu Sezon Son Kez Sahnede Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), tek perdelik komedi eseri "Evlilik Senedi" operasını bu sezon son kez sahneleyecek.
Oscar'a Giden Yol Antalya'dan Geçiyor" Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, 55'inci Uluslararası Antalya Film Festivali'nde yarışan 3 filmi, "Yabancı Dilde En İyi Film" dalında O..
Bisikletli Gezginler Türkiye'de En Çok Çayı Sevmiş Almanya'dan 6 ay önce bisikletle dünya turuna çıkan ve turlarını Çin'de tamamlamak isteyen gezginler Maksimilian Jabs ve Nono Konopka, Ağrı'..
Bakkal Amca' 62 Yıldır Mesleğini Sürdürüyor
Bakkal Amca" 62 Yıldır Mesleğini Sürdürüyor
Ordu'da yarım asrı aşkın süredir bakkalcılık yapan 86 yaşındaki Musa Özdemir, oğluyla birlikte sürdürdüğü baba mesleğine sahip çıkıyor.
Yarıyıl Tatilinin Alternatif Rotalarından!
Yarıyıl Tatilinin Alternatif Rotalarından!
Tofaş'ın Bursa'ya kazandırdığı, Türkiye'nin ilk ve tek Anadolu Arabaları Müzesi ile 2008'den bu yana hizmet veren Tofaş Bursa Sanat Galerisi yarıyıl tatilinde de ziyaretçilerini bekliyor.
Samsun Devlet Opera ve Balesinden "Tangoloji" Konseri Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), tango müziğinin sevilen melodilerini, "Anadolu Nefesli Beşlisi" topluluğunun yorumuyla sanatsever..