25 Ocak 2019 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

25 Ocak 2019 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Maduro: Darbeyi bozguna uğratacağız
Maduro: Darbeyi bozguna uğratacağız
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, "Venezuela'nın egemenliğini bir kenara atmayı ve ABD ve onun Batılı müttefiklerinin Venezuela'da bir kukla rejim kurmasını amaçlayan darbeyi bozguna uğratacağız." dedi.
Trump, Dünyadaki İktisat Sistemini Ortadan Kaldırdı" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "ABD Başkanı Trump, dünyada 2030 yılına kadar planlanmış ..
Bakan Pakdemirli: Sulamanın Başarının Anahtarı Olduğunu Çok İyi Biliyoruz DEVLET Su İşleri(DSİ) Genel Müdürlüğünce, Üst Yönetim Değerlendirme ve Eğitim Semineri düzenlendi.
Beşiktaş evinde 2 puan bıraktı
Beşiktaş evinde 2 puan bıraktı
Spor Toto Süper Lig'de maçında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile karşılaşan Beşiktaş, rakibiyle 1-1 berabere kaldı.
Trump: Hükümetin açılması için uzlaşma sağlandı
Trump: Hükümetin açılması için uzlaşma sağlandı
ABD Başkanı Donald Trump, 35 gündür kapalı olan federal hükümetin, 15 Şubat'a kadar yeniden açılması konusunda Kongre ile uzlaştığını açıkladı.
Bireysel Silahlanma: İnternet Üzerinden Silah Satışı Yasak Dinlemiyor Türkiye'de son 4 yılda silahlı şiddet yüzde 69 oranında arttı.
Trump, Dünyadaki İktisat Sistemini Ortadan Kaldırdı'
Trump, Dünyadaki İktisat Sistemini Ortadan Kaldırdı"
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "ABD Başkanı Trump, dünyada 2030 yılına kadar planlanmış olan iktisat sistemini tamamen ortadan kaldırdı ve şu anda da gördüğümüz üzere...
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları günü, İngiltere'deki FTSE 100 endeksi hariç, teknoloji şirketlerinin pozitif verilerinin etkisiyle yükselişle tamamladı.
AB Orta Asya Özel Temsilcisi Özbekistan'da Avrupa Birliği (AB) Orta Asya Özel Temsilcisi Peter Burian ve beraberindeki heyet, temaslarda bulunmak üzere geldiği Özbekistan'da Başbakan Yardımcı..
Özel: Havada 1989un rüzgarı var, bunu görüyoruz
Özel: Havada 1989'un rüzgarı var, bunu görüyoruz
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "İttifak yaptığımız tüm yerlerde CHP olarak, hem bu ittifaka uygun davranacağız hem de Türkiye'de seçime girdiğimiz her yerde sosyal demokrat belediyeciliği iktidara taşımak için gayret...
Bakan Dönmez, Boron'u İlk Satın Alanlardan Oldu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bugün tanıtımı yapılan Türkiye'nin tek doğal mineralli yerli ve milli temizlik ürünü BORON'u ilk..
Bakan Pakdemirli: Sulamanın Başarının Anahtarı Olduğunu Çok İyi Biliyoruz Devlet Su İşleri(DSİ) Genel Müdürlüğünce, Üst Yönetim Değerlendirme ve Eğitim Semineri düzenlendi.
Avrupa Borsaları İngiltere Hariç Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı.
Moro Referandumundan "Evet" Oyu Çıktı Filipinler'in güneyinde yaşayan Müslüman Moro halkına geniş kapsamlı özerklik sağlanmasını öngören Bangsamoro Organik Yasası'nın (BOL) kabulü için yapıla..
Hatayda bir evin kazan dairesinde patlama meydana geldi
Hatay'da bir evin kazan dairesinde patlama meydana geldi
Hatay'ın Altınözü ilçesinde bir binanın kazan dairesinde patlama meydana geldi.
Bakan Dönmez, Boronu İlk Satın Alanlardan Oldu
Bakan Dönmez, Boron'u İlk Satın Alanlardan Oldu
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bugün tanıtımı yapılan Türkiye'nin tek doğal mineralli yerli ve milli temizlik ürünü BORON'u ilk satın alanlardan oldu.
Türkiye Tarımsal Hasılada Avrupa'da 1." Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye'nin şu an için 6,5 milyon hektar sulanan tarım alanı bulunduğunu belirterek, "İnşallah, 2 milyon hektar..
Yarış Parayı Kazan (Yarış&kazan) W/ Kafalar Ben Enes Batur, Drag Yarışı yaptık Kafalar ile Yarış&Kazan #YarışKazan Serimizin ilk bölümünde GTR, Ferrari, MacLaren gibi 1000 Beygir in üstün..
Edirnedeki Yatırım İmkanları Artırılacak'
Edirne'deki Yatırım İmkanları Artırılacak"
Edirne Valisi Ekrem Canalp, "Yatırım imkanlarının artmasıyla birlikte istihdam imkanları artacak.
Bu hafta da borsa kazandırdı, altın ve döviz kaybettirdi
Bu hafta da borsa kazandırdı, altın ve döviz kaybettirdi
Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri, haftalık bazda ortalama yüzde 3,40 artış kaydetti.
Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsasında Anadolu kırmızı sert buğdayın kilogramı en yüksek 1,417 liradan satıldı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 878 milyar lira olarak hesaplandı.
Tüba'nın Gebip ve Tesep 2019 Ödül Başvuruları Başladı Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) Başkanı Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar, Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı Ödülleri Programı (GEBİP) ve Bilim..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 27,13 puan artışla 101.801,42 puandan kapandı.
Bu Hafta da Borsa Kazandırdı, Altın ve Döviz Kaybettirdi Haftalık bazda Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 3,40 değer kazandı, altın yüzde 0,99, dolar yüzde 1,40 ve ..
Borsa Haftayı Yatay Tamamladı
Borsa Haftayı Yatay Tamamladı
Borsa, haftanın son iş gününü yüzde 0,03'lük hafif yükselişle tamamladı.
Borsa Günü Yatay Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,03 değer kazancıyla 101.801,42 puandan tamamladı.
Bakan Dönmez Bordan Üretilen Boron'un Tanıtım Toplantısına Katıldı İstanbul - (yeniden) BAKAN DÖNMEZ BORDAN ÜRETİLEN BORON'UN TANITIM TOPLANTISINA KATILDIEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fati..
» 1 2 3 4 5 6 7